Transport

Transport drogowy, zarówno krajowy jak i międzynarodowy jest nam wyjątkowo bliski, ponieważ pracujemy w nim od lat. Oferujemy transport całopojazdowy jak i drobnicowy.

Więcej

Spedycja

Rozumiemy, że podstawą na której opiera się sprawna spedycja międzynarodowa jest rzetelny przekaz informacji. To właśnie on pozwala nam unikać problemów nim się jeszcze pojawią.

Więcej

Logistyka

Transport nie polega wyłącznie na przewożeniu powierzonego nam towaru. Od momentu zejścia z linii produkcyjnej, aż do dostawy dla klienta końcowego, zadbamy o każdy etap przewozu.

Więcej

TSL Nordic Sp. z o.o. – Firma transportowa

Lider transportu krajowego i międzynarodowego

Spedycja międzynarodowa TSL Nordic Sp. z o.o. powstała łącząc ze sobą długoletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym oraz prawie dekadę pracy w spedycji. Te dwie ścieżki naszych założycieli przecięły się i od momentu powstania firmy dążą w tym samym kierunku.

 

Ich wiedza pozwala nam dokładnie rozumieć istotę branży transportowej, rzetelność i profesjonalizm w każdym detalu naszej pracy. Mimo stosunkowo krótkiego czasu od rozpoczęcia działalności każdego dnia pracujemy nad własnym rozwojem. Szukamy i wprowadzamy w życie wszystkiego co pozwala nam sprawniej realizować potrzeby naszych klientów.

 

Wykorzystując zgromadzoną wiedzę i ciągłe usprawnianie systemu pracy, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard naszych usług. Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne na terenie Unii Europejskiej i Skandynawii.

 

Z dumą prezentujemy także link do naszej podstrony w serwisie firmy.net. W ich rankingu uzyskaliśmy 5/5 gwiazdek jako firma przyjazna internautom.

 

Zapraszamy do odwiedzin:

TSL Nordic Sp. z o.o. Koszalin

Firma transportowa Koszalin, Poznań, Wrocław
4309

Kontrahentów

6349

Przewoźników

9111

Zleceń transportowych

Firma spedycyjna Koszalin, Poznań, Wrocław

TSL Nordic Sp. z o.o. – Spedycja międzynarodowa

Nasza firma transportowa działa na rynku już od wielu lat, dlatego też jesteśmy w stanie pochwalić się odpowiednim doświadczeniem w tej branży. Cechujemy się profesjonalizmem oraz rzetelnością, a świadczone przez nas usługi stoją na wysokim poziomie. Jesteśmy w stanie to zrobić, dzięki zgromadzonej dotychczas wiedzy, oraz ciągłemu usprawnianiu systemu pracy! Oprócz transportu zajmujemy się także takimi usługami jak: spedycja oraz logistyka. Zawsze dopasowujemy się do oczekiwań klienta!

 

Nasze usługi transportowe niezmiernie od lat cieszą się niebywałą popularnością ze względu na swoją jakość. Jesteśmy rzetelni, terminowi i doświadczeni – doskonale wiemy, w jaki sposób mamy wykonywać swoją pracę, by ta przynosiła najlepsze efekty! O naszym sukcesie w głównej mierze decyduje nasz zespół, który składa się wyłącznie z najlepszych profesjonalistów. Tak samo jak transport, tak i logistyka oraz spedycja są czymś, co wykonujemy w sposób terminowy oraz profesjonalny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale radzimy sobie w tej branży już naprawdę od wielu lat!

Usługi transportowe, spedycja, logistyka

Jeżeli więc potrzebujesz kogoś, kto wykona dla ciebie usługi transportowe, to serdecznie siebie polecamy. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Unii Europejskiej oraz Skandynawii. Wiedza naszych pracowników pozwala nam dokładnie zrozumieć istotę branży transportowej – dzięki czemu wykonujemy swoje usługi rzetelnie i terminowo. Zapewniamy, że zadbamy o każdy etap twojego przewozu.

Nie tylko transport jest naszym konikiem, ale także spedycja oraz logistyka, którą również się zajmujemy! Zachęcamy więc ciebie do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą, która do każdego swojego klienta podchodzi elastycznie, dlatego z pewnością jesteśmy w stanie dać ci to, czego szukasz!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!