Transport ciężarowy Gdańsk

Transport ciężarowy – Gdańsk

Firma TSL Nordic to nowoczesny transport ciężarowy. Gdańsk to jedno z najważniejszych miast w naszym portfolio. Świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju – jednak naszą główną bazą jest Polska północna oraz Wielkopolska. Specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Świadczymy kompleksowe usługi transportowe – realizujemy nie tylko sam przewóz, wykonujemy również wiele innych zadań z zakresu profesjonalnej spedycji i logistyki. Dzięki szerokiemu doświadczeniu naszego zespołu i współpracy z wieloma podmiotami w Polsce i poza granicami kraju możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Rzetelne usługi transportowe

Transport ciężarowy, niezależnie czy z miasta Gdańsk, czy z każdego innego miejsca, z którego mamy wykonać usługę, zrealizowany zostanie zgodnie z najwyższymi branżowymi standardami. Zapewniamy jak najszybszą realizację transportu i bezpieczne dowiezienie towaru i innych materiałów na miejsce.

Transport chłodniczy dla wymagających

Mamy bieżący dostęp do różnego rodzaju samochodów, sprzętu koniecznego do realizacji transportu, magazynów i innych obiektów, bez których wykonanie usługi spedycyjnej nie byłoby możliwe. Nasi partnerzy zapewniają nam możliwość korzystania z samochodów transportowych o różnej ładowności i pojazdów specjalistycznych (np. samochodów-chłodni).

Profesjonalny, szybki i bezpieczny transport międzynarodowy

Posiadanie własnego profesjonalnego sprzętu, a także współpraca ze sprawdzonymi partnerami pozwala nam oferować szeroki katalog usług transportowych – w ramach transportu krajowego i międzynarodowego. Wykonujemy przewozy na terenie Unii Europejskiej, specjalizujemy się w transporcie na terenie Skandynawii. Transport ciężarowy z miasta Gdańsk i całego Trójmiasta, jak i województwa pomorskiego dotyczy w dużym stopniu właśnie kierunków skandynawskich.

Jaki ładunek przyjmujemy? Łatwiej byłoby wskazać taki, którego nie zdecydujemy się przewieźć. Liczba zrealizowanych kilku tysięcy zleceń w tym zakresie to dobra odpowiedź na to, jaki jest potencjalny zakres naszych usług. Nie bez znaczenia jest tu możliwość korzystania z transportu własnego i naszych partnerów. Realizujemy przewozy samochodami różnych typów (m.in.: plandeka, chłodnia i inne). Jest to zarówno transport całopojazdowy, jak i drobnicowy.

 tel. 600 900 870

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!