Transport jachtów

U nas zamówisz transport jachtów prosto do wskazanego przez Ciebie miejsca. Działamy profesjonalnie, oferujemy przygotowanie dokumentacji, załadunek, przewóz i rozładunek. Posiadamy bogatą flotę pojazdów, dzięki czemu możemy realizować nawet niestandardowe zamówienia, które dotyczą specyficznych ładunków.

Transport jachtu na lawecie – przewozy krajowe i międzynarodowe

Korzystając z usług TSL Nordic, decydujesz się na zamówienie transportu, realizowanego przez grono wykwalifikowanych specjalistów. Nasz zespół składa się z doświadczonych logistyków i spedytorów, a proces przewozu realizowany jest przez odpowiedzialnych kierowców, którzy każdego dnia podróżują po Polsce oraz krajach Unii Europejskiej, dostarczając ładunki. Wiemy, że w transporcie dużych jachtów nie ma miejsca na błędy. Wszystkie zamówienia realizujemy terminowo, przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności.

Wyprodukowany jacht musi trafić na brzeg zbiornika wodnego, a do jego transportu konieczne jest uzyskanie specjalnego zezwolenia oraz wykorzystanie odpowiedniego pojazdu. Skorzystaj z naszych usług, a zajmiemy się każdym etapem przewozu. Gwarantujemy przygotowanie dokumentacji, załadunek oraz rozładunek sprzętu we wskazanym przez Ciebie miejscu. Przewóz jachtów dzięki nam jest prosty i sprawny!

Profesjonalne podejście do potrzeb klienta i indywidualna wycena

Gdy prześlesz nam wszystkie informacje na temat dowozu jachtu na lawecie, będziemy mogli przygotować specjalnie dla Ciebie indywidualną wycenę. Pamiętaj, że umowy sporządzane przez firmę TSL Nordic zawsze tworzone są w myśl korzyści dla naszego kontrahenta. Chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego zapewniamy profesjonalny i terminowy przewóz, wygodną umowę oraz atrakcyjne stawki za wykonanie usługi.

Zamawiając przewóz dużych jachtów poprzez firmę TSL Nordic, decydujesz się na skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy w dziedzinie logistyki działają bezbłędnie. Od lat zajmujemy się spedycją międzynarodową i krajową dla ładunków dowolnego typu. Realizujemy zlecenia na przewóz maszyn rolniczych, drogowych, górniczych i nie tylko. Regularnie udowadniamy, że w branży przewozowej nie ma rzeczy niemożliwych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat lub wypełnij specjalny formularz w zakładce „Wycena”, a z pewnością udzielimy Ci odpowiedzi tak szybko, jak to tylko możliwe.

jachty
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!