Transport maszyn budowlanych

Międzynarodowy oraz krajowy transport maszyn budowlanych zamówisz dzięki firmie TSL Nordic. Proponujemy klientom szereg profesjonalnych usług z zakresu logistyki i spedycji, a dzięki bogatej flocie pojazdów, platform i naczep wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, z zachowaniem najwyższych standardów ostrożności.

Transport maszyn budowlanych dostosowany do Twoich potrzeb

Jesteśmy niezwykle elastyczni, a dzięki kompleksowej flocie oraz ogromnej wiedzy naszego zespołu, oferujemy klientom dostawę maszyn budowlanych zarówno w obrębie kraju, jak i za granicę. Wspólnie z nami uda Ci się zamówić przewóz ponadgabarytowy, ciężarowy oraz drobnicowy do praktycznie dowolnego miejsca. Obsługujemy między innymi kraje Unii Europejskiej, stale realizując zlecenia logistyczne. Baczne oko naszego sztabu sprawuje pieczę nad każdym zamówieniem, dlatego usługi przewozowe dla maszyn budowlanych odbywają się w pełni profesjonalnie, przy dodatkowym zachowaniu wszystkich środków ostrożności. Wybierając usługi firmy TSL Nordic, masz pewność, że towar dotrze z punktu nadania do miejsca docelowego w terminie. Przekonaj się o tym osobiście, wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, aby otrzymać wycenę oraz wszystkie szczegółowe informacje na temat proponowanej usługi.

Firma TSL Nordic to fachowe podejście do każdego klienta

Wiemy, że klienci mają inne potrzeby oraz wymagania. Z tego powodu każda umowa od TSL Nordic sporządzana jest indywidualnie, podobnie jak wycena, którą przygotowujemy pod dane zamówienie na transport. Dostępny w naszej ofercie przewóz maszyn budowlanych realizujemy przy pomocy specjalistycznych pojazdów. Ciągle udowadniamy, że dla nas nie ma zadań niemożliwych! Od lat zajmujemy się logistyką dla przeróżnych towarów, w tym przedmiotów o niestandardowych rozmiarach. Z nami bez żadnych przeszkód zrealizujesz dostawę maszyn budowlanych, możesz także zamówić przewóz sprzętu drobnicowego lub zlecić nam transport na ciężkie materiały. Każdego dnia otrzymujemy różnego rodzaju zlecenia na przewozy krajowe i międzynarodowe. Dostawy realizowane przez TSL Nordic łączą poszczególne segmenty łańcucha dostaw, aby towar od producenta, mógł trafić do hurtownika, dystrybutora, czy ostatniego klienta. Przyjęta przez nas strategia logistyczna sprawia, że możemy sprostać nawet najbardziej specyficznym zleceniom z zakresu spedycji i transportu.

kopaerk
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!