Transport maszyn górniczych

Kwitnący przemysł wydobywczy wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu. Korzystając z usługi firmy TSL Nordic, możesz zrealizować zlecenie na transport maszyn górniczych w dowolne miejsce w Polsce oraz innych krajach Europy. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą nieco bliżej!

Usługi logistyczne i spedycyjne dostosowane do wymagań klienta

Działamy profesjonalnie, a do wszystkich zleceń przykładamy taką samą uwagę. Wybierając usługi z zakresu logistyki od TSL Nordic, masz pewność, że ładunek trafi do miejsca docelowego na czas, w nienaruszonym stanie. Podczas transportu zachowujemy wszystkie środki bezpieczeństwa, aby realizować przewóz przy maksymalnym stopniu niezawodności. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów.

Specjalizujemy się w przewozach krajowych i międzynarodowych ładunków drobnicowych oraz ponadgabarytowych. Obsługujemy każdy typ towaru, a wycenę usługi wykonujemy po przesłaniu wszystkich informacji na temat zlecenia. Jesteśmy niezwykle elastyczni, dlatego proponujemy dostawę maszyn górniczych różnego rodzaju. Niejednokrotnie realizowaliśmy już zamówienia na ładunki o specyficznych gabarytach. Po przesłaniu nam wszystkich szczegółów na temat zlecenia przygotujemy indywidualną wycenę.

Niezawodny transport maszyn górniczych w korzystnej cenie

Możesz wypełnić specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, lub skontaktować się z nami bezpośrednio, na przykład telefonicznie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienia możemy przygotować wygodną umowę, która będzie w pełni dostosowana do Twoich potrzeb. Oferujemy przewóz maszyn górniczych w korzystnej cenie, przy wykorzystaniu specjalistycznych środków transportu. Nasza flota jest na tyle rozbudowana, że możemy zapewnić sprawny i w stu procentach bezpieczny przewóz dowolnego ładunku!

Zespół firmy TSL Nordic to wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni typ pojazdu do danego ładunku. Dzięki nam dowóz maszyn górniczych do miejsca docelowego przebiegnie sprawnie, pod okiem czujnych ekspertów. Działamy profesjonalnie w branży transportu, spedycji i logistyki od lat. Nam możesz powierzyć swój ładunek. TSL Nordic to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa i terminowej dostawy do odbiorcy.

kopalniane
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!