Transport maszyn przemysłowych

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować klientom transport maszyn przemysłowych różnego typu na terenie kraju oraz poza granicami Polski. Mamy szeroką flotę składającą się z naczep, platform oraz pojazdów ciężarowych, dzięki którym każdego dnia realizujemy zamówienia na profesjonalnym poziomie.

Przewóz zamówiony w TSL Nordic to gwarancja terminowej dostawy!

Mamy wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy w stanie realizować zamówienia każdego typu. Specjalizujemy się w przewozie krajowym i międzynarodowym materiałów ponadgabarytowych, drobnicy oraz towarów o specyficznym rozmiarze. Nad każdą dostawą czuwają nasi specjaliści z zakresu logistyki oraz spedycji, dzięki którym każdy dowóz może być zrealizowany na czas. Regularnie zajmujemy się przewozem maszyn przemysłowych na terenie krajów Unii Europejskiej. Naszą domeną są usługi transportowe różnego rodzaju, specjalizujemy się w szeroko pojętej logistyce krajowej i międzynarodowej.

Korzystając z usług firmy TSL Nordic, powierzasz towar sztabowi wykwalifikowanych specjalistów. Każde zlecenie realizujemy w oparciu o strategię logistyczną, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć towar do miejsca docelowego na czas. Dzięki nam przewóz maszyn przemysłowych jest sprawny, w pełni bezpieczny i terminowy!

Transport maszyn przemysłowych dostosowany do Twoich wymagań

Zajmujemy się dostawą maszyn przemysłowych na różnych szczeblach łańcucha dostaw. Usługa zamówiona na TSL Nordic może stanowić pośrednictwo pomiędzy producentem a centrum dystrybucyjnym, magazynem hurtownika, czy opierać się na dostawie towaru do klienta finalnego. Jesteśmy niezwykle elastyczni i nie boimy się wyzwań. Oferujemy transport całopojazdowy, ponadgabarytowy, czy ciężarowy. Od lat przewozimy ładunki o dużych rozmiarach, dlatego realizacja zamówienia na dostawę maszyn przemysłowych nie będzie dla nas żadną nowością.

Regularnie przyjmujemy zlecenia wymagające szczególnej ostrożności. Nam możesz powierzyć ładunek – wśród specjalistów TSL Nordic z pewnością będzie bezpieczny. Do potrzeb klientów podchodzimy kompleksowo, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że transport to nie tylko dostarczenie ładunku do miejsca docelowego. Nierzadko nadzorujemy towar od chwili wyprodukowania, aż do momentu dostawy

przemyslowe
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!