Transport zbiorników

Bezpieczny transport zbiorników możesz zamówić dzięki profesjonalnej firmie logistycznej TSL Nordic. Posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów i naczep, dlatego jesteśmy w stanie realizować zlecenia na przewóz ładunków ponadgabarytowych różnego rodzaju. Koniecznie zapoznaj się bliżej z naszą ofertą.

Krajowy oraz międzynarodowy transport zbiorników ciśnieniowych

Marka TSL Nordic od lat zajmuje się przewozem przeróżnych ładunków. Zajmujemy się transportem drobnicowym, ciężarowym, całopojazdowym, a także ponadgabarytowym. Do przewiezienia niektórych towarów potrzebne jest otrzymanie specjalnych dokumentów. Pomagamy je zdobyć naszym kontrahentom, a wszyscy kierowcy pracujący w TSL Nordic posiadają stosowne zezwolenia umożliwiające przewóz ładunków o niestandardowych rozmiarach.

Dostawa zbiorników wymaga odpowiedniego zabezpieczenia ładunku, aby proces transportu mógł przebiec bez żadnych przeszkód. Zajmujemy się przewozem krajowym i międzynarodowym, działając w wielu krajach Unii Europejskiej. Zapewniamy pełną pomoc w przygotowaniu wszelakiej dokumentacji (np. celnej). Nie ważne, co chcesz przewieźć i gdzie dany towar ma trafić – dzięki nam jest to możliwe!

Przewóz towarów w korzystnej cenie

Zajmujemy się logistyką krajową i międzynarodową. Nad wszystkimi ładunkami naszych klientów czuwają specjaliści z dziedziny spedycji, którzy planują trasy i na bieżąco badają sytuację na drodze. Dzięki nim nasi kierowcy mogą terminowo realizować transport, dostarczając towary do miejsca przeznaczenia na czas. Wybierając usługi realizowane przez TSL Nordic, powierzasz ładunek odpowiedzialnym specjalistom, którzy nigdy Cię nie zawiodą. Jeżeli interesujesz się przewozem zbiornika ciśnieniowego w kraju lub za granicę, skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że nasza oferta Cię zainteresuje.

Naszym kontrahentom zawsze oferujemy atrakcyjne stawki za przewóz, które są dostosowane do danego typu ładunku i długości trasy. Prześlij nam wszystkie informacje na temat zlecenia, a my przygotujemy kosztorys. Jesteśmy niezwykle elastyczni, a nasze usługi świadczymy kompleksowo. Odpowiadamy za załadunek, dostawę towaru oraz rozładunek. Sporządzamy wygodną umowę, która spełnia wszystkie oczekiwania klientów. Obsługujemy każdy typ ładunku, bez względu na wymiary!

Transport maszyn
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!