Transport kombajnów

Pewnie nie raz chcąc sprzedać maszyny rolnicze, pojawiała się u Ciebie obawa o ich transport. Kombajn to ogromna maszyna, której nijak nie można przewieźć w klasyczny sposób bez odpowiedniej dokumentacji. TSL Nordic to marka specjalizująca się w transporcie kombajnów posiadająca wszelkie niezbędne zezwolenia. Sprawdź nas!

Jak zorganizować transport kombajnu?

Transport maszyn rolniczych podlega transportowi ponadgabarytowemu, przez co niezbędne są specjalistyczne pozwolenia. Możemy pomóc Ci je zdobyć. Wystarczy, że złożysz odpowiednie zlecenie, a dostarczymy Twój kombajn w wyznaczone miejsce. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oprócz transportu kombajnu oferujemy również załadunek i rozładunek sprzętu. Dzięki temu masz pewność, że kombajn zostanie prawidłowo zainstalowany na platformie i bezpiecznie przemierzy swoją trasę. Oferujemy również międzynarodowy transport kombajnów, co otwiera przed Tobą jeszcze więcej możliwości.

Jakie maszyny możemy jeszcze przetransportować?

W zakresie naszych usług znajduje się nie tylko transport kombajnów, ale również transport różnego rodzaju maszyn rolniczych i budowlanych. Przyczepy rolnicze, młocarnie czy ciągniki z uwagi na swoje rozmiary i wagę nie podlegają klasycznym usługom spedycyjnym. W TSL Nordic możesz liczyć na fachową pomoc, w ramach której dostosowujemy ofertę do towaru, jaki przewozisz oraz własnych oczekiwań. Dla Ciebie przetransportujemy również wózki widłowe, koparki, materiały leśne czy glebogryzarki.

Sprawdź również spedycja międzynarodowa

 tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!