Transport kombajnów

Transport maszyn rolniczych, takich jak kombajny, zalicza się do transportu ponadgabarytowego. Oznacza to, iż do przewozu tych pojazdów niezbędne są właściwe zezwolenia. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, przez co zostaliśmy obdarzeni zaufaniem, otrzymując wszelkie wymagane pozwolenia na transport kombajnów Gdańsk, Wrocław czy Poznań. Ponadto, oferujemy również międzynarodowy transport kombajnów.

 

Realizacja transportu od początku do końca

 

Naszym głównym zadaniem jest przewóz maszyn z miejsca nadania do miejsca odbioru. Jednakże, na życzenie klienta wykonujemy również załadunek towaru, a także jego rozładunek. Zatem zajmiemy się dla Państwa instalacją kombajnu na platformie, a na miejscu bezpiecznie zdemontujemy zabezpieczenia.

 

Czas realizacji zlecenia

 

Dokładamy wszelkich starań, aby transport kombajnów trwał jak najkrócej. Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Na transport nadgabarytowy czyha wiele przeszkód, w postaci np. nieprzejezdnych dróg, czy też kontroli drogowych. Staramy się jak najszybciej rozwiązywać tego typu problemy, pozostając cały czas w kontakcie z klientem, któremu należy się informacja, co się dzieje z jego towarem.

 

Sprawdź również spedycja międzynarodowa

 tel. 600 900 870

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!