Transport Polska – Bułgaria

Profesjonalna logistyka Polska-Bułgaria

Jesteśmy doświadczoną firmą spedycyjną, która oferuje transport na trasach z Polski do Bułgarii. Radzimy sobie z wieloma typami towarów o standardowych rozmiarach, wielkogabarytowych oraz transport towarów specjalnych. Poradzimy sobie również z przewozem ciągników, kombajnów, dużych maszyn przemysłowych oraz innych urządzeń mechanicznych. Pracujemy już w branży od wielu lat i oferujemy najlepsze rozwiązania logistyczne, które cieszą się pozytywną opinią wśród wszystkich naszych klientów. Nasza nowoczesna flota pojazdów jest przystosowana do profesjonalnego przewozu.
Brak odpowiednich pojazdów jest największą przeszkodą w przewożeniu bardzo dużych gabarytów z punktu A do B. W TSL Nordic nie mamy z tym problemów, posiadamy różnego typu samochody, które są dostosowane do przewozu różnego typu przesyłek – od małych, aż po duże maszyny. Warto zainteresować się naszą atrakcyjną ofertą, a z pewnością znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązania. Dbamy o odpowiednią optymalizację drogi, a także likwidowanie przeszkód oraz załatwienie koniecznych pozwoleń. Dzięki nam Twoja przesyłka z Polski do Bułgarii zawsze dotrze na czas!

Atrakcyjna oferta transportu Bułgaria Polska

W naszej ofercie znajdziesz przewóz towaru na trasach z Bułgarii do Polski i na odwrót. Obiecujemy, że każda powierzona nam przesyłka nie tylko dotrze na czas, ale również cało i bezpiecznie. Jest to bardzo istotne, ponieważ taka trasa to bardzo dużo kilometrów, a po drodze może pojawić się wiele niespodzianek. Transport przesyłek TSL Nordic to gwarancja bezpieczeństwa oraz wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z naszych usług. Warto dołączyć do grona naszych usługobiorców, którzy wracają do nas i dalej powierzają nam swoje przesyłki. Dbamy o bezpieczeństwo oraz terminowość przesyłek z i do Bułgarii.
Cieszymy się naprawdę dobrą opinią i nie ma dla nas przedmiotu, którego nie jesteśmy w stanie przewieźć. Możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem oraz naprawdę trudnymi przewozami, które pozwoliły nam wyciągnąć odpowiednie wnioski i zaoferować klientom jeszcze lepszą ofertę przewozową. Zapoznaj się z naszymi pakietami spedycyjnymi, które możesz zamówić w jednym z naszych oddziałów lub kontaktując się telefonicznie jednym z naszych dobrze wyszkolonych pracowników. Skontaktuje się z nami i sprawdź, jak atrakcyjnie niskie są nasze ceny oraz jak dobrych logistyków zatrudniamy w naszej firmie.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!