Transport Polska – Chorwacja

Nowoczesna spedycja z Polski do Chorwacji

Jako doświadczony przewoźnik, możemy pochwalić się bogatą ofertą transportu z Polski do Chorwacji. Nie ma znaczenia dla nas, co chcesz przewieźć – mogą to być zwykłe małe paczki, towar wielkogabarytowy, a nawet duże maszyny przemysłowe, które już wymagają użycia specjalistycznych pojazdów. W branży logistycznej pracujemy już od wielu lat i staramy się cały czas rozwijać naszą bardzo atrakcyjną ofertę. Posiadamy bardzo nowoczesny park samochodowy, a także możemy się pochwalić pozytywną opinią wśród naszych klientów. Zapraszamy do zainteresowania się naszymi nowoczesnymi usługami!
Bez odpowiedniej floty samochodów nie ma mowy o profesjonalnym wykonaniu usługi transportowej z Chorwacji. Na całe szczęście korzystając z naszych usług, nie spotkają Cię tego typu niespodzianki. TSL Nordic to gwarancja profesjonalnego przewozu i spedycji, za każdym razem na czas. Potwierdzi to bardzo wielu klientów, którzy skorzystali z naszej atrakcyjnej cenowo oferty i cały czas do nas wracają. To dzięki nam i naszym profesjonalnym pracownikom logistyki Twoja przesyłka przejedzie trasę z Polski do Chorwacji w odpowiednim czasie, a także cało i bezpiecznie. Przy każdym zleceniu zachowuje ten sam poziom profesjonalizmu.

Spedycja i przewóz z Chorwacji w niskich cenach

Nasza nowoczesna oferta to szybki i profesjonalny transport towarów z Polski do Chorwacji i odwrotnie. Każda powierzona nam przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona, a przy transportach specjalnych nasi pracownicy sprawdzają każdy metr drogi, a także dbają o wszystkie wymagane papiery oraz pozwolenia. W TSL Nordic szczycimy się pozytywnymi opiniami naszych stałych klientów, którzy korzystają z naszej atrakcyjnej cenowo oferty logistycznej. Zawsze o Tobie myślimy i zrobimy wszystko, żeby powierzona nam przesyłka dotarła cało i bezpiecznie, a także na czas w wyznaczone przez Ciebie miejsce na terenie Polski oraz Chorwacji.
Wieloletnie doświadczenie oraz różny typ przesyłek pozwoliło nam wypracować bardzo atrakcyjną ofertę transportu z Chorwacji. Warto zapoznać się z naszymi atrakcyjnymi pakietami spedycyjnymi, które możesz zamówić już teraz w bardzo atrakcyjnych cenach. Dołącz do reszty naszych bardzo zadowolonych klientów, ponieważ do każdego z nich nasi specjaliści potrafią dostosować bardzo dobrą ofertę indywidualną. Szczycimy się naszą elastycznością oraz odpowiedzialny podejściem do powierzonych nam zadań. Wybierz ofertę TSL Nordic, a będziesz pewien, że powierzony nam transport wielkogabarytowy, specjalny lub zwykła przesyłka dotrą z Chorwacji pod wyznaczony przez Ciebie adres.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!