Transport Polska – Irlandia

Transport Polska Irlandia Tirem w dobrej cenie

W swojej ofercie umożliwiamy przewóz wielu typów towarów niezależnie od ich gabarytów. Mogą to być zwykłe przesyłki, ładunki wielkogabarytowe, a nawet ponadnormatywne maszyny przemysłowe lub pojazdy. Dostarczamy najlepsze rozwiązania w logistyce i zbieramy swoje doświadczenia, tak żeby transport z Dublina do Polski przebiegał jeszcze szybciej i lepiej. Od lat cieszymy się naprawdę dobrą opinią i szczycimy się dużą bazą klientów, którzy dalej z wielką chęcią powierzają nam swoje przesyłki. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak dobrzy jesteśmy w spedycji!

Największym problemem w przewozie wielu ładunków jest brak odpowiedniego pojazdu. W TSL Nordic tego problemu nie ma, jesteśmy wyposażeni w bardzo profesjonalną flotę samochodów, która gwarantuje na przykład bezproblemowy transport paletowy z Polski do Irlandii. Warto zapoznać się z naszą bardzo atrakcyjną ofertą oraz z jak dobrymi profesjonalistami współpracujemy, którzy gwarantują bezproblemowy przewóz, a także rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się na trasie. Jesteśmy w stanie dowieźć każdą przesyłkę na czas pod każdy wskazany adres na terenie całej Polski oraz Irlandii.

Profesjonalna spedycja i transport Polska Irlandia

Jeśli chodzi o odpowiednie zabezpieczenie towaru, to nie musisz się o nic martwić. Dla nas liczy się nie tylko szybki czas przesyłki, ale również prawidłowe zabezpieczenie powierzonego ładunku, który pod wskazane miejsce dotrze w całości i bez zadrapań. Dzięki temu nasi stali klienci dalej w pełni nam ufają i z chęcią także polecają nas innym firmom. Nie trać czasu na inne mało pewne oferty i powierz nam swoją przesyłkę. Z nami transport z Polski do Irlandii tirem i na odwrót będzie zawsze na czas. W TSL Nordic kochamy logistykę i mamy ją w małym palcu!

Zapraszamy do kontaktu z naszą profesjonalną kadrą, która jest doświadczona w spedycji i sprosta każdej nieoczekiwanej czy nawet kłopotliwej sytuacji. Wystarczy zadzwonić, napisać lub udać się do jednego z naszych oddziałów, a tam udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji oraz pomożemy w skompletowaniu dokumentów i załatwieniu koniecznych pozwoleń. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, a nasze świetne pakiety logistyczne jesteśmy w stanie przygotować pod każdego indywidualnego klienta. TSL Nordic to najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy, które gwarantuje szybki, tani i profesjonalny przewóz ładunków z i do Irlandii.
 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!