Transport Polska – Ukraina

Bezpieczny transport ciężarowy między Polską a Ukrainą

Swoją atrakcyjną ofertę kierujemy do klientów, którzy potrzebują sprawnego transportu z Polski do Ukrainy i na odwrót. Jako bardzo doświadczona firma spedycyjna bez problemu radzimy sobie z przesyłkami zwykłymi oraz ze standardowymi ładunkami. Lubimy też spore wyzwania i zbieranie kolejnych ciekawych doświadczeń, dlatego z chęcią podejmujemy się przejazdów wielkogabarytowych z pojazdami, maszynami przemysłowymi oraz innymi urządzeniami o sporych rozmiarach. Inwestujemy w sprawdzone rzeczy, które pomagają pokonać największe przeszkody, jakie pojawiają się w logistyce. Takie odpowiedzialne podejście sprawia, że ufa nam bardzo wielu klientów, którzy z przyjemnością powierzają nam swoje przedmioty i maszyny.

Do sprawnego przewozu, zwłaszcza tego wielkogabarytowego, potrzebna jest odpowiednia i bezawaryjna flota pojazdów. W TSL Nordic zainwestowaliśmy w nowoczesne samochody różnego typu, które gwarantują wykonanie nawet najtrudniejszego zlecenia. Jeżeli szukasz sprawnych rozwiązań logistycznych dla swojej firmy, to zdecyduj się na naszą atrakcyjną ofertę. Dzięki temu każdy towar wysyłany w transporcie ciężarowym między Polską a Ukrainą dociera zawsze pod każdy wskazany adres na terenie obu krajów na czas.

Skorzystaj z oferty nowoczesnej spedycji do i z Ukrainy

W TSL Nordic przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa powierzanych nam przesyłek, pojazdów oraz maszyn przemysłowych. Przed każdym wyjazdem dokładnie sprawdzamy zabezpieczenia ładunku i dbamy, żeby dojechał pod wskazany adres bez żadnych uszkodzeń. To sprawia, że mamy tak dużą bazę bardzo zadowolonych klientów, którzy z przyjemnością polecają nas innym znajomym z branży oraz firmom. Skorzystaj z oferty naszej firmy spedycyjnej i stań się naszym kolejnym zadowolonym klientem. W TSL Nordic gwarantujemy, że Twój transport Polska – Ukraina dojedzie zawsze na czas.

Nasza profesjonalna oferta jest bardzo elastyczna i bez problemu jesteśmy ją w stanie dostosować do wymagań indywidualnego klienta. Warto również wspomnieć o bardzo atrakcyjnych cenach, które nie wpływają na jakość realizacji zlecenia. Radzimy sobie z każdym problemem oraz utrudnieniami, a także nie boimy się żadnych wyzwań. Z chęcią chwalimy się swoim kilkuletnim doświadczeniem w spedycji, które pozwoliło nam zbudować zaufaną bazę klientów. Skontaktuj się z nami już teraz lub zajrzyj do jednego z oddziałów w Poznaniu i Koszalinie. W TSL Nordic swoje doświadczenie za każdym razem przekuwamy w sukces!

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!