Naczepy Firanki

Wśród szerokiej floty posiadamy również naczepy firanki 13,6, dające nam niemal nieograniczone możliwości w kwestii różnorodności transportowanego towaru. Nazywane również kurtynami, naczepy firanki 13,6 charakteryzuje specyficzna budowa, gdyż istnieje możliwość ich otwarcia z trzech stron. Oznacza to, iż załadunek wykonuje się od tyłu, od boku lub z góry.

 

Tym samym naczepy firanki 13,6 Gdańsk powinny wzbudzić zainteresowanie każdego, kto poszukuje przewozu ładunku o znacznych gabarytach, który nie sposób załadować na tradycyjną plandekę ze względu na zbyt wąskie drzwi.

 

Przed zobowiązaniem się do przewiezienia towaru w określonej naczepie, dokonujemy szczegółowej oceny sytuacji, decydując czy aby na pewno naczepy firanki 13,6 Poznań, Wrocław czy Gdańsk będą w danej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Bierzemy pod uwagę głównie kwestię załadunku i rozładunku, poszukując sposobu na jak najszybsze wykonanie obu zadań. Staramy się, aby kwestię transportu rozwiązać w sposób maksymalnie efektywny, maksymalnie optymalizując koszty usługi.

 

Sprawdź również transport ponadgabarytowy

 

 tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!