Wycena transportu

Wycenimy Twój ładunek. Wypełnij formularz.

Wycena transportu to etap, od którego już dziś możesz rozpocząć współpracę z naszą firmą TSL Nordic. W każdym zleceniu spedycyjnym skupiamy się na właściwym dobraniu odpowiednich środków transportu oraz zoptymalizowaniu wszelkich kosztów, by zapewnić atrakcyjne warunki przewozu oraz najwyższy poziom obsługi klienta i bezpieczeństwa transportowanego ładunku.

Sprawna analiza dokonana przez naszych wyspecjalizowanych pracowników jest pełna i kompleksowa, a koszty – niezmienne. Wystarczy podać niezbędne dane, aby otrzymać kalkulację wszystkich kosztów zlecenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Formularz wyceny

  1. Dane kontaktowe:

  2. Relacja:

  3. Informacje o towarze:

  Załącznik (jpg, png, txt, doc, pdf, max 15MB):

  captcha

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Nasze oddziały

  Dane firmy

  TSL Nordic Sp. z o.o.
  ul. Słowiańska 17,
  75-846 Koszalin
  woj. zachodniopomorskie

  NIP: 6692522113
  KRS: 0000519554
  REGON: 321556306

  Spedycja | Zapytania ofertowe

  znajdz 1
  Skontaktuj się z nami!
  +48 600 900 860
  Formularz kontaktowy

  Informacje niezbędne do stworzenia wyceny i ustalenia budżetu

  Do wykonania pełnej dokumentacji, sporządzenia umowy i samej wyceny, niezbędne będą nam najważniejsze dane dotyczące transportu, w tym głównie rodzaj towaru, który ma zostać przewieziony – to jedna z najistotniejszych kwestii. Ponadto niezbędna nam będzie waga brutto oraz wymiary towaru, od których uzależniony jest wybór odpowiedniego pojazdu, dostosowanego do danego tonażu. Kolejną równie istotną informacją jest miejsce załadunku i rozładunku oraz oczywiście termin transportu. Na koniec wystarczy podać swoje dane kontaktowe. Przekazanie nam powyższych informacji pozwoli przejść do działania, czyli wyceny transportu, która z pewnością Cię mile zaskoczy. Nie ukrywamy dodatkowych opłat, a każda wycena jest tworzona biorąc pod uwagę pełna optymalizację kosztów. Zatem już dziś skontaktuj się z naszymi konsultantami i rozpocznij współpracę z najlepszą firmą spedycyjną na rynku TSL Nordic – zapewniamy doskonałe warunki, wysoką jakość obsługi, terminowość, atrakcyjne ceny, minimum formalności i pełne bezpieczeństwo!.

  Kompleksowe usługi logistyczne TSL Nordic

  Wybierając naszą firmę TSL Nordic będziesz mógł w atrakcyjnej cenie skorzystać z transportu krajowego i międzynarodowego. Z wielką starannością zaplanujemy każdy etap powierzonego nam zlecenia, przygotujemy odpowiednie pojazdy, zaoferujemy najwyższej jakości obsługę oraz będziemy nadzorować przewóz od miejsca odbioru towaru, aż po miejsce docelowe. Ponadto podane w wycenie transportu informacje na temat terminów zawsze są dla nas najistotniejszą kwestią, gdyż w 100% wywiązujemy się z nich i zawsze jesteśmy na czas. Postaw na elastyczne i indywidualne warunki, które możemy już dziś Ci zapewnić i skorzystaj z szybkiej wyceny transportu, która nie obciąży Twojego budżetu i z pewnością będzie satysfakcjonująca. Zapraszamy do współpracy zarówno mniejsze firmy, jak i duże przedsiębiorstwa.

  Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
  Kontakt
  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!