Transport ekspresowy

Naszą specjalizacją jest ekspresowy transport międzynarodowy i krajowy, realizowany przy wykorzystaniu profesjonalnych pojazdów oraz specjalistycznych naczep, dopasowanych do rodzaju ładunku. Działamy prężnie i bezbłędnie. Oferujemy drobnicowe, ciężarowe i ponadgabarytowe przewozy po Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Transport przesyłek ekspresowych

Obsługa zamówień ekspresowych nie jest nam obca. Od lat rozwijamy się w branży logistycznej, dlatego wiemy, jak odpowiednio przygotować ładunek do transportu, zadbać o przewóz oraz rozładunek towaru u odbiorcy. Dostawy priorytetowe, które muszą sprawnie dotrzeć do punktu docelowego, realizujemy bezbłędnie, przy wykorzystaniu specjalistycznych środków transportu. Klientom oferujemy przewozy całopojazdowe, drobnicowe, ciężarowe oraz ponadgabarytowe. Żaden typ ładunku nie jest dla nas kłopotem!

Ekspresowy przewóz drogowy może być realizowany dzięki naszemu doświadczeniu. Zatrudniamy wykwalifikowanych logistyków, spedytorów oraz kierowców, dlatego gwarantujemy wszystkim kontrahentom dostawę na czas, w dowolne miejsce! Codziennie udowadniamy, że nie ma dla nas zadań niemożliwych. Dzięki TSL Nordic Twój ładunek zostanie dostarczony do wyznaczonego miejsca docelowego w terminie, a co najważniejsze, w nienaruszonym stanie.

AdobeStock 83066198
Clipboard01aaaa

Bezpieczne przewozy ekspresowe

Proponujemy dostawę ekspresową, międzynarodową oraz krajową różnego rodzaju ładunków. Przyjmujemy zlecenia na drobnicę, ładunki ciężkie o niestandardowych wymiarach, specjalistyczny sprzęt, a także towary ponadgabarytowe. W TSL Nordic zawsze oferujemy atrakcyjną stawkę za przewóz oraz sporządzamy wygodną umowę, która będzie w pełni korzystna dla kontrahenta.

Skontaktuj się z nami w celu przesłania wszystkich informacji na temat transportu, a my przedstawimy Ci wycenę zlecenia. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami w pełni Cię zadowoli i staniemy się ważnym partnerem Twoich działań w dziedzinie logistyki. Ekspresowe przewozy drogowe to gwarancja terminowej dostawy i niezawodności!

Transport ekspresowy – cennik

Często dostajemy pytanie: „Ile kosztuje ekspresowy transport?”. Co ważne, nie jesteśmy w stanie wskazać konkretnej odpowiedzi. Wynika to z faktu, iż cena przewozu zależy od różnorodnych kwestii, m.in. terminu, rodzaju ładunku czy miejsca dostawy.

Czytaj więcej…

Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach ekspresowego transportu międzynarodowego i krajowego, należy przejść do zakładki „Wycena” i uzupełnić formularz. Dzięki zawartym w nim informacjom będziemy w stanie przygotować kosztorys oraz przedstawić szczegóły oferty. W formularzu należy wskazać dane personalne (imię i nazwisko, numer telefonu, a także adres e-mail), miejsce załadunku i rozładunku, planowaną datę załadunku oraz dostawy wraz z informacjami o wymiarach czy wadze towaru.

W razie jakichkolwiek pytań o ekspresowy transport krajowy lub międzynarodowy zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym zespołem. Pozostajemy do dyspozycji.

Ekspresowy transport krajowy i międzynarodowy – dlaczego my?

Na rynku prosperuje wiele firm specjalizujących się w transporcie ekspresowym. Zatem, dlaczego wybrać akurat nas? Otóż jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją. Angażujemy się w każde zlecenie i robimy, co w naszej mocy, aby spełnić oczekiwania wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów.

Wyróżniają nas terminowość, profesjonalizm i rzetelność. Do każdego zleceniodawcy podchodzimy indywidualnie. Zawsze chętnie doradzamy, rozwiewamy wszelkie wątpliwości, a także odpowiadamy na pytania klientów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne pojazdy, którymi bezpiecznie dowieziemy towary do miejsca docelowego.

Nasi kierowcy przed wyruszeniem w trasę dbają o to, aby skutecznie zabezpieczyć wszelkie ładunki, a tym samym uchronić je przed uszkodzeniami. Transport ekspresowy zawsze odbywa się szybko i sprawnie!

Co jeszcze nas wyróżnia? Z pewnością fakt, iż oferujemy usługi w bardzo konkurencyjnych cenach. Wybierając naszą ofertę, można mieć pewność, że ustalona kwota nie obciąży nadmiernie budżetu. Zapewniamy, iż przygotujemy możliwie najkorzystniejszą ofertę.

Ekspresowy transport międzynarodowy i krajowy – opinie naszych klientów

Nasza oferta obejmująca ekspresowy transport cieszy się bardzo dużą popularnością i świetnymi opiniami. Decydują się na nią klienci z różnych zakątków Polski. Zleceniodawcy cenią nas przede wszystkim za doskonałą organizację, terminowość i atrakcyjne ceny. Zaznaczają, iż jesteśmy profesjonalistami wykonującymi swoje obowiązki z najwyższą starannością. Ponadto potwierdzają, iż oferujemy współpracę na bardzo korzystnych warunkach. Klienci chwalą nas także za profesjonalne podejście do każdego zlecenia, szybkość działania i zaangażowanie.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty ekspresowego transportu międzynarodowego lub krajowego, to zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania!

Transport Ekspresowy Placeholder
Transport Ekspresowy
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!