Transport ekspresowy

Naszą specjalizacją jest ekspresowy transport międzynarodowy i krajowy, realizowany przy wykorzystaniu profesjonalnych pojazdów oraz specjalistycznych naczep, dopasowanych do rodzaju ładunku. Działamy prężnie i bezbłędnie. Oferujemy drobnicowe, ciężarowe i ponadgabarytowe przewozy po Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Transport przesyłek ekspresowych

Obsługa zamówień ekspresowych nie jest nam obca. Od lat rozwijamy się w branży logistycznej, dlatego wiemy, jak odpowiednio przygotować ładunek do transportu, zadbać o przewóz oraz rozładunek towaru u odbiorcy. Dostawy priorytetowe, które muszą sprawnie dotrzeć do punktu docelowego, realizujemy bezbłędnie, przy wykorzystaniu specjalistycznych środków transportu. Klientom oferujemy przewozy całopojazdowe, drobnicowe, ciężarowe oraz ponadgabarytowe. Żaden typ ładunku nie jest dla nas kłopotem!

Ekspresowy przewóz drogowy może być realizowany dzięki naszemu doświadczeniu. Zatrudniamy wykwalifikowanych logistyków, spedytorów oraz kierowców, dlatego gwarantujemy wszystkim kontrahentom dostawę na czas, w dowolne miejsce! Codziennie udowadniamy, że nie ma dla nas zadań niemożliwych. Dzięki TSL Nordic Twój ładunek zostanie dostarczony do wyznaczonego miejsca docelowego w terminie, a co najważniejsze, w nienaruszonym stanie.

AdobeStock 83066198
Clipboard01aaaa

Bezpieczne przewozy ekspresowe

Proponujemy dostawę ekspresową, międzynarodową oraz krajową różnego rodzaju ładunków. Przyjmujemy zlecenia na drobnicę, ładunki ciężkie o niestandardowych wymiarach, specjalistyczny sprzęt, a także towary ponadgabarytowe. W TSL Nordic zawsze oferujemy atrakcyjną stawkę za przewóz oraz sporządzamy wygodną umowę, która będzie w pełni korzystna dla kontrahenta.

Skontaktuj się z nami w celu przesłania wszystkich informacji na temat transportu, a my przedstawimy Ci wycenę zlecenia. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami w pełni Cię zadowoli i staniemy się ważnym partnerem Twoich działań w dziedzinie logistyki. Ekspresowe przewozy drogowe to gwarancja terminowej dostawy i niezawodności!

Transport Ekspresowy Placeholder
Transport Ekspresowy
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!