TSL Nordic – firma transportowa Kraków

Zależy Ci na zorganizowaniu profesjonalnego krajowego lub międzynarodowego transportu drogowego? Szukasz rzetelnego dostawcy usług transportowych w Krakowie? Liczy się dla Ciebie terminowość, wydajność i niezawodność? Wybierz TSL Nordic! Oferujemy doskonałe połączenie odbioru towaru, jego przewozu oraz dostarczenia do wskazanego przez odbiorcę punktu docelowego. Zintegrowany proces przeanalizowany pod względem logistycznym przez naszych specjalistów doceniany jest przez wszystkich naszych kontrahentów. Już dziś możesz dołączyć do ich grona i skorzystać z usług wyspecjalizowanej, doświadczonej firmy transportowej – TSL Nordic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla mieszkańców Krakowa!

Clipboard02 1

Profesjonaliści w branży spedycyjnej – usługi transportowe Kraków

TSL Nordic to zaufany partner w biznesie! Nasza firma transportowa od lat proponuje swoim klientom nie tylko staranne usługi transportowe w Krakowie, czy na terenie całego kraju, ale także międzynarodowe przewozy różnorodnych ładunków. Do naszych najważniejszych atutów należy optymalne planowanie każdego transportu – nie tylko efektywnie zorganizujemy trasę, ale również zaproponujemy właściwy pojazd, najlepiej dopasowany do transportowanego ładunku. Nasi doświadczeni kierowcy dołożą wszelkich starań, by towar dotarł do zadanego punktu docelowego w nienaruszonym stanie. Nasza firma transportowa działająca m.in. na terenie miasta Kraków obsługuje zarówno niewielkich rozmiarów zamówienia o typowych wymiarach, wielkogabarytowe towary o dużym tonażu, jak i przewóz drobnicowy, towarów sypkich, europalet, przesyłek paletowych oraz transport całopojazdowy.

Clipboard03

TSL Nordic – Twoja firma transportowa w Krakowie

Pamiętaj – dla firmy transportowej TSL Nordic działającej m.in.  w Krakowie nie ma rzeczy niemożliwych! Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia i wykonamy to sprawnie, szybko i bezpiecznie. Ponadto możesz liczyć na optymalizację kosztów, monitorowanie każdego transportu od początku, do samego końca oraz punktualność (analizujemy nawet ewentualne prace remontowe mogące wpłynąć na opóźnienie). Co więcej, zależy nam na tym, by warunki naszej umowy były klarowne i zrozumiałe. Nie ma też mowy o jakichkolwiek dodatkowych, ukrytych kosztach. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest priorytetem, dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby usługi transportowe w Krakowie, czy w innym miejscu, były rzetelne, a podejmowane działania logistyczne – właściwe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!