Logistyka

Stawiamy na sprawne, logistyczne zarządzanie

Firma logistyczna – dlaczego akurat TSL NORDIC?

Planowaniem, realizacją oraz kontrolowaniem transportu różnego rodzaju towarów zarówno w obrębie Polski, jak i poza jej granice – tym zajmuje się prowadzona przez nas firma logistyczna TSL NORDIC. Jeżeli więc chciałbyś powierzyć nam swój ładunek, by został przewieziony do wybranego przez Ciebie miejsca, polecamy własne usługi, świadczone dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z różnych zakątków kraju. Lata doświadczenia, wykwalifikowana kadra pracownicza i zróżnicowana flota pojazdów sprawiają, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z realizacją nawet najbardziej wymagających zleceń, zapewniając przy tym ich indywidualną wycenę.

cars 1

Profesjonalizm na każdym etapie transportu

Czym zajmuje się firma logistyczna?

Firma logistyczna TSL NORDIC jest partnerem godnym zaufania, ponieważ każdy z realizowanych przez nas procesów przebiega sprawnie i profesjonalnie. Mamy tu na myśli wykonywanie codziennych obowiązków, do których należą m.in. kontaktowanie się z Klientami, dopasowywanie pojazdów oraz naczep względem wielkości i właściwości ładunków do przewiezienia, wybieraniem najbardziej odpowiednich tras w celu dotarcia do określonego celu czy pozostawanie w stałym kontakcie z podróżującymi do wyznaczonych punktów rozładunku kierowcami. Prowadząc cieszącą się dobrymi opiniami wśród Klientów firmę logistyczną, staramy się każdego dnia potwierdzać, że nie są one przypadkowe, a TSL NORDIC jest partnerem godnym zaufania bez względu na to, czy dany Klient korzysta z naszych usług po raz pierwszy, czy decyduje się na stałą współpracę. Każdemu zapewniamy jednakowe – odpowiedzialne – podejście do realizacji transportu, korzystając w tym celu ze sprawdzonych w różnych sytuacjach rozwiązań.

Nowoczesne podejście do pracy firmy logistycznej kluczem do sukcesu

Polecając wszystkim skorzystanie z usług naszej firmy logistycznej, należy wspomnieć, że swoją renomę zawdzięczamy również nowoczesnemu podejściu do pełnionych przez siebie obowiązków. Dostosowując się do panujących obecnie realiów, dbamy o to, by nasi pracownicy mieli do dyspozycji najlepsze urządzenia i pojazdy, korzystanie z których okazuje się bardzo pomocne w codziennej pracy. Wiemy doskonale, jak ważna jest m.in. możliwość swobodnego komunikowania się na linii logistyk-kierowca czy stosowanie nowoczesnych sposobów na uzyskiwanie warunków dostosowanych do potrzeb określonych ładunków na czas ich transportu, dlatego TSL NORDIC to firma logistyczna stale wcielająca w życie rozwiązania na miarę XXI wieku. Dzięki temu możemy zagwarantować swoim Klientom dostarczenie ich towarów zawsze na czas, w odpowiednie miejsce i bez zbędnych przygód w trasie, zachęcając do ponownego skorzystania z naszych usług za każdym razem, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Skorzystanie z usług firmy logistycznej – kiedy warto?

Klienci decydujący się skorzystać z usług naszej firmy logistycznej, najczęściej kierują się brakiem czasu lub możliwości samodzielnego zaplanowania i zorganizowania procesu transportu swoich ładunków do innego miejsca w Polsce czy też wybranego kraju Starego Kontynentu. Nie dziwi nas to, ponieważ najlepiej wiemy, jak bardzo skomplikowane i wymagające dużej cierpliwości bywa dopełnienie wszelkich związanych z tym formalności. Z drugiej jednak strony zajmujemy się tym od tak dawna, że potrafimy poradzić sobie z przeskoczeniem każdej przeszkody na drodze ku spełnieniu oczekiwań Klientów – również tych wyjątkowo wymagających. TSL NORDIC jest firmą logistyczną na tyle elastyczną w swoim działaniu, że potrafimy szybko dostosować się do panujących w danej sytuacji warunków (nie tylko tych drogowych) i sprawić, że dany ładunek zostanie odebrany od Klienta, należycie zabezpieczony, a następnie wysłany w trasę z gwarancją jego dostarczenia dokładnie tam, gdzie czeka jego odbiorca. W ten sposób stale doskonalimy własne usługi i znajdujemy motywację do dalszego rozwoju.

Kontakt

Obsługiwane kraje:

Mapa Logistyka Placeholder
Mapa Logistyka
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!