Logistyka

Stawiamy na sprawne, logistyczne zarządzanie

Logistyka: zarządzanie flotą w firmie transportowej

Świadczenie usług przez firmę TSL Nordic nie byłoby skuteczne, gdyby nie profesjonalne zarządzanie flotą pojazdów w firmie transportowej. Sprawne wydawanie zleceń, kontrola nad ich rzetelnym i terminowym wykonaniem oraz weryfikacja stanu faktycznego wymaga efektywnej współpracy wielu osób.

Zgrany zespół profesjonalistów reprezentujących firmę TSL Nordic gwarantuje najwyższą jakość usług. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować pomoc od momentu zdjęcia towaru z linii produkcyjnej, aż do dostarczenia go w miejsce finalne. Dopracowane do perfekcji logistyczne zarządzanie flotą pojazdów drogowych umożliwia sprawną komunikację między kierowcami a siedzibą firmy. W każdej chwili możliwe jest określenie aktualnej lokalizacji samochodów firmowych i zweryfikowanie etapu realizowanych przez nie zleceń. Bieżące informacje ułatwiają klientom sprawne zarządzanie własnymi przedsiębiorstwami.

Specjaliści z działu logistycznego odpowiadają również za przygotowanie załadunków i rozładunków oraz za planowanie najdogodniejszej trasy w taki sposób, by była ona nie tylko szybka do pokonania, ale również ekonomiczna.

Sprawdź również – transport spedycja logistyka

cieżarówki

Profesjonalizm na każdym etapie transportu

Firma TSL Nordic świadczy usługi obejmujące transport i spedycję na terenie Polski, Unii Europejskiej i Skandynawii. Skrzętnie zaplanowane działanie umożliwia efektywne zarządzanie flotą firmową w miastach takich jak Poznań, Gdańsk, Wrocław czy Koszalin. Zakres obowiązków spoczywających na doświadczonych pracownikach jest jasno ustalony z klientem.

Logistycy w firmie TSL Nordic są również odpowiedzialni za doskonały stan techniczny firmowej floty. Do realizacji zleceń wykorzystujemy pojazdy o świetnych parametrach technicznych. Zróżnicowana flota pozwala na dobór samochodów najlepiej pasujących do konkretnych zadań. Nasze rozbudowane kontakty biznesowe pomagają natomiast w realizacji kompleksowych usług z wyrobieniem niezbędnej dokumentacji przewozowej oraz z rozładunkiem towaru włącznie.

Kontakt

Obsługiwane kraje:

Mapa Logistyka Placeholder
Mapa Logistyka
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!