Transport Polska Niemcy

 TSL Nordic – Profesjonalny transport Polska – Niemcy

 

transport międzynarodowy Niemcy - PolskaNiemcy są dziś jednym z najważniejszych partnerów biznesowych polskich przedsiębiorców. Wbrew pozorom, w ostatnich latach kwitnie nie tylko import towarów zagranicznych, ale również stale rośnie eksport do naszych zachodnich sąsiadów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy szybki i sprawny transport Polska Niemcy.

 

Prowadzisz firmę w Niemczech? Nie wiesz jak zorganizować transport Niemcy Polska? Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług. Jako firma międzynarodowa nie przywiązujemy dużej wagi do granic terytorialnych, stąd też początek trasy naszych pojazdów może mieć miejsce w dowolnym kraju spośród tych, na terenie których świadczymy nasze usługi.

 

Transport Polska Niemcy czy też Niemcy Polska przeprowadzamy na tych samych zasadach, co krajowy przewóz ładunków. Tym samym zapewniamy transport każdego typu towarów, w tym pojazdów ponadgabarytowych, produktów spożywczych, czy też rozmaitych substancji chemicznych, Dostęp do wszelkiego rodzaju naczep i lawet umożliwia nam pozbycie się jakichkolwiek ograniczeń. Realizujemy również transport ADR – materiałów szczególnie niebezpiecznych, objętych międzynarodową konwencją.

Posiadamy odpowiednie uprawnienia, obowiązujące zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Klientom, którym szczególnie zależy na szybkim transporcie ładunku, proponujemy dedykowany transport Niemcy Polska. Skorzystanie z tego typu usługi daje gwarancję, iż Państwa ładunek dotrze bezpiecznie na miejsce w maksymalnie krótkim czasie.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Poznań

Kierownik Oddziału – Maciej Ciechanowicz

telefon: +48 513 848 604

adres e-mail: maciej.ciechanowicz@tsl-nordic.com

Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!