Transport z windą

Troszcząc się o wygodę naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby oszczędzić im czasu i wysiłku. Dlatego właśnie oferujemy transport z windą. Naczepy z opuszczaną klapą umożliwiają proste i szybkie załadowanie nawet bardzo ciężkiego towaru.

Transport z windą – specyfika naczep z windą

Nasza flota wyposażona jest w nowoczesne naczepy z windą, które zapewniają bezpieczny załadunek i rozładunek towarów o różnych gabarytach. Główną cechę tego typu konstrukcji stanowi obecność hydraulicznej windy. Zwykle montowana jest ona na tylnej części naczepy.

Za sprawą obecności dźwignicy podnoszenie, opuszczanie i przemieszczanie towarów odbywa się w sposób kontrolowany. Dzięki temu można znacznie zminimalizować ryzyko uszkodzenia, a jednocześnie zwiększyć efektywność operacji logistycznych, transportowych czy spedycyjnych.

Transport – samochód z windą | nasza oferta

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem TSL, które od lat realizuje szereg zleceń zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Rozbudowana sieć partnerska, umiejętność implementacji skutecznych strategii zarządzania obszarem logistyki, a także dbałość o dobre relacje z kontrahentami oraz klientami to aspekty, które warunkują wysoką jakość naszych usług.

Nasza kadra pracownicza posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów z wykorzystaniem naczep z windą. Każda współpraca poprzedzona jest rozmową z klientem, w trakcie której modyfikujemy ofertę wedle indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Naczepa z windą – działania poprzedzające realizację usługi

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze transport z windą Koszalin będzie absolutnie najlepszym rozwiązaniem. Zdarza się, iż nie umożliwiają go gabaryty ładunku lub jednak jego zbyt duży ciężar. Dlatego też w pierwszej kolejności sprawdzamy towar, określając, jakie istnieją możliwe sposoby jego przewozu. Wtedy rozpoczynamy poszukiwanie najlepszej metody transportu, a następnie oferujemy klientowi transport z windą Wrocław, jeżeli jest to akurat optymalne rozwiązanie. Cechujemy się indywidualnym podejściem i szczególną dbałością o dobór odpowiednich rozwiązań w kwestii naczep.

Samochód ciężarowy z windą — transport a bezpieczeństwo towaru

Podczas dowolnych transportów jakichkolwiek ładunków, do wypadków z towarem najczęściej dochodzi podczas załadunku lub rozładunku.

Transport z windą Poznań zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia towaru, gdyż jego załadunek, jak również rozładunek, są bezpieczniejsze niż przy innych formach transportu. Posiadana przez nas naczepa z windą spełnia wszelkie kontrole jakościowe. Każdorazowo sprawdzamy sprawność pojazdów oraz wszystkich dodatkowych elementów przed rozpoczęciem realizacji usługi.

Transport z windą – kontakt

Wysoką jakość naszych usług TSL potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań co do opisywanego transportu samochodem ciężarowym z windą serdecznie zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

 

W zakładce „Wycena” istnieje możliwość wypełnienia formularza, na podstawie którego nasi specjaliści przygotują profesjonalną wycenę transportu z windą.

 

Sprawdź również usługi transportowe wrocław

 tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!