Transport Polska – Finlandia

Nowoczesny transport z Finlandii do Polski

Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną firmą przewozową, która oferuje transport z Finlandii do Polski. Jesteśmy posiadaczami dużej floty samochodów, która jest przystosowana do przewozu przesyłek, spedycji wielkogabarytowej oraz transportu specjalnego. Bez problemu pomożemy również każdemu klientowi, który musi sprowadzić duży pojazd lub maszynę przemysłową z zagranicy. Dla nas nawet najtrudniejsze zlecenie, to przyjemność i okazja do wykazania się. Dołącz do grona naszych zaufanych klientów i przekonaj się, na jak wiele nas stać!

W TSL Nordic znamy się na logistyce jak mało kto. Jeżeli masz nagłą potrzebę przewiezienia jakiegokolwiek transportu z Finlandii, to zadzwoń do nas, a nasi dobrze wyszkoleni pracownicy udzielą wszystkich koniecznych informacji oraz załatwią wszystkie konieczne pozwolenia. Obiecujemy, że Twoja przesyłka zawsze dotrze na czas i pod każdy wskazany adres na terenie Polski oraz Finlandii. Cały czas staramy się zbierać swoje doświadczenia i polepszać naszą ofertę tak, żeby każdy ładunek dotarł do Ciebie jeszcze szybciej.

Przewóz na trasie Polska – Finlandia – szybko i bardzo prosto

Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami i z nami Twój samochód, transport drobnicowy, gabarytowy, ciężarowy z Finlandii dotrze bez uszkodzeń we właściwym terminie. W swojej ofercie posiadamy bardzo bogate pakiety spedycyjne, które bez problemu dostosujemy do każdego klienta indywidualnie. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo, a jeden z naszych doświadczonych i dobrze wyszkolonych pracowników bez problemu poprowadzi Cię przez całą procedurę zamawiania przewozu. Z TSL Nordic logistyka staje się naprawdę prosta i przyjemna, potwierdzi to bardzo wielu zadowolonych klientów, którzy wracają do nas i z przyjemnością powierzają swoje ładunki.
Pewnie zastanawiasz się, ile taka usługa kosztuje. Nie martw się, każda z naszych ofert jest naprawdę atrakcyjna cenowo i z pewnością będzie Cię na nią stać. Nie musisz się też martwić o jakość usług – nad tym czuwa nasza profesjonalna kadra, która jest dobrze przygotowana na każdą niespodziewaną sytuację w logistyce. Lubimy duże wyzwania, a każde zlecenie jest dla nas bardzo ważne i nad każdą przesyłką czuwamy od miejsca startu aż do mety. W TSL Nordic jesteśmy bardzo elastyczni i sprostamy każdej Twojej potrzebie – zachęcamy do skorzystania z naszych nowoczesnych i profesjonalnych usług spedycyjnych.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Michał Grzegorczyk

telefon: +48 600 900 860

adres e-mail: michal.grzegorczyk@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!