Usługi transportowe Wrocław

firma transportowa Wrocław

Usługi transportowe – Wrocław

Firma transportowa TSL. Nordic Sp. z.o.o. posiada swoje oddziały na terenie całej Polski, także w mieście Wrocław. Zatem jeżeli szukasz kogoś odpowiedniego, kto zajmie się twoim dużym i wymagającym zleceniem, to polecamy właśnie siebie. Transport drogowy jest dla nas wyjątkowo bliski, ponieważ pracujemy w tym zawodzie już od lat. Dzięki temu zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Świadczone przez nas usługi transportowe stoją na najwyższym poziomie, dlatego też możemy pozwolić sobie na posiadanie wielu oddziałów w kraju. Wrocław jest jednym z miast, gdzie nas znajdziesz.

Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi przewoźnikami, a nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Nasza oferta jest kompleksowa – proponujemy ci zarówno przewóz całopojazdowy, jak i drobnicowy. Jeżeli natomiast chodzi o spedycję czy też logistykę, to w tych dziedzinach również nie ma wyzwań, którym nasza firma by nie sprostała! Nasze usługi transportowe obejmują przewóz towarów na terenie całej Unii Europejskiej oraz Skandynawii. Flota naszych pojazdów jest rozmieszczona po całej Polsce w takich miastach jak Wrocław czy też Poznań.

 tel. 600 900 870

Firma transportowa – TSL Nordic Sp. z o.o. oddział Wrocław

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że duże i wymagające zlecenia wymagają odpowiedniego przygotowania, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Tak się składa, że mamy wszystko to co niezbędne, by jako firma transportowa świadczyć naszym klientom usługi transportowe najwyższej jakości.

Działamy na terenie miasta Wrocław, a także kilku innych dużych polskich miast – z łatwością więc znajdziesz do nas namiary! Wiemy, że w transporcie międzynarodowym liczy się szybkość działania, rzetelność oraz gwarancja niezawodności i wszystko to jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom!

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!