Usługi transportowe Wrocław

firma transportowa Wrocław

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć dobrych i zaufanych przewoźników. A tylko takim można powierzyć swój towar. Dlatego najlepiej zdecydować się na TSL Nordic Sp. z.o.o. Nasza firma transportowa z siedzibą we Wrocławiu to wybór, którego z całą pewnością nie pożałuje żaden Klient. Tworzymy zgrany zespół złożony z najbardziej kompetentnych pracowników, którzy zlecenia wykonują z pasją i pełnym profesjonalizmem. Swoje usługi oferujemy na terenie całej Polski, ale chętnie bierzemy pod uwagę także zagraniczne wyjazdy. Na rynku funkcjonują różne firmy, ale mało która może zaproponować tak szeroką ofertę. Dostosowujemy się do każdego klienta, bierzemy pod uwagę jego wskazania i wymagania, podchodzimy indywidualnie do wszystkich zleceń, bo zdajemy sobie sprawę, że każde z nich jest inne. Nasza kadra składa się z osób najbardziej zaufanych, które przeszły wiele szkoleń, są doświadczone i profesjonalne, a co najważniejsze – wciąż się rozwijają. Każdego dnia szukamy odpowiednich rozwiązań, które pozwolą nam na udoskonalenie naszych usług i rozwój firmy, a potem staramy się wprowadzać nowe rozwiązania. Zajmiemy się każdym zleceniem, nawet tymi najbardziej wymagającymi. Najbliższy jest nam transport drogowy, bo realizujemy go od dawna, jednak proponujemy także profesjonalne usługi transportu niskopodwoziowego, ponadgabarytowego, a także przejazdy całopojazdowe i drobnicowe.

 tel. 600 900 860

Możliwe jest to dzięki temu, że współpracujemy z wieloma partnerami. Takie połączenie sił sprawiło, że dysponujemy szerokim wachlarzem aut, a to zaś umożliwiło nam poszerzenie oferty, którą możemy zaproponować. Dzięki wieloletniej pracy zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, co jest najważniejsze w tej trudnej branży. Nie boimy się podejmować wyzwań i z wielką pasją wykonujemy wszystkie zlecenia na usługi transportowe. Nasze wykonanie stoi na najwyższym poziomie, więc mogliśmy pozwolić sobie na to, aby nasze oddziały znalazły się w wielu miastach w Polsce. W spedycji i logistyce nie mamy sobie równych – sprostamy najwyższym wymaganiom!

Kompleksowe i profesjonalne usługi

Wrocławskie firmy transportowe proponują wiele ofert, jednak nie wszystkie mogą zapewnić wachlarz usług tak szeroki jak TSL Nordic. Robimy wszystko, by klient był zadowolony, a jego towar dowieziony w określone miejsce nie tylko na czas, ale przede wszystkim (na co stawiamy szczególny nacisk) bezpiecznie, bez żadnych uszkodzeń. Odpowiednio przygotowujemy się do realizacji każdego zlecenia, zwłaszcza jeśli chodzi o te najbardziej wymagające, dotyczące przewozu ponadgabarytowego. Nasze usługi transportowe we Wrocławiu obejmują nie tylko teren całej Unii Europejskiej, ale także Skandynawii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz do kontaktu!

Usługi transportowe – Wrocław

Usługi transportowe nie mają dla nas tajemnic. Spedycją krajową oraz międzynarodową zajmujemy się z zapałem nie od dziś. Dzięki temu mogliśmy zbudować tak szeroką sieć podmiotów współpracujących. TSL Nordic dostarcza Wasze ładunki do wszystkich krajów Unii Europejskiej! Naturalnie realizujemy także drobne usługi transportowe we Wrocławiu i jego najbliższych okolicach.

Co przewieziesz z TLS Nordic?

Dosłownie wszystko! Zamówiona przez Ciebie usługa transportowa może obejmować ładunki drobnicowe oraz ponadgabarytowe. Znajdziemy dla Ciebie cysterny, pojazdy do przewozów niskopodwoziowych oraz chłodnie. Przewozimy oczywiście wszystko, co można przetransportować na klasycznych naczepach, a także to, co wymaga specjalnych zabezpieczeń, na przykład materiały niebezpieczne ADR albo żywność. Zapraszamy do kontaktu z działem spedycji!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!