Transport Polska Czechy

TSL Nordic – Profesjonalny transport Polska – Czechy

 

Transport międzynarodowy Polska - CzechyDoskonała organizacja pracy, dyscyplina i ambicja pozwalają nam przekraczać kolejne granice – w przenośni i dosłownie. Od lat firma „TSL Nordic” jest doceniana za fachowość w realizacji transportu krajowego. Jednak od dłuższego czasu realizujemy również usługi międzynarodowe, zyskując miano specjalistów również w tym zakresie. Transport na trasie Czechy – Polska jest dziś jedną z naszych flagowych usług, świadczonych z częstotliwością nie mniejszą niż przewóz towarów w obrębie granic Polski.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najszybszą realizację zleceń. Profesjonalizm naszej firmy oraz otwarte granice krajów Unii Europejskie sprawiają, iż transport Czechy – Polska odbywa się zwykle w błyskawicznym tempie. Korzystamy z bowiem z gęstej siatki stacji przeładunkowych, stąd też nasi kierowcy przeważnie nie muszą nakładać kilometrów, wybierając trasy, które prowadzą ich wprost do celu.

 

Ponadto, jeżeli Państwa towar wymaga szczególnie szybkiego dostarczenia do miejsca docelowego, proponujemy transport dedykowany Polska Czechy. Rozwiązanie to pozwala zrezygnować z postojów załadunkowych, gdyż przypisany pojazd przewozi jedynie ładunek należący do Państwa.

 

Chlubimy się wyjątkowo krótkim czasem realizacji transportu, jednak w naszym przypadku szybko nie oznacza niedbale. Przestrzegamy restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa, na pierwszym miejscu stawiając zawsze ochronę ładunku. Dowodem naszych kompetencji w tym zakresie jest zezwolenie na przewożenie materiałów niebezpiecznych, określanych jako ADR.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Poznań

Kierownik Oddziału – Maciej Ciechanowicz

telefon: +48 513 848 604

adres e-mail: maciej.ciechanowicz@tsl-nordic.com

Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!