Transport jachtów

Nasza firma TSL Nordic od lat specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym. Wyspecjalizowani pracownicy i doskonale wyposażona flota umożliwia nam terminową spedycję i wysoką jakość obsługi każdego klienta. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych do wykonania, zatem jeśli szukasz profesjonalnej firmy do transportu jachtów to koniecznie skorzystaj z naszych usług.

 

Bezpieczny transport jachtów

Jachty, a w szczególności te okazałe i o wysokiej wadze, zaliczają się do ładunków ponadgabarytowych, przez co ich transport wymaga profesjonalnego podejścia na każdym jego etapie, wyspecjalizowanego sprzętu oraz dużego doświadczenia i zarazem także niezbędnych pozwoleń. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie znajdziesz między innymi transport jachtów, niezależnie od ich wielkości czy ciężaru. Ponadto podejmując się zlecenia dostarczymy łódź w każde miejsce, niezależnie od samej odległości między punktem startowym, a docelowym. Oferujemy przede wszystkim profesjonalny i niezwykle bezpieczny i zoptymalizowany przewóz, co jest możliwe ze względu na wysokiej jakości flotę przeznaczoną do takich realizacji, jak i również możemy pochwalić się doskonałymi i niezawodnymi kierowcami, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Wybierz profesjonalne usługi transportu jachtów

Jesteśmy doskonale wyposażoną firmą transportową, cieszącą się dużym zaufaniem na rynku spedycyjnym, dzięki czemu możesz mieć pewność, że powierzenie nam transportu jachtu będzie idealnym rozwiązaniem. Oferujemy pełną terminowość dostaw, a także specjalistyczne elementy do mocowania jachtów na naszych naczepach. Ponadto zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także międzynarodowy zasięg transportu. Dodatkowo możemy zaproponować kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie transportu jachtów, jak i również konkurencyjne ceny. Wystarczy, że przekażesz nam szczegółowe informacje na temat swojej łodzi, w których najważniejsze będą jej gabaryty – waga oraz wymiary. Poprosimy również o miejsce docelowe dostarczenia jachtu – wszystkie te dane pozwolą nam na najlepszą optymalizację trasy, w której weźmiemy pod uwagę wszystkie przepisy drogowe, a także wszelkie utrudnienia, takie jak wysokości wiaduktów oraz remonty na konkretnych trasach.

transport jachtów

Transport jachtów

Jachty, w zależności od ich wymiarów, najczęściej mieszczą się w wąskiej grupie tak zwanych ładunków ponadgabarytowych. Naturalnie TSL Nordic w swojej szerokiej ofercie posiada także przewozy tego typu. Podejmujemy się wyzwań, jakim nie każda firma transportowa w Polsce lub na terenie Europy jest w stanie sprostać. Transport jachtu bądź innych, ponadgabarytowych ładunków to dla nas rutyna. Dysponujemy obszerną siecią przewoźników na terenie Unii Europejskiej i nie tylko. Z nami zawieziesz swój jacht nie tylko na polskie Mazury, ale chociażby do Saint-Tropez.

Czytaj więcej

Liczy się bezpieczeństwo

Bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo samego jachtu, maszyny go przewożącej,  jak i kierowcy — aby Wasz ładunek, nasz sprzęt oraz nasi ludzie dotarli na miejsce bez szwanku. W końcu, jeśli chodzi o transport jachtów, łodzi czy innych, wielkogabarytowych oraz ponadgabarytowych ładunków, nasza załoga staje się tymczasowo również Waszą. TSL Nordic nawiguje sprawnie i z sukcesem po drogach Europy już od wielu lat. Zaufaj specjalistom od transportu jachtów — przewieziemy bezpiecznie naprawdę każdy model! W TSL Nordic czekają na Ciebie najlepsze oferty transportu i najlepsze ceny. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Transport łodzi – bezpieczne rozwiązanie na miarę oczekiwań

Transportowanie łodzi wiąże się z szeregiem elementów, na które należy zwrócić szczególną uwagę. W naszej firmie do powierzonego nam zlecenia podchodzimy z należytą ostrożnością i zaangażowaniem. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Doskonale wiemy, jak istotne jest precyzyjne zabezpieczenie środka transportu, by żaden element nie uległ uszkodzeniu w trakcie przewozu. Co więcej, z podjęciem z nami współpracy wiąże się wiele pozytywów.

Przewóz łodzi i jachtów – dlaczego warto się zdecydować? Zalety proponowanego rozwiązania

Wśród korzyści płynących ze skorzystania z prezentowanej oferty można wymienić atrakcyjne ceny, komfort oraz bezpieczeństwo. Wybierając naszą firmę, klient nie musi zajmować się formalnościami czy zdobywaniem uprawnień. Świetnie orientujemy się na drodze, a do starannego zabezpieczenia jachtu podchodzimy z należytą uwagą i dokładnością. To niezwykle bezpieczna opcja, na którą warto się zdecydować, by zyskać pewność bezpiecznego przewozu łodzi.

Co więcej, nasi kierowcy mają doświadczenie w transporcie ciężkich przedmiotów o niestandardowych wymiarach, w wyniku czego wiedzą, w jaki sposób zachować się w najtrudniejszych sytuacjach. Przestrzegamy ustalonych terminów, a także zapewniamy pracownikom odpowiedni sprzęt i optymalne warunki pracy. Dzięki temu cały proces przebiega niezwykle sprawnie, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Transport łodzi – cena

Koszt transportu jachtu i łodzi uzależniony jest od kilku czynników. Przede wszystkim wpływ na cenę mają zarówno waga ładunku, jak i trasa, którą nasi kierowcy będą musieli pokonać. W celu uzyskania konkretnych informacji na temat ostatecznej kwoty warto się z nami skontaktować, abyśmy mogli poznać wszelkie istotne dane, a na ich podstawie określić indywidualny koszt.

Podczas rozmowy udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania i przekażemy wszystkie kluczowe wskazówki, co umożliwi podjęcie najkorzystniejszej decyzji.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!