Transport jachtów

Nasza firma TSL Nordic od lat specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym. Wyspecjalizowani pracownicy i doskonale wyposażona flota umożliwia nam terminową spedycję i wysoką jakość obsługi każdego klienta. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych do wykonania, zatem jeśli szukasz profesjonalnej firmy do transportu jachtów to koniecznie skorzystaj z naszych usług.

 

Bezpieczny transport jachtów

Jachty, a w szczególności te okazałe i o wysokiej wadze, zaliczają się do ładunków ponadgabarytowych, przez co ich transport wymaga profesjonalnego podejścia na każdym jego etapie, wyspecjalizowanego sprzętu oraz dużego doświadczenia i zarazem także niezbędnych pozwoleń. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie znajdziesz między innymi transport jachtów, niezależnie od ich wielkości czy ciężaru. Ponadto podejmując się zlecenia dostarczymy łódź w każde miejsce, niezależnie od samej odległości między punktem startowym, a docelowym. Oferujemy przede wszystkim profesjonalny i niezwykle bezpieczny i zoptymalizowany przewóz, co jest możliwe ze względu na wysokiej jakości flotę przeznaczoną do takich realizacji, jak i również możemy pochwalić się doskonałymi i niezawodnymi kierowcami, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Wybierz profesjonalne usługi transportu jachtów

Jesteśmy doskonale wyposażoną firmą transportową, cieszącą się dużym zaufaniem na rynku spedycyjnym, dzięki czemu możesz mieć pewność, że powierzenie nam transportu jachtu będzie idealnym rozwiązaniem. Oferujemy pełną terminowość dostaw, a także specjalistyczne elementy do mocowania jachtów na naszych naczepach. Ponadto zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także międzynarodowy zasięg transportu. Dodatkowo możemy zaproponować kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie transportu jachtów, jak i również konkurencyjne ceny. Wystarczy, że przekażesz nam szczegółowe informacje na temat swojej łodzi, w których najważniejsze będą jej gabaryty – waga oraz wymiary. Poprosimy również o miejsce docelowe dostarczenia jachtu – wszystkie te dane pozwolą nam na najlepszą optymalizację trasy, w której weźmiemy pod uwagę wszystkie przepisy drogowe, a także wszelkie utrudnienia, takie jak wysokości wiaduktów oraz remonty na konkretnych trasach.

transport jachtów

Transport jachtów

Jachty, w zależności od ich wymiarów, najczęściej mieszczą się w wąskiej grupie tak zwanych ładunków ponadgabarytowych. Naturalnie TSL Nordic w swojej szerokiej ofercie posiada także przewozy tego typu. Podejmujemy się wyzwań, jakim nie każda firma transportowa w Polsce lub na terenie Europy jest w stanie sprostać. Transport jachtu bądź innych, ponadgabarytowych ładunków to dla nas rutyna. Dysponujemy obszerną siecią przewoźników na terenie Unii Europejskiej i nie tylko. Z nami zawieziesz swój jacht nie tylko na polskie Mazury, ale chociażby do Saint-Tropez.

Liczy się bezpieczeństwo

Bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo samego jachtu, maszyny go przewożącej,  jak i kierowcy — aby Wasz ładunek, nasz sprzęt oraz nasi ludzie dotarli na miejsce bez szwanku. W końcu, jeśli chodzi o transport jachtów, łodzi czy innych, wielkogabarytowych oraz ponadgabarytowych ładunków, nasza załoga staje się tymczasowo również Waszą. TSL Nordic nawiguje sprawnie i z sukcesem po drogach Europy już od wielu lat. Zaufaj specjalistom od transportu jachtów — przewieziemy bezpiecznie naprawdę każdy model! W TSL Nordic czekają na Ciebie najlepsze oferty transportu i najlepsze ceny. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!