Spedycja międzynarodowa

Specjalizujemy się głównie w spedycji międzynarodowej. Spedycja międzynarodowa to zespół działań, których celem jest translokacja ładunku do innego państwa. Do zadań spedytora należy organizacja procesu przewozu – znaleziony musi zostać przewoźnik, trzeba też sporządzić odpowiednią dokumentację i dopilnować szeregu formalności.

Towary transportowane są najczęściej do krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Francja, Hiszpania, Holandia,  Słowacja, Słowenia, Węgry, Bułgaria.

Oferta

Transport międzynarodowy

iconfinder Package  Package Delivery Truck Shipping Transport 22 4072098

Transport międzynarodowy definiujemy jako przewóz towarów na teren innego kraju. Organizacja takiego procesu wymaga ogromnej wiedzy, a gdy chodzi o transport drogowy  odpowiednio przystosowanych samochodów .

Usługi spedycyjne

iconfinder Package  Package Delivery Box Parcel Shipping 11 4072107

Spedycja to złożony proces, niezbędne są tu doświadczenie i terminowość. Spedytor musi między innymi wybrać przewoźnika i odpowiednie środki transportu, Wyróżniamy spedycję międzynarodową oraz spedycję krajową.

Przewóz towarów

iconfinder Package  Package Delivery Truck Shipping Transport Box 26 4072101

Przemysł chemiczny, przemysł budowlany, przemysł farmaceutyczny – firmy o różnym profilu działalności korzystają z usług transportowych. Ładunki przewożone są na terenie kraju, jak również poza jego granice.

Przewóz ładunków

iconfinder Package  Package Delivery Box Hand Truck Shipping 24 4072084

Przewóz ładunków ponadgabarytowych, niebezpiecznych – ADR, chłodniczych,  transport ładunków całopojazdowych (24t, 34ep) – takie usługi wymagają odpowiednio przystosowanych pojazdów i ogromnej wiedzy.

Usługi spedycyjne – Dlaczego warto z nami współpracować?

Spedycja międzynarodowa, transport międzynarodowy, logistyka, – w branży TSL możemy nazwać się prawdziwymi specjalistami. Wciąż udoskonalamy własne umiejętności, poszerzamy wiedzę i koncentrujemy się na tym, by poziom naszych usług spełniał najwyższe standardy.

Poznajemy potrzeby firmy, która jest zainteresowana współpracą z nami, szukamy optymalnych dla niej rozwiązań i realizujemy je. Każde zlecenie jest dla nas najważniejsze.

Spedycja międzynarodowa

iconfinder OUTLINE Bussiness and Media 21 4041212

Usługi spedycyjne świadczymy zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak również w Europie, w szczególności są to Niemcy, Włochy, Skandynawia, Holandia, Belgia, Hiszpania, Francja, Czechy.

Terminowość

iconfinder OUTLINE Bussiness and Media 05 4041195

Terminowość spedycji to priorytet, nie pozwalamy sobie na żadne ustępstwa. Dokładnie planujemy cały proces przewozu towarów i przewidujemy ewentualne problemy w trasie. Dzięki temu unikamy opóźnień, a ładunki docierają do klienta na czas.

Doświadczenie

iconfinder OUTLINE Bussiness and Media 03 4041194

Doświadczenie to nasza mocna zaleta. W branży działamy od wielu lat, zdobyliśmy dzięki temu bezcenne umiejętności i wiedzę. Potrafimy radzić sobie nawet w ekstremalnych sytuacjach!

Polska firma

iconfinder Flag of Poland 96372

TSL Nordic to polska firma spedycyjno-transportowa! Nasze oddziały znajdują się w Poznaniu i w Koszalinie. Doskonale znamy obawy, jak i oczekiwania polskich przedsiębiorców, nasi fachowcy służą pomocą w każdej sprawie.

Skontaktuj się z nami!
+48 600 900 860
Formularz kontaktowy

Proces spedycji międzynarodowej

Organizowanie przewozu towarów jest tym obszarem naszej działalności, na który kładziemy szczególną uwagę.

I. Zasięg

Spedycja realizowana przez naszą firmę obejmuje nie tylko Koszalin, ale całą Polskę, Unię Europejską i Skandynawię. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, skutecznie łączymy ze sobą klientów, którzy poszukują transportu międzynarodowego lub krajowego, dla swoich towarów oraz przewoźników, którzy będą w stanie sprostać temu zadaniu.

II. Organizacja

Spedycja jako główny cel istnienia naszej firmy jest perfekcyjnie zorganizowana. Przedsiębiorców z całej Polski, którzy szukają profesjonalistów, zapraszamy do kontaktu.

III. Doświadczeni spedytorzy

Każdego dnia wyspecjalizowani spedytorzy realizują wiele zamówień dla naszych klientów, a wszystkie etapy transportu są dokładnie nadzorowane i sprawdzane. Dzięki czemu każdy, kto podejmie współpracę z naszą firmą, ma gwarancję tego, że przewóz towarów będzie odbywał się z zachowaniem najwyższych standardów.

IV. Skuteczna spedycja międzynarodowa

Spedycja w naszym odczuciu musi charakteryzować się rzetelnym przekazem informacji, dlatego każda firma, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, może być spokojna zarówno o przepływ informacji, jak i bezpieczeństwo towarów podczas transportu.

Fotolia 124447756 Subscription XXLres 535

Spedycja międzynarodowa na najwyższym poziomie

TSL Nordic to polska firma transportowa o wieloletnim doświadczeniu w branży TSL. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie, lecz skupiamy się na obsłudze całego województwa zachodniopomorskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznych przedsiębiorstw działających na terenie kraju, stale poszerzamy swoją działalność. Nasze pojazdy są dostępne już także w Poznaniu, we Wrocławiu i Gdańsku. W razie potrzeby docieramy też do mniejszych miejscowości. Poza standardowymi usługami przewozu towarów, świadczymy bardziej rozbudowane usługi, do których należy logistyka i spedycja międzynarodowa. Zajmujemy się kompleksową organizacją transportu dowolnych ładunków z punktu A do punktu B. Nasze usługi spedycyjne międzynarodowe obejmują całościowe działania transportowe od momentu pozyskania towaru, np. tuż po zdjęciu go z linii produkcyjnej aż do wyładunku w miejscu docelowym.

Profesjonalna obsługa transportu międzynarodowego

Spedycja międzynarodowa oferowana przez TSL Nordic obejmuje znalezienie odpowiednich pojazdów, których parametry będą ściśle dostosowane do oczekiwań klienta i do specyfiki przewożonego ładunku. Jeżeli nasza firma nie podejmuje się samodzielnej organizacji transportu, to bierzemy aktywny udział w znalezieniu właściwego usługodawcy i pośrednictwie pomiędzy naszym klientem a jednym z partnerujących nam przewoźników. Z pomocy zaprzyjaźnionych firm korzystamy głównie w przypadku potrzeby znalezienia pojazdów wyspecjalizowanych, przeznaczonych do transportu wyjątkowo wymagających ładunków. Spełniając restrykcyjne warunki, jakie stawia przed nami transport i spedycja międzynarodowa, zajmujemy się również pełnym przygotowaniem ładunku, jego odpowiednim oznakowaniem i zabezpieczeniem zgodnym z ogólnie przyjętymi zasadami. Dokładamy wszelkich starań, aby sposób transportu pozwolił dowieźć towar w nienaruszonym stanie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Usługi spedycyjne – Kontrola załadunku

Wszelkie spedycje międzynarodowe wymagają dokładnej kontroli załadunku. Sprawdzamy zawartość transportu i jego zgodność z informacjami znajdującymi się w umowie. Wysłanie towaru do innego kraju oznacza też potrzebę dostosowania go do obowiązujących w nim norm prawnych. Mimo ujednolicenia zasad na terenie Unii Europejskiej, zadaniem firmy spedycyjnej pozostaje kontrola oznaczeń i dokumentów przewozowych tak, by załadunek bez problemu przekroczył granicę, a ewentualnie został też przepuszczony przez urząd celny. Podejmujemy się tego zadania, dokonując czynności urzędowych i sprawując pieczę nad towarem podczas przekraczania każdej granicy. Przejmujemy również odpowiedzialność za sporządzenie wszystkich innych dokumentacji oraz za dopilnowanie formalności decydujących o legalnym transporcie powierzonego nam ładunku. Gotowe papiery dostarczamy do klienta po zakończeniu zlecenia lub składamy we właściwym urzędzie.

Firma transportowa międzynarodowa – Niezawodna kadra pracownicza

W naszych szeregach są zatrudnieni wyłącznie wysoko wykwalifikowani ludzie, którzy organizacją transportu zajmują się w branży spedycyjnej od lat. Spedycja międzynarodowa i krajowa nie ma dla nich tajemnic, dlatego są w stanie zadbać o przygotowanie pełnego planu transportowego i jego skrupulatną realizację w trakcie współpracy. Nasza elastyczność myślenia pozwala na dobór optymalnych rozwiązań transportowych tak, żeby załadunek dotarł na miejsce w możliwie najkrótszym czasie i bez jakichkolwiek uszkodzeń. Umiejętność dopasowania pojazdu do określonych towarów stanowi połowę sukcesu. W TSL pracują również doskonali kierowcy, którzy dostarczają do odbiorcy gotowy ładunek w sposób bezpieczny i możliwie najkrótszy. Zaplecze spedycyjno-logistyczne TSL Nordic to także pracownicy odpowiedzialni za przepływ informacji, który zarówno nadawcy, jak i odbiorcy towaru pozwala być na bieżąco z każdym etapem realizacji zlecenia. Dla większej efektywności naszych działań nawiązujemy kontakty z innymi firmami przewozowymi działającymi w Polsce i w Europie.

Bogata flota TSL dopasowana do różnego typu zleceń

Flota firmy TSL Nordic składa się z pojazdów dostosowanych do transportu innych pojazdów, sprzętu ciężkiego, towarów sypkich, przesyłek paletowych i standardowych paczek kartonowych. Najbardziej uniwersalnymi pojazdami do spedycji są naczepy firanki i naczepy plandeki. Posiadamy również klasyczne samochody ciężarowe i naczepy niskopodwoziowe, które sprawdzają się w transporcie ponadgabarytowych maszyn i pojazdów. Nasze platformy i lawety są doskonałym rozwiązaniem do przewozu innych pojazdów i urządzeń wielkogabarytowych. Dysponujemy lawetami i platformami w kilku rozmiarach, co ułatwia spedycję, pozwalając dobrać egzemplarz idealnie pasujący do przewozu konkretnego towaru.

Usługi spedycyjne krojone na miarę dla przedsiębiorstw z całego kraju

Mimo tego że już możemy pochwalić się szerokimi kontaktami krajowymi i międzynarodowymi, nasza firma transportowa podejmie współpracę z przedsiębiorstwami szukającymi kompleksowej obsługi transportowo-logistycznej w Polsce i poza jej granicami. Nasze samochody dojeżdżają do większości miast, odbierając ładunek i dostarczając go pod wskazany adres na terenie całej unii Europejskiej lub Skandynawii. Przedsiębiorstwa chętne do nawiązania bliższego kontaktu i poznania naszej szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego pod hasłem “spedycje międzynarodowe współpraca”. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane ze spedycją i przedstawimy własną wizję współpracy. Jesteśmy też gotowi dostosować się do oczekiwań klienta.

Mapa Spedycja międzynarodowa Europa Placeholder
Mapa Spedycja międzynarodowa Europa
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!