Spedycja międzynarodowa

Specjalizujemy się głównie w spedycji międzynarodowej. Spedycja międzynarodowa to zespół działań, których celem jest translokacja ładunku do innego państwa. Do zadań spedytora należy organizacja procesu przewozu – znaleziony musi zostać przewoźnik, trzeba też sporządzić odpowiednią dokumentację i dopilnować szeregu formalności.

Towary transportowane są najczęściej do krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Francja, Hiszpania, Holandia,  Słowacja, Słowenia, Węgry, Bułgaria.

Oferta

Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy definiujemy jako przewóz towarów na teren innego kraju. Organizacja takiego procesu wymaga ogromnej wiedzy, a gdy chodzi o transport drogowy  odpowiednio przystosowanych samochodów .

Usługi spedycyjne

Spedycja to złożony proces, niezbędne są tu doświadczenie i terminowość. Spedytor musi między innymi wybrać przewoźnika i odpowiednie środki transportu, Wyróżniamy spedycję międzynarodową oraz spedycję krajową.

Przewóz towarów

Przemysł chemiczny, przemysł budowlany, przemysł farmaceutyczny – firmy o różnym profilu działalności korzystają z usług transportowych. Ładunki przewożone są na terenie kraju, jak również poza jego granice.

Przewóz ładunków

Przewóz ładunków ponadgabarytowych, niebezpiecznych – ADR, chłodniczych,  transport ładunków całopojazdowych (24t, 34ep) – takie usługi wymagają odpowiednio przystosowanych pojazdów i ogromnej wiedzy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Spedycja międzynarodowa, transport międzynarodowy, logistyka – tutaj możemy nazwać się prawdziwymi specjalistami. Wciąż udoskonalamy własne umiejętności, poszerzamy wiedzę i koncentrujemy się na tym, by poziom naszych usług spełniał najwyższe standardy.

Poznajemy potrzeby firmy, która jest zainteresowana współpracą z nami, szukamy optymalnych dla niej rozwiązań i realizujemy je. Każde zlecenie jest dla nas najważniejsze.

Spedycja międzynarodowa

Usługi spedycyjne świadczymy zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak również w Europie, w szczególności są to Niemcy, Włochy, Skandynawia, Holandia, Belgia, Hiszpania, Francja, Czechy.

Terminowość

Terminowość to priorytet, nie pozwalamy sobie na żadne ustępstwa. Dokładnie planujemy cały proces przewozu towarów i przewidujemy ewentualne problemy w trasie. Dzięki temu unikamy opóźnień, a ładunki docierają do klienta na czas.

Doświadczenie

Doświadczenie to nasza mocna zaleta. W branży działamy od wielu lat, zdobyliśmy dzięki temu bezcenne umiejętności i wiedzę. Potrafimy radzić sobie nawet w ekstremalnych sytuacjach!

Polska firma

TSL Nordic to polska firma spedycyjno-transportowa! Nasze oddziały znajdują się w Poznaniu i w Koszalinie. Doskonale znamy obawy, jak i oczekiwania polskich przedsiębiorców, nasi fachowcy służą pomocą w każdej sprawie.

Kontakt

Firma Transportowa – TSL Nordic Sp.z o.o.

 

Kontakt

Michał Grzegorczyk
tel. 600 900 860

 

 

captcha

Proces spedycji międzynarodowej

Organizowanie przewozu towarów jest tym obszarem naszej działalności, na który kładziemy szczególną uwagę.

I. Zasięg

Spedycja realizowana przez naszą firmę obejmuje nie tylko Koszalin, ale całą Polskę, Unię Europejską i Skandynawię. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, skutecznie łączymy ze sobą klientów, którzy poszukują transportu dla swoich towarów oraz przewoźników, którzy będą w stanie sprostać temu zadaniu.

II. Organizacja

Spedycja jako główny cel istnienia naszej firmy jest perfekcyjnie zorganizowana. Przedsiębiorców z całej Polski, którzy szukają profesjonalistów, zapraszamy do kontaktu.

III. Doświadczeni spedytorzy

Każdego dnia wyspecjalizowani spedytorzy realizują wiele zamówień dla naszych klientów, a wszystkie etapy transportu są dokładnie nadzorowane i sprawdzane. Dzięki czemu każdy, kto podejmie współpracę z naszą firmą, ma gwarancję tego, że przewóz towarów będzie odbywał się z zachowaniem najwyższych standardów.

IV. Skuteczna spedycja międzynarodowa

Spedycja w naszym odczuciu musi charakteryzować się rzetelnym przekazem informacji, dlatego każda firma, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, może być spokojna zarówno o przepływ informacji, jak i bezpieczeństwo towarów podczas transportu.

Spedycja na najwyższym poziomie

Spedycja międzynarodowa w naszym wydaniu oznacza wysoką jakość świadczonych usług. Żadna firma, która podjęła z nami współpracę, nie była rozczarowana. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas transportu, a także stały kontakt z przewoźnikami, dlatego dostawy są dostarczane w terminie i żadne produkty nie są uszkodzone.

Wysoką renomę zawdzięczamy wieloletniej działalności w branży i wiedzy wykwalifikowanego personelu. Zarówno spedycja krajowa, jak i międzynarodowa obywa się sprawnie i profesjonalnie. To właśnie dlatego klienci z całej Polski tak chętnie korzysta z naszych usług.

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!