Transport ciężarowy

Transport ciężarowy umożliwia przewóz towarów ciężkich o dużych gabarytach, jak również tych niewielkich i delikatnych. Za pomocą odpowiednio przystosowanych samochodów ciężarowych przewożone są materiały budowlane, specjalistyczny sprzęt i różnego typu ładunki.

 

Wyróżnić możemy międzynarodowy transport ciężarowy oraz transport krajowy. Warto pamiętać, że usługi transportowe to nie tylko pojazdy, ale też znajomość trasy i doświadczenie przewoźnika. Warto więc postawić na współpracę z fachową firmą.

Oferta

Transport krajowy

Transport międzynarodowa to nasza specjalność. Choć oddziały naszej firmy znajdują się w Koszalinie i w Poznaniu, obszarem naszego działania jest cała Polska –  zarówno Poznań, Wrocław, jak i Gdański. Pracujemy na terenie województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego i innych.

Transport międzynarodowy

Międzynarodowy transport różnego typu ładunków to kolejny obszar naszego działania. Przewozimy towary do krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Włochy, Skandynawia, Holandia, Belgia, Hiszpania, Francja, Czechy jak również do innych państw na terenie Europy.

Usługi – TSL Nordic

Transportujemy różnego typu ładunki, dysponujemy odpowiednio przystosowanymi pojazdami, wybieramy optymalne trasy, dzięki czemu przewóz towarów przebiega sprawnie.

Transport samochodowy

Wyróżniamy różne rodzaje transportu, a jednym z nich jest transport drogowy. W takim przypadku ładunki przewożone są po drogach lądowych, umożliwia to plandeka bądź inne specjalistyczne pojazdy o różnej ładowności.

Transport materiałów sypkich

Transport ciężarowy materiałów sypkich, na przykład żwiru, piasku bądź kruszyw najczęściej odbywa się za pomocą wywrotek, naczep silosowych, naczep podnoszonych i innych pojazdów o różnej ładowności.

Transport maszyn

W transporcie drogowym maszyn rolniczych i budowlanych, na przykład koparek i kombajnów wykorzystywane są specjalistyczne lawety i naczepy niskopodwoziowe o konstrukcji ułatwiającej umieszczenie maszyn na platformie.

Transport materiałów budowalnych

Transport ciężarowy materiałów budowlanych to nie tylko specjalistyczne pojazdy, wykorzystywane są tutaj również wózki widłowe, windy załadowcze, dźwigi, które umożliwiają sprawny załadunek i rozładunek toowarów.

Transport towarów i ładunków

Bardzo ważna jest stała kontrola zarówno podczas załadunku, jak i przewozu i rozładunku towarów, w szczególności, jeśli przewozimy produkty spożywcze – wymagana jest wtedy optymalna temperatura a pojazdy muszą przejść  badania sanitarne.

Przewóz kontenerów

Specjalistyczne pojazdy to niezmiernie ważna kwestia podczas przewozu kontenerów morskich, magazynowych i innych, bez względu na ich wagę i gabaryty. Co jeszcze jest ważne w przypadku takiej usługi? Odpowiednie zabezpieczenie ładunków- szelki, pasy, blokady.

Dlaczego warto z nami współpracować?

TSL Nordic to polska firma! Mamy na koncie tysiące przejechanych kilometrów i możemy pochwalić się wieloma realizacjami. Lata doświadczenie i nasze umiejętności to gwarancja bezpiecznego i sprawnego przewozu towarów.

Nowoczesne pojazdy

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów o różnej ładowności. Pojazdy wyposażone są w odpowiednie zabezpieczenie, dzięki którym przewożony ładunek bez szwanku dociera pod wskazany adres.

Elastyczne trasy

Zawsze dokładnie analizujemy trasy, które mają przemierzyć nasi kierowcy – nieważne czy to Polska, inny kraj Unii Europejskiej czy kraj, który nie należy do wspólnoty. Wybieramy optymalną dla naszego klienta trasę, co znacznie usprawnia przewóz ładunków.

Terminowość

Zarówno niewielkie firmy, jak i prężnie działające przedsiębiorstwa liczą na naszą terminowość, a my nigdy ich nie zawodzimy. Wszystko planujemy z wyprzedzeniem, dzięki czemu realizacja każdego zlecenia przebieg sprawnie.

Atrakcyjne ceny

Transport ciężarowy bez względu na długość trasy generuje koszty, a my staramy się je minimalizować ceny, oczywiście bez najmniejszej szkody na jakości naszych usług transportowych.

Kontakt

Transport ciężarowy – TSL Nordic Sp.z o.o.

 

Kontakt

Michał Grzegorczyk
tel. 600 900 860

 

 

captcha

Transport ciężarowy w TSL Nordic

Transport ciężarowy rozwija się coraz dynamiczniej – rynek jest w związku z tym szczególnie wymagający i konkurencyjny. Nie ma tu miejsca dla firm, które nie stawiają na jak najwyższą jakość świadczonych usług.

I. Najwyższa jakość

TSL Nordic oferuje transport ciężarowy najwyższej jakości zgody z wymaganiami prawnymi UE. Realizujemy profesjonalne usługi transportowe nie tylko na terenie województwa zachodniopomorskiego, wiele spośród tysięcy wykonanych przez nas usług transportowych „pochodzi” również z Wielkopolski i innych miejsc w Polsce.

II. Logistyka na terenie Polski i UE

Usługi (transport, logistyka i spedycja) realizujemy na obszarze Unii Europejskiej i nie tylko – specjalizujemy się także w dostawach na terenie całej Skandynawii.

III. Standardy branżowe

Transport ciężarowy, czy to z miasta Koszalin, Poznań, czy innych na terenie Polski, wykonywany jest przez nas zgodnie z najlepszymi standardami branżowymi. Dzięki posiadanemu doświadczeniu w różnych obszarach rynku transportowego możemy zapewnić obsługę kompleksową.

IV. Terminowość dostawy logistycznej

Nasi klienci mogą być pewni, że usługę wykonamy w jak najszybszym terminie i w pełni bezpiecznie, niezależnie od rodzaju przewożonego ładunku.

V. Transport ponadgabarytowy

Oferujemy nie tylko sam profesjonalny przewóz różnego rodzaju towarów, materiałów i przedmiotów ponadgabarytowych, możecie Państwo również liczyć na fachowe poradnictwo w tym zakresie.

Bezpieczna i skuteczna logistyka

Transport krajowy (ciężarowy) w ostatnich latach przybiera na sile – rynek w różnych krajach unijnych i nie tylko rozwija się bardzo dynamicznie. Nie ma współczesnej, efektywnej gospodarki – bez szybkiego, bezpiecznego i specjalistycznego transportu krajowego. Aby z powodzeniem móc rozwijać firmę w tej trudnej branży, konieczne jest stałe inwestowanie – zarówno we flotę, jak i w zespół profesjonalistów.

Bez dostępu do najlepszych samochodów i innego sprzętu koniecznego do realizacji usług transportowych nie może być oczywiście mowy o wykonywaniu takich usług jak transport ciężarowy. Koszalin i Poznań to centrale naszej firmy – nasze usługi adresujemy jednak do podmiotów z całej Polski.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi, szerokiej bazie firm współpracujących i wypracowanym przez lata procedurom zrealizujemy transport szybko, bezpiecznie i skutecznie.

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!