Transport ciężarowy

Transport ciężarowy umożliwia przewóz towarów ciężkich o dużych gabarytach, jak również tych niewielkich i delikatnych. Za pomocą odpowiednio przystosowanych samochodów ciężarowych przewożone są materiały budowlane, specjalistyczny sprzęt i różnego typu ładunki.

 

Wyróżnić możemy międzynarodowy transport ciężarowy oraz transport krajowy. Warto pamiętać, że usługi transportowe to nie tylko pojazdy, ale też znajomość trasy i doświadczenie przewoźnika. Warto więc postawić na współpracę z fachową firmą.

Oferta

Transport krajowy

iconfinder Flags Flag Country National Symbol Poland 3920528 1

Transport międzynarodowa to nasza specjalność. Choć oddziały naszej firmy znajdują się w Koszalinie i w Poznaniu, obszarem naszego działania jest cała Polska –  zarówno Poznań, Wrocław, jak i Gdański. Pracujemy na terenie województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego i innych.

Transport międzynarodowy

iconfinder 82 Ensign Flag Nation union 2634509

Międzynarodowy transport różnego typu ładunków to kolejny obszar naszego działania. Przewozimy towary do krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Włochy, Skandynawia, Holandia, Belgia, Hiszpania, Francja, Czechy jak również do innych państw na terenie Europy.

Usługi – TSL Nordic

Transportujemy różnego typu ładunki, dysponujemy odpowiednio przystosowanymi pojazdami, wybieramy optymalne trasy, dzięki czemu przewóz towarów przebiega sprawnie.

Transport samochodowy

iconfinder steeringwheel 1054968

Wyróżniamy różne rodzaje transportu, a jednym z nich jest transport drogowy. W takim przypadku ładunki przewożone są po drogach lądowych, umożliwia to plandeka bądź inne specjalistyczne pojazdy o różnej ładowności.

Transport materiałów sypkich

iconfinder focus 1055056

Transport ciężarowy materiałów sypkich, na przykład żwiru, piasku bądź kruszyw najczęściej odbywa się za pomocą wywrotek, naczep silosowych, naczep podnoszonych i innych pojazdów o różnej ładowności.

Transport maszyn

iconfinder tractor 1054956 1

W transporcie drogowym maszyn rolniczych i budowlanych, na przykład koparek i kombajnów wykorzystywane są specjalistyczne lawety i naczepy niskopodwoziowe o konstrukcji ułatwiającej umieszczenie maszyn na platformie.

Transport materiałów budowalnych

iconfinder roadblock 1054991

Transport ciężarowy materiałów budowlanych to nie tylko specjalistyczne pojazdy, wykorzystywane są tutaj również wózki widłowe, windy załadowcze, dźwigi, które umożliwiają sprawny załadunek i rozładunek toowarów.

Transport towarów i ładunków

iconfinder location 1055034

Bardzo ważna jest stała kontrola zarówno podczas załadunku, jak i przewozu i rozładunku towarów, w szczególności, jeśli przewozimy produkty spożywcze – wymagana jest wtedy optymalna temperatura a pojazdy muszą przejść  badania sanitarne.

Przewóz kontenerów

iconfinder cruise 1055076

Specjalistyczne pojazdy to niezmiernie ważna kwestia podczas przewozu kontenerów morskich, magazynowych i innych, bez względu na ich wagę i gabaryty. Co jeszcze jest ważne w przypadku takiej usługi? Odpowiednie zabezpieczenie ładunków- szelki, pasy, blokady.

Dlaczego warto z nami współpracować?

TSL Nordic to polska firma! Mamy na koncie tysiące przejechanych kilometrów i możemy pochwalić się wieloma realizacjami. Lata doświadczenie i nasze umiejętności to gwarancja bezpiecznego i sprawnego przewozu towarów.

Nowoczesne pojazdy

iconfinder Untitled 1 29 3773919

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów o różnej ładowności. Pojazdy wyposażone są w odpowiednie zabezpieczenie, dzięki którym przewożony ładunek bez szwanku dociera pod wskazany adres.

Elastyczne trasy

iconfinder Untitled 1 26 3773918

Zawsze dokładnie analizujemy trasy, które mają przemierzyć nasi kierowcy – nieważne czy to Polska, inny kraj Unii Europejskiej czy kraj, który nie należy do wspólnoty. Wybieramy optymalną dla naszego klienta trasę, co znacznie usprawnia przewóz ładunków.

Terminowość

iconfinder Untitled 1 13 3773952

Zarówno niewielkie firmy, jak i prężnie działające przedsiębiorstwa liczą na naszą terminowość, a my nigdy ich nie zawodzimy. Wszystko planujemy z wyprzedzeniem, dzięki czemu realizacja każdego zlecenia przebieg sprawnie.

Atrakcyjne ceny

iconfinder Untitled 1 12 3773953

Transport ciężarowy bez względu na długość trasy generuje koszty, a my staramy się je minimalizować ceny, oczywiście bez najmniejszej szkody na jakości naszych usług transportowych.

Kontakt

Transport ciężarowy – TSL Nordic Sp.z o.o.

 

Kontakt

Michał Grzegorczyk
tel. 600 900 860

 

 

  captcha

  Transport ciężarowy

  Transport ciężarowy realizowany za pośrednictwem firmy TSL Nordic to możliwość szybkiego i bezpiecznego przewozu towarów zarówno drobnego, jak i wyrobów o dużych gabarytach. Dzięki rozwiniętej sieci transportowej i możliwości współpracy z światowymi partnerami jesteśmy w stanie zaproponować Ci przewóz materiałów budowlanych, specjalistycznego sprzętu, pożywienia w warunkach chłodniczych oraz różnego rodzaju ładunków niebezpiecznych ADR. Sprawdź, jakie rozwiązania dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Transport krajowy i międzynarodowy

  Ciężarowy transport krajowy pozwala w szybki i bezproblemowy sposób dostarczyć w wyznaczone miejsce ładunki drogą lądową. Decydując się na tego typu usługę oferowaną przez TSL Nordic, masz pewność, że towar dostarczony będzie w zakontraktowane miejsce w najszybszym możliwym czasie z dużym naciskiem na bezpieczeństwo i terminowość. Samochody dostawcze oraz ciężarowe to najprostszy sposób na przetransportowanie towaru z punktu A do punktu B z możliwością całkowitego dopasowania się do potrzeb klienta. Rozwinięta sieć dróg i autostrad to doskonała podstawa do przygotowania elastycznej, dostosowanej do potrzeb klienta i specyfiki ładunku trasy, dzięki której zachowany zostanie termin i warunki dostawy. Oddziały firmy znajdują się w Koszalinie i Poznaniu, jednakże ciężarowym transportem krajowym objęta jest cała Polska.

  Transport międzynarodowy w dużej mierze opiera się o drogę lądową. Dzięki posiadaniu własnego, specjalistycznego sprzętu oraz współpracy z partnerami oferujemy szeroki zakres usług transportowych na terenie Unii Europejskiej, w szczególności do Niemiec, Włoch, Skandynawii, Holandii, Belgii czy Hiszpanii. Gwarantujemy niezawodność, rzetelność i dostosowanie usług do potrzeb konkretnego towaru i klienta. W ramach międzynarodowego transportu ciężarowego przewozimy również żywność, maszyny rolnicze i budowlane oraz ładunki ADR.

  Zakres usług marki TSL Nordic

  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć usługę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym największym atutem jest to, że oferta nie jest sztywna, ale dostosowywana indywidualnie do potrzeb klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każde zlecenie jest inne. Z tego też względu dostosowujemy do Ciebie zarówno samą usługę, jak i optymalną trasę uwzględniającą wszelkie kluczowe miejsca rozładunku i załadunku. Posiadamy różnego rodzaju pojazdy o specyficznym przeznaczeniu i różnej ładowności. Dzięki temu z powodzeniem możesz przetransportować za naszym pośrednictwem również maszyny i urządzenia rolnicze oraz budowlane. Jest to usługa w dużej mierze skierowana do przedsiębiorców, którzy do tej pory rezygnowali ze zleceń zagranicznych z powodu małej opłacalności zakupu lub wynajmu koparek, ciągników czy kombajnów za granicą.

  Ogromną przewagę nad konkurencją daje nam możliwość przewozu ładunków i towarów niebezpiecznych ADR. Dzięki posiadaniu odpowiednich zezwoleń jesteśmy w stanie zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami przetransportować środki łatwopalne, szkodliwe i trujące. TSL Nordic to firma spedycyjna posiadająca odpowiedni sprzęt do transportu materiałów sypkich takich jak żwir, piasek czy kruszywo. Tego typu materiały docierają na miejsce przy pomocy wywrotek, naczep silosowych, naczep podnoszonych lub innych ładownych pojazdów. Sprawny załadunek oraz rozładunek zapewniony jest także w przypadku transportu materiałów budowlanych, z których najczęściej korzystają firmy budowlane lub sklepy z tego typu asortymentem. Specyficznym segmentem naszej oferty jest przewóz kontenerów morskich i magazynowych bez względu na prezentowaną wagę i gabaryty. Bez względu na to, którą drogę transportu wybierzesz, z nami masz gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

  Transport ciężarowy – Dlaczego warto współpracować z TSL Nordic?

  TSL Nordic to przede wszystkim polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie pozwalające nam przygotować propozycję transportową, logistyczną i spedycyjną dla każdego klienta. Dla nas nie ma zleceń nie do zrealizowania. Nowoczesna, dostosowania do specyficznych potrzeb klientów flota pozwoli w pełni zabezpieczyć Twój ładunek tak, by dotarł na czas w wyznaczone miejsce bez jakiegokolwiek uszczerbku. Dokładamy wszelkich starań, by ustalone przez nas trasy były najlepszymi z możliwych. Uwzględniamy wszelkie aspekty mające bezpośredni wpływ na usprawnienie transportu.

  Ogromną zaletą naszej firmy zarówno w ramach transportu ciężarowego na terenie kraju, jak i poza jego granicami jest terminowość. Dokładamy wszelkich starań, by małe firmy powierzające nam cały swój dobytek oraz prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa przekonały się o naszej niezawodności. W obliczu wszelkich nieprzewidzianych sytuacji znajdujemy odpowiednie rozwiązania i dbamy o Twoje interesy. Jeśli chodzi o aspekty finansowe, minimalizujemy koszty, zachowując poziom oferowanych usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu transport ciężarowy od TSL Nordic łączy w sobie wszystko to, czego poszukujesz, czyli terminowość, bezpieczeństwo, rzetelność, dbałość o klienta i profesjonalną obsługę w niskich cenach. Interesuje Cię nadanie przesyłki transportem ciężarowym? Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, którzy z chęcią przedstawią Ci najlepszą ofertę na rynku.

  Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
  Kontakt
  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!