Transport ciężarowy Kielce

Poszukując rzetelnej firmy do realizacji systematycznych zleceń w zakresie transportu ciężarowego z i do Kielc z pewnością wielu przedsiębiorców poleci Ci markę TSL Nordic. Jest to lider w branży transportowo – spedycyjnej, który nie tylko zorganizuje dla Ciebie przewóz praktycznie każdego ładunku, ale również pozwoli Ci rozwinąć skrzydła transportując towar do wybranych krajów Unii Europejskiej oraz państw skandynawskich. Handel czy to krajowy, czy zagraniczny rządzi się swoimi prawami, a najważniejszą kwestią jest terminowość. Bez niej nie żadna firma nie zachowa płynności finansowej i dobrego imienia. Dzięki nam to Ty będziesz wyznaczać trendy nie tylko na rynku lokalnym, ale także zagranicznym. Oferujemy Ci profesjonalne podejście do obsługi klienta, profesjonalizm i niezawodność. Postaw na lidera z branży, który nie boi się żadnych wyzwań. Podejmujemy się przewozu towaru drobnicowego, materiałów sypkich, czy wymagających specjalistycznych warunków.

 tel. 600 900 860

transport tir001
Fotolia 124447756 Subscription XXLres

Bezpieczny i szybki transport z TSL Nordic

Kielce to miejscowość, w której mamy wielu stałych klientów, dzięki czemu transport ciężarowy realizowany jest każdego dnia. Gwarancją powodzenia przedsięwzięcia jest nie tylko nowoczesna, sprawna flota, czy wykwalifikowani pracownicy, ale również nasze wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza. Nie ulega wątpliwości, że do realizacji profesjonalnego transportu drogowego trzeba się porządnie przygotować. My jesteśmy w tym specjalistami. Nie ma zatem konieczności samodzielne organizować załadunku, rozładunku, czy zatrudnienia personelu. Wejdź do nas na stronę i wypełnij krótki formularz wyceny. Nasze warunki z pewnością przypadną Ci do gustu!

Usługi transportowe ciężarowe, Kielce – oferta

Nasz zespół oferuje profesjonalny transport ciężarowy w Kielcach. Zajmujemy się przewozem ładunków delikatnych, o niskiej wadze, a także ciężkich towarów o dużych wymiarach. Transportujemy maszyny rolnicze i budowlane, kontenery, materiały sypkie oraz budowlane. Oferujemy także bezpieczny przewóz żywności.
Posiadamy odpowiednie pojazdy przeznaczone do transportu produktów spożywczych, regularnie poddawane badaniom sanitarnym. Co więcej, działamy sprawnie i bezproblemowo. Korzystając z naszych usług, można mieć pewność co do ich wysokiej jakości.

Czytaj więcej

Transport samochodem ciężarowym, Kielce – dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze usługi transportowe ciężarowe w Kielcach? Ponieważ jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, podchodzących do swojej pracy z pasją, entuzjazmem oraz zaangażowaniem. Wyróżniają nas terminowość, rzetelność i skrupulatność. Natomiast zadowolenie klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Posiadamy w pełni sprawne pojazdy, dzięki którym dowozimy towary do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. Przed wyruszeniem w trasę odpowiednio zabezpieczamy ładunki, aby nie uległy uszkodzeniom. Ponadto naszą usługę transportu ciężarowego w Kielcach oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu!

Transport ciężarowy, Kielce – cena

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje transport samochodem ciężarowym w Kielcach, zapraszamy do zakładki „Wycena”. Prosimy o wypełnienie formularza, na podstawie którego będziemy mogli przygotować kosztorys. Wystarczy wpisać w nim swoje dane, miejsce załadunku i rozładunku, planowaną datę załadunku oraz dostawy, a także szczegółowe informacje o towarze. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!