Przewóz towarów

Przewóz towarów – Koszalin

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe – w tym m.in. przewóz towarów. Koszalin to jedno z miast, w których mamy zlokalizowaną naszą główną flotę pojazdów, ale świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, Unii Europejskiej i Skandynawii. To przede wszystkim transport towarów z takich miast jak Koszalin, Poznań, Gdańsk i innych. Wykonujemy różnego rodzaju przewozy – w tym także przedmiotów ponadgabarytowych. Przedmiotem zlecenia mogą być różne materiały. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, tysiącom wykonanych transportów i dostępowi do floty nowoczesnych samochodów wielu typów (o różnej ładowności) możemy zrealizować zarówno transport całopojazdowy jak i drobnicowy.

Szybkość i bezpieczeństwo przewozu to główne atuty oferty firmy transportowej, na które zwracają uwagę klienci. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta właśnie z tymi cechami się kojarzyła. Pomaga w tym inwestowanie w praktyczną wiedzę specjalistów tworzących nasz zespół i we flotę. Dzięki współpracy z wieloma partnerami możemy świadczyć kompleksowe usługi w szerokim zakresie. Nasza firma specjalizuje się w spedycji i logistyce.

przewóz i transport towarów Koszalin
transport Włochy - Polska

Szybki i bezpieczny międzynarodowy transport towarów

Aby usługi transportowe można było uznać za profesjonalne, muszą spełniać określone warunki. Branża transportowa, jak każda inna, rządzi się swoimi prawami, jednak jest szczególnie wymagająca i konkurencyjna. Transport międzynarodowy rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie – oferujemy przewóz towarów m.in. z takich miast jak Koszalin, inne na terenie północnej Polski, a ostatnio – realizujemy coraz więcej usług również z innych terenów naszego kraju. Mamy szerokie doświadczenie w realizacji usług przewozowych m.in. do krajów skandynawskich, a także innych na terenie Unii Europejskiej.

Transport towarów oferowany z miasta Koszalin, Gdańsk, Poznań, czy np. z Wrocławia – niezależnie jakich gabarytów, całopojazdowy jak i drobnicowy, wykonujemy własnym transportem oraz specjalistycznymi samochodami naszych partnerów. Są to samochody dostosowane do przewozu różnej kategorii towaru, materiałów i przedmiotów. Nie wiesz, czy możliwe będzie przewiezienie nietypowego załadunku? Zgłoś się do nas. Świadczymy nie tylko pełen pakiet usług transportowych, ale zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem z zakresu spedycji i logistyki.

 tel. 600 900 870

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!