Przewóz towarów

Przewóz towarów

rma transportowa TSL Nordic to usługodawca o wieloletnim doświadczeniu i setkach zrealizowanych zleceń. Oferuje profesjonalne przewozy towarów na bliskich i dalekich trasach. Bogata flota samochodowa pozwala nam świadczyć przewozy dostosowane do wielkości konkretnych ładunków i do rodzaju przekazywanych nam towarów. Dostosowujemy się do wytycznych klientów, ale też proponujemy doradztwo w kwestii doboru pojazdu oraz opracowaniu optymalnej trasy.

Rozwinięta gałąź spedycyjno-logistyczna firmy TSL Nordic jest gwarancją optymalnej obsługi przewozów. Zapewniamy załadunek i rozładunek towaru, a w razie potrzeby, dbamy również o jego magazynowanie i przeładunek. Pomagamy w uzyskaniu zezwoleń na transport towarowy i załatwieniu formalności w urzędzie celnym. Świadczymy kompleksowe usługi dla firm, proponując pełną obsługę od momentu ściągnięcia towaru z taśmy, aż po dowiezienie go do odbiorcy. Zawsze stawiamy na rzetelne, terminowe wykonanie zadań oraz niskie ceny. Gwarantujemy stałą kontrolę nad zleceniem i umożliwiamy monitorowanie etapów jego wykonania.

Clipboard01sss
Clipboard01aaaa

Bogata oferta TSL Nordic

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, TSL Nordic oferuje kompleksową obsługę transportową, spedycyjną i logistyczną w Polsce, na terenie Unii Europejskiej oraz w krajach skandynawskich. Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów z przewoźnikami polskimi i międzynarodowymi. Zajmujemy się jednorazowymi usługami przewozowymi, ale oferujemy również pełny pakiet usług dla dużych przedsiębiorstw. Możemy zająć się towarem od momentu opuszczenia linii produkcyjnej. Zadbamy, by w odpowiednich warunkach dotarł do odbiorcy docelowego w jak najkrótszym czasie. Nasze samochody są dostosowane do transportu wszelkich ładunków. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam optymalnie dobrać pojazd do specyfiki przewożonych towarów.

 tel. 600 900 860

Transport towarów dostosowany do potrzeb

Nasza flota samochodowa to pojazdy o zróżnicowanych parametrach. Dysponujemy ciężarówkami i naczepami różnego typu. Możemy wybierać pojazdy do konkretnych zleceń w zależności od gabarytów i rodzaju ładunku, jaki należy przewieźć. Posiadamy naczepy plandeki i firanki, naczepy niskopodwoziowe, w tym także lawety i platformy przeznaczone do transportu pojazdów i maszyn ciężkich. Umożliwiamy przewożenie ładunków drobnicowych i całopojazdowych, w tym towarów wielkogabarytowych, nieregularnych i paletowych. Mamy również dostęp do specjalistycznych pojazdów naszych partnerów. Podejmujemy się zleceń na przewóz towarów, materiałów i przedmiotów o rozmaitych właściwościach. Możliwość transportu konkretnych ładunków ustalamy z klientem indywidualnie. Oferujemy przy tym pomoc w doborze odpowiedniej metody transportu oraz doradztwo z zakresu spedycji i logistyki.

Przewóz towarów – Profesjonalna obsługa na każdym etapie

Aby transport towarów przebiegał pomyślnie i bez problemu dotarł z punktu startowego do odbiorcy, czuwa nad nim sztab specjalistów o bogatym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach. Nasza ekipa to nie tylko kierowcy, ale też logistycy i spedytorzy, którzy zrealizowali już dziesiątki zleceń transportowych na terenie Polski i zagranicą. Doskonały przepływ informacji i profesjonalne podejście do każdego zadania pozwala firmie TSL Nordic odpowiednio zająć się towarem. Dbamy nie tylko o szybkość i sprawność transportu, ale również o bezpieczeństwo powierzonych nam dóbr. Dokładamy wszelkich starań, by ładunki naszych klientów docierały na miejsce w stanie nienaruszonym tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozu towarów!

Mapa Przewóz towarów Placeholder
Mapa Przewóz towarów
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!