Usługi transportowe Poznań

Jeśli szukasz firmy oferującej usługi transportowe, która Cię nie zawiedzie i wykona zlecenie nie tylko profesjonalnie, ale przede wszystkim na czas – to doskonale trafiłeś! Nasza firma transportowa, czyli TSL Nordic specjalizuje się w spedycji i posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jedna z naszych siedzib znajduje się w Poznaniu. Oferujemy elastyczne usługi transportowe – przyjmujemy różne zlecenia, do każdego z nich dobierając odpowiednią strategię działania. Wiemy, że każdy transport jest inny i należy podejść do niego indywidualnie. Bierzemy pod uwagę wymagania poszczególnych klientów i dokładamy wszelkich starań, by im sprostać. Przewozimy towary w obrębie całej Polski oraz za granicę. Wciąż staramy się udoskonalać nasze usługi transportowe – dopasowujemy się do klientów, szukamy rozwiązań, które pozwolą nam być jeszcze lepszymi w tym, co robimy i wprowadzamy je w życie. Warunki realizacji każdego zlecenia ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Zatrudniamy profesjonalnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którym można zaufać. Będziemy zaszczyceni, jeśli nasza firma transportowa Poznań okaże się godna Twojego zaufania i zdecydujesz się powierzyć swój towar właśnie nam. Do wyboru proponujemy zarówno transport całopojazdowy, jak i drobnicowy. Dostosowujemy się do preferencji naszych klientów i jesteśmy naprawdę elastyczni. Współpracujemy z wieloma partnerami, dzięki którym dysponujemy szerokim spektrum środków do transportu, a nasza firma staje się jeszcze lepsza.

 tel. 600 900 860

Clipboard01res1
Fotolia 124447756 Subscription XXLres

Najlepsza firma transportowa w Poznaniu

Firmy transportowe funkcjonujące w Poznaniu są bardzo liczne i oferują usługi realizowane na różnych warunkach. Jak jednak wybrać taką, która będzie godna zaufania i na pewno profesjonalnie wykona swoją pracę? Oczywiście najlepiej jest zdecydować się na TSL Nordic. Jesteśmy specjalistami w zarządzaniu flotą naszych aut. Nasz zasięg obejmuje cały teren Unii Europejskiej, a nawet Skandynawii. Proponowany przez nas transport drogowy Poznań nie ma sobie równych i z całą pewnością zadowoli każdego klienta. Nasza pozycję zawdzięczamy ciężkiej pracy i rzetelności. Skontaktuj się z nami, jeśli zainteresowały Cię nasze usługi. Jesteśmy przekonani, że i Ty dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów, jeśli tylko dasz nam szansę się wykazać.

Usługi transportowe – Poznań

Usługi transportowe na terenie Wielkopolski, całej Polski oraz Unii Europejskiej realizujemy od dawna. Wszelkiego rodzaju ładunki wozimy również do niektórych krajów skandynawskich, spoza tej wspólnoty. Nasze frachty obejmują zarówno drobnicę, jak i wielkogabarytowe ładunki. Potrzebujesz przewieźć jacht? Elementy wiatraka do elektrowni wiatrowej? A może inne,  ponadgabarytowe obiekty? Skontaktuj się z jednym z naszych działów spedycji w Poznaniu! TLS Nordic to przewozy szybkie i terminowe. Regularnie współpracujemy z firmami transportowymi z Poznania, jego okolic i z całego obszaru, na jakim działamy. Pozwala nam to nie tylko na terminową realizację zleceń, ale także na uzyskiwanie najlepszych cen przewozów dla naszych klientów.

Czytaj więcej

Najlepsza firma transportowa Poznań

Małych firm świadczących usługi transportowe w Poznaniu jest wiele. Każda z nich obsługuje określony wycinek rynku. Tymczasem TSL Nordic zajmuje się przewozami ładunków kompleksowo. Do nas możesz zgłosić się zarówno z jedną paletą pełną drobiazgów, jak i ze wspomnianym już, potężnym jachtem. Przewieziemy w nienaruszonym stanie żywność, ładunki niebezpieczne typu ADR, leki oraz wszelkie inne, nawet najbardziej wymagające towary. To wszystko czyni TSL Nordic jedną z najlepszych firm transportowych w Poznaniu w i jego okolicach. Chętnie podejmujemy wyzwania związane z ładunkami o nietypowych kształtach, rozmiarach albo konsystencji. Cokolwiek chcesz przewieźć — napisz do nas lub zadzwoń!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!