Transport międzynarodowy

Jesteśmy firmą transportową TSL Nordic i z ogromną dumą prezentujemy ofertę transportu międzynarodowego. Spedytor godny zaufania to jeden z najistotniejszych elementów sprawnie prowadzonego biznesu i wiemy o tym doskonale. Zapewniamy zarówno terminowe dostarczanie paczek lub przesyłek do klientów oraz kontrahentów, jak i umożliwiamy sprawne zarządzanie logistyką danego przedsiębiorstwa, pozwalając tym samym na szybszy rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Jako TSL Nordic istniejemy na rynku już wiele lat, podczas których zdobyliśmy doświadczenie zarówno na drogach krajowych, w transporcie krajowym i regionalnym, jak i za granicą, w spedycji międzynarodowej. Poznaj koniecznie transport zagraniczny i dowiedz się więcej na temat naszych działań, floty oraz dostępnych wariantów dostawy towaru.

Transport międzynarodowy TSL Nordic w pigułce

Transport międzynarodowy jest dla nas najistotniejszą formą działań spedycyjnych, gdyż bardzo wiele mówi o profesjonalizmie danego spedytora. Dopiero na etapie zagranicznych działań rozróżniamy spedytora godnego zaufania od tego, który dobrze sprawdza się jedynie na terenie naszego kraju. My należymy do pierwszej grupy i stanowimy w wielu firmach trzon transportu towaru za granicę.

Mamy wiele zalet, które ułatwiają realizację każdego zamówienia. Tworzymy profesjonalne i bardzo korzystne umowy, na mocy których realizujemy transport bez jakichkolwiek opóźnień. Ogromną zaletą TSL Nordic jest terminowość. Doskonale bowiem wiemy, że opóźnienia często w praktyce przekładają się na straty, a my, jako dobry przewoźnik, pragniemy je zmniejszać. Drugą naszą zaletą jest kompleksowa obsługa zapewniająca bezproblemowy transport praktycznie do całej Europy, w tym także do Skandynawii.

Właśnie dlatego kontrolujemy i dogłębnie sprawdzamy każdy ładunek i niezbędną dokumentację jeszcze przed przekroczeniem granicy. Unikamy dzięki temu kosztownych „cofnięć” na przejściu granicznym. Sprawdzamy również w prawie danego kraju, czy transportowany do niego towar spełnia wszelkie wymogi i czy jego obrót nie jest zakazany lub obostrzony. Możemy również reprezentować naszego klienta w Urzędzie Celnym, aby odprawa odbyła się szybko, sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Skontaktuj się z nami!
+48 600 900 860
Formularz kontaktowy

Poznaj z bliska flotę służącą do transportu międzynarodowego

Nawet najlepsze podejście firmy do klienta jest bez znaczenia, jeśli ta nie dysponuje odpowiednią flotą umożliwiającą sprawny przewóz każdego rodzaju towaru. Wiemy o tym doskonale, dlatego oferujemy praktycznie wszystkie środki transportu dostępne na rynku, które jednocześnie umożliwiają transport towaru o każdej wielkości i wadze. Na wyposażeniu TSL Nordic znajdziesz między innymi naczepy firanki, naczepy plandeki, samochody ciężarowe o różnej ładowności, naczepy niskopodwoziowe, a także platformy i lawety. W większości pojazdów kierowcy mają do dyspozycji także akcesoria. Są to głównie pasy zabezpieczające towar, systemy bezpieczeństwa oraz wiele innych elementów ułatwiających bezpieczną spedycję. Co ciekawe, jeśli w naszej ofercie nie znajdziemy pojazdu odpowiedniego do zrealizowania danego celu, pomożemy odszukać spedytora, który będzie mógł ten sprzęt zapewnić. Współpracujemy blisko z dziesiątkami innych firm logistycznych, oczywiście dokładnie wyselekcjonowanych i równie godnych zaufania.

Wszystkie pojazdy są znakomicie utrzymane, wszelkie naprawy przeprowadzamy w nich na czas, a dzięki corocznym i dogłębnym przeglądom zmniejszamy do minimum liczbę awarii możliwych do zdarzenia na drodze. Równie istotni są kierowcy. W TSL Nordic przykładamy wagę do kwestii naszych zasobów ludzkich, dlatego na kierowców wybieramy jedynie prawdziwych profesjonalistów, którzy wiedzą, jak zadbać zarówno o przewożony towar, jak i o swoje bezpieczeństwo na drodze.

Co możemy przetransportować

Realizujemy praktycznie każde zlecenie logistyczne, w tym transport ponadgabarytowy (ponadnormatywny), wielkogabarytowy, niskopodwoziowy i specjalistyczny oraz z pilotem. Ponadto realizujemy również transport towarów niebezpiecznych ADR oraz chłodniczych, a także ładunków całopojazdowych za pomocą samochodów ciężarowych 24 tony lub 34 europalet. Dzięki temu możemy zaoferować naszym zleceniodawcom praktycznie każdą formę przewozu towaru idealnie dopasowaną do potrzeb. Podejmujemy się transportu towarów sypkich (luźnych), drobnicowych, a także paczek wszelkiego rozmiaru o każdym tonażu i gabarycie. Jako firma TSL Nordic nie obawiamy się także zupełnie nieszablonowych i nietypowych przedmiotów – koniecznie zapytaj naszych doradców o możliwość transportu Twojego towaru, którego nie podjął się nikt inny.

Dlaczego to nas warto wybrać, decydując się na transport międzynarodowy

Firma TSL Nordic jest jedną z najbardziej godnych zaufania i przekonało się o tym już około 4000 kontrahentów, dzięki którym mogliśmy zrealizować ponad 13 000 zleceń. Wśród nich były zlecenia łatwe i szybkie, lecz także bardzo trudne i wymagające mnóstwa doświadczenia oraz zaangażowania w realizowane usługi. Dzięki temu poznaliśmy transport międzynarodowy dosłownie od podszewki, tworząc perfekcyjną logistycznie siatkę dostaw, idealne planowanie każdego zlecenia oraz łatwe do zrozumienia umowy między kontrahentami. Koniecznie zadzwoń do nas już dziś i uzgodnij transport międzynarodowy z naszym pracownikiem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i pomożemy w każdym problemie.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!