Transport międzynarodowy Płock

Jesteśmy firmą spedycyjną TSL Nordic i prezentujemy ofertę transportu międzynarodowego z miasta Płock. Na rynku spedycyjnym działamy już od wielu lat, które pozwoliły nam na uzyskanie doświadczenia niezbędnego w tej branży.

Dotychczas pozytywnie zrealizowaliśmy dziesiątki tysięcy działań zleconych przez około tysiące klientów. Tak duże doświadczenie praktyczne pozwala nam na oferowanie najlepszych warunków dla naszych przyszłych i obecnych zleceniodawców oraz realizowanie ich w perfekcyjny sposób. Jeśli jesteś mieszkańcem Płocka, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą transportu międzynarodowego.

Transport międzynarodowy w TSL Nordic – charakterystyka i cechy ogólne

W naszej firmie zlecisz transport praktycznie każdego rodzaju towaru – od drobnicowego luzem lub w bigbagach, poprzez paczki małe i europalety, duże oraz zbiorcze, na transportach wielkogabarytowych kończąc. Podejmujemy się również przewozu materiałów niebezpiecznych ADR oraz chłodniczych, a także ładunków całopojazdowych i nietypowych, np. jachtów oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Wszystkie transporty realizujemy nowoczesną i doskonale utrzymaną flotą, składającą się z wyselekcjonowanych pojazdów mogących obsłużyć praktycznie każde zamówienie. Mamy między innymi samochody ciężarowe o różnej ładowności, autolawety, niskopodwozia, platformy i wiele, wiele innych.

Poznaj inne zalety TSL Nordic

W transporcie międzynarodowym liczy się zaangażowanie i bezpieczeństwo przewożonych towarów, dlatego wszystkie zlecenia realizujemy po podpisaniu obopólnie korzystnej umowy z klientem. Nasi pracownicy za każdym razem sprawdzają sposób zabezpieczenia załadunku i prawną możliwość transportu danych przedmiotów do kraju przeznaczenia. Ponadto naszym klientom oferujemy również reprezentowanie w Urzędzie Celnym. Naszą dewizą są atrakcyjny cennik i doskonała obsługa oraz elastyczność i indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu ustalenia szczegółów zamówienia na transport międzynarodowy.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!