Transport międzynarodowy Chorzów

Jako firma spedycyjna TSL Nordic od wielu lat wyznaczamy trendy na rynku transportowym. Dzięki obsłudze dziesiątki tysięcy zleceń i tysiące klientów zyskaliśmy doświadczenie niezbędne na drogach całej Europy, gdzie od spedytora wymaga się pełnego profesjonalizmu. Właśnie dlatego oferujemy pewny, bezpieczny i terminowy transport międzynarodowy, teraz także z miasta Chorzów.

Zadbamy o każdy szczegół dotyczący naszej współpracy, a także zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by towar przekroczył granicę i dotarł do odbiorcy w nienaruszonym stanie i w wyznaczonym terminie.

Poznaj transport międzynarodowy z miasta Chorzów

Na samym wstępie warto poznać naszą flotę. Dysponujemy pojazdami odpowiednimi do praktycznie wszystkich zadań – od przewozu drobnicy, poprzez paczki i bigbagi, aż po transport całopojazdowy i przewóz europalet. Podejmujemy się także transportu sprzętu ciężkiego i maszyn rolniczych oraz budowlanych o ponadwymiarowych gabarytach. Wśród dziesiątek dostępnych pojazdów warto wymienić samochody ciężarowe o różnej ładowności, lawety i platformy, naczepy niskopodwoziowe i wiele, wiele innych idealnie dopasowanych do potrzeb klienta. Wszystkie pojazdy są perfekcyjnie utrzymane, wyposażone w bezpieczne ogumienie oraz sprawdzane mechanicznie przed wyruszeniem w trasę.

Jakie usługi międzynarodowe znajdziesz w TSL Nordic

Dla mieszkańców Chorzowa przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Dogłębnie sprawdzamy zawartość transportu jeszcze przed wyruszeniem w międzynarodową trasę, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko „cofnięcia” pojazdu na granicy. Ponadto analizujemy dokumentację i (po uzgodnieniu) możemy reprezentować klienta na przejściu granicznym w Urzędzie Celnym. Umowy przygotowujemy w przejrzystym i prostym języku. Zadzwoń do nas już dziś i poznaj możliwości transportu międzynarodowego z miasta Chorzów.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!