Transport międzynarodowy Dąbrowa Górnicza

Z dumą prezentujemy ofertę transportu międzynarodowego skierowaną do mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Jesteśmy firmą spedycyjną TSL Nordic – od czasu rozpoczęcia działalności obsłużyliśmy tysiące klientów, realizując dziesiątki tysięcy zleceń.

Tak duża liczba zrealizowanych transportów na drogach Polski i Europy pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w branży spedycyjnej. Dzięki niemu transport realizujemy zawsze terminowo i bezpiecznie, a za sprawą nowoczesnej floty – także szybko. Poznaj koniecznie naszą ofertę transportu międzynarodowego.

Transport międzynarodowy w Dąbrowie Górniczej – kompleksowa oferta TSL Nordic

Transport międzynarodowy stawia bardzo duże wymagania przewoźnikowi, a my – jako doświadczona i znana firma – spełniamy je całkowicie. Oferujemy transport drobnicowy, przewozimy paczki o różnej wielkości i kształcie, przewóz europalet, całe pojazdy i poszczególne części, a także sprzęt budowlany, rolniczy i przemysłowy. Co więcej, nie obawiamy się realizacji transportu materiałów niebezpiecznych ADR oraz chłodniczych, a także zleceń od firm przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i spożywczego, wymagającego szybkiej obsługi. Łańcuch dostaw realizujemy dziesiątkami wyspecjalizowanych pojazdów, idealnie dopasowanych do oczekiwań i wymogów danego klienta.

Szczegółowa oferta TSL Nordic dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej

Naszą ogromną zaletą jest również pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Możemy reprezentować klienta w Urzędzie Celnym, analizujemy dokumentację transportowanego towaru, a także kontrolujemy oznaczenia i legalność danego towaru na terenie kraju europejskiego. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie, lecz ofertę kierujemy do mieszkańców całej Polski. Jeśli zatem szukasz transportu międzynarodowego do Europy, w tym także do Skandynawii, koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj możliwości owocnej współpracy dla obu stron.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!