Transport międzynarodowy Wielkopolskie

Województwo wielkopolskie to prężnie rozwijający się region, którego przedsiębiorcy wraz z otwarciem granic dostrzegli możliwość rozwoju biznesu poza granicami kraju. Transport międzynarodowy realizowany przez TSL Nordic stał się podstawą zagranicznej działalności wielu firm. Jedną z największych zalet, jakie można dostrzec, decydując się na współpracę z TSL Nordic, jest praktycznie nieograniczona możliwość przewozu ładunku własną flotą. Powierzone ładunki transportujemy do państw Unii Europejskiej oraz krajów skandynawskich. Każdy, kto chciałby wysłać swój towar do Bułgarii, Czech, Francji, Grecji czy na Litwę w naszej firmie znajdzie najkorzystniejszą ofertę zarówno pod względem formalnym, jak i finansowym.

Transport międzynarodowy nadawany z województwa wielkopolskiego obejmuje zarówno towary drobnicowe, jak i niestandardowe, takie jak ładunki na paletach, czy w kontenerach, materiały sypkie, ADR i chłodnicze. Równie ważny, co zakres transportowanych materiałów jest poziom obsługi i zaangażowania. Dokładamy wszelkich starań, by transport przez cały czas był bezpieczny i w wyznaczonym czasie dotarł do wyznaczonego miejsca. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Transport międzynarodowy, wielkopolskie – dlaczego my?

Wszystkie osoby poszukujące profesjonalnej firmy oferującej transport międzynarodowy w Wielkopolsce zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych fachowców, którzy działają w tej branży od lat.

Zatrudniamy wybitnych kierowców, którzy mają spore doświadczenie i zawsze dbają o bezpieczeństwo przewożonych towarów. Nasza flota składa się z nowoczesnych pojazdów, systematycznie sprawdzanych oraz serwisowanych, dzięki czemu gwarantują sprawny transport różnorodnych ładunków.

Czytaj dalej…

Ponadto wyróżnia nas terminowość. Dostarczamy towary pod wskazany adres zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzięki odpowiedniej organizacji i umiejętnemu planowaniu tras możemy zagwarantować, że towary klientów dotrą do wyznaczonego miejsca bez opóźnień. Dodatkowo zapewniamy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Zawsze chętnie odpowiadamy na pytania, a także rozwiewamy wątpliwości zleceniodawców.

Co jeszcze nas wyróżnia? Z pewnością fakt, iż zawsze działamy zgodnie z regulacjami i procedurami. Przestrzegamy wszelkich obowiązujących przepisów. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich towary są transportowane w sposób legalny.

Wielkopolskie, transport międzynarodowy – cennik

Ile kosztuje transport międzynarodowy w wielkopolskim? Wskazanie jednoznacznej odpowiedzi jest niemożliwe. Cena tej usługi zależy od różnych czynników, m.in. przewożonego towaru, trasy czy terminu dostawy.

W celu uzyskania dokładnej informacji o kosztach zapraszamy do zakładki „Wycena” i wypełnienia formularza. Abyśmy mogli przygotować kosztorys, musimy otrzymać szczegółowe informacje o ładunku – jego wadze, wymiarach, miejscu załadunku i rozładunku czy planowanej dacie załadunku oraz dostawy.

Zapewniamy, że nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna. Robimy co w naszej mocy, aby nie obciążać budżetu klientów, a jednocześnie zapewniać usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy doskonały stosunek jakości do ceny! W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!