Logistyka Praca

Praca w TSL
Clipboard01res

Pracuj w TSL Nordic

 

Masz wykształcenie z zakresu logistyki, spedycji lub spedycji międzynarodowej? Nie boisz się wyzwań? Szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży TSL? Zapraszamy do współpracy! Aktualnie poszukujemy doświadczonych spedytorów, handlowców w branży TSL oraz dyspozytorów w transporcie drogowym – dyspozytor to osoba, która zarządza pracą kierowców, a nawet całej floty. Nasze biuro znajduje się w Koszalinie.

 

Logistyką, transportem i spedycją zajmujemy się od lat, naszym pracownikom zapewniamy pełne wsparcie, zawsze służymy radą i gwarantujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Ponadto, zatrudnieni w naszej firmie kierowcy mogą bardzo szybko przebranżowić się na młodszych specjalistów ds. logistyki lub spedycji, a młodsi specjaliści na specjalistów. Dyspozytorzy to natomiast ważna grupa do przebranżowienia na spedytorów.

Praca logistyka lub spedytora to praca odpowiedzialna, ale dająca wiele satysfakcji i umożliwiająca rozwój zawodowy. Jeśli więc sądzisz, że jesteś odpowiednią osobą na takie stanowisko, dołącz do naszego zespołu!

Dlaczego warto pracować jako spedytor lub logistyk?

Logistyk to osoba odpowiedzialna za planowanie, wdrożenie, realizację i kontrolę procesu przemieszczenia dóbr i osób z punktu A do punktu B. Spedytor ma nieco węższy zakres obowiązków – zajmuje się organizacją przewozu towaru w ramach obowiązującego prawa, na przykład przygotowuje umowy z klientami.

 

Praca jako spedytor, spedytor międzynarodowy czy logistyk ma wiele plusów. Oba zawody są bardzo przyszłościowe i bardzo potrzebne. Specjaliści z tego zakresu pracują w międzynarodowym środowisku i mają szansę na rozwój zawodowy. Kolejnym argumentem przemawiającym za rozpoczęciem pracy w branży TSL są atrakcyjne zarobki. Warto tutaj podkreślić, że nasza firma wspiera każdego z pracowników w rozwoju zawodowym, młodsi specjaliści ds. logistyki lub spedycji mogą szybko przebranżowić się na specjalistów ds. logistyki lub spedycji, a co za tym idzie, zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie. Pomagamy również naszym kierowcom i dyspozytorom, którzy chcą przebranżowić się na spedytorów. To nie koniec, nasi spedytorzy pracują zdalnie!

Dla naszych pracowników oferujemy

Dobrą atmosferę

ikona praca logistyka
Wiemy, że w pracy bardzo ważna jest miła i bezstresowa atmosfera, chcemy, by każda osoba tworząca nasz zespół czuła się w TSL NORDIC dobrze i swobodnie.

Godzinna przerwa na obiad i wolne weekendy

ikona praca logistyka
Weekend to czas wolny od pracy i zawsze o tym pamiętamy – naszym spedytorom i logistykom zapewniamy wolne weekendy, a w dni robocze godzinne przerwy na obiad.

Solidne wynagrodzenie + bonusy

ikona praca logistyka
Wiemy, że praca logistyka i spedytora jest pracą trudną i odpowiedzialną – gwarantujemy solidne wynagrodzenie i oczywiście różnego typu bonusy, między innymi bogaty system premiowy.

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

ikona praca logistyka
Na rynku działamy od lat, dołączając do naszego zespołu zyskujesz pracę w dobrze prosperującej firmie transportowo-logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Możliwość rozwoju zawodowego i awansów

ikona praca logistyka
Młodszy specjalista ds. logistyki lub spedycji może z czasem awansować na starszego specjalistę, a co za tym idzie, rozwijać się zawodowo i zdobywać nowe umiejętności.

Umowę o pracę na cały etat

ikona praca logistyka
Chcemy, by nasi spedytorzy i logistycy czuli się w naszej firmie bezpiecznie i stabilnie, wiemy, że to ważna kwestia. Podpisujemy więc umowę o pracę i proponujemy cały etat.

Czego wymagamy od naszych pracowników?

Komunikatywna znajomość języka obcego 


Praca logistyka lub spedytora to praca w międzynarodowym środowisku, znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym to podstawa. Preferowane języki to angielski, niemiecki lub francuski.

Łatwość w kontaktach z innymi


Zarówno logistyk, jak i spedytor pracują z ludźmi, kontaktują się z klientami, załatwiają różnego typu formalności, wykonują całą masę telefonów. W takich zawodach umiejętności komunikatywne są bardzo ważne.

Doświadczenie w branży transportowej


W przypadku takich zawodów jak logistyk lub spedytor znaczenie ma doświadczenie w branży transportowej. Znajomość procedur i przepisów oraz wiedza z dziedziny transportu będą bardzo przydatne.

Doświadczenie handlowe, sprzedażowe


W pracy w TSL Nordic przyda się doświadczenie sprzedażowe. Spedytor, jak i logistyk niemal codziennie przeprowadzają różnego typu transakcje, negocjują, podpisują umowy z klientami – żyłka handlowca może być bardzo pomocna.

Informacja: Jako nieliczni w branży dajemy możliwość zdalnej pracy z domu (Home office) dla naszych spedytorów

Kogo szukamy?

W związku z rozwojem TSL Nordic powiększamy nasz zespół! Rozpoczęliśmy rekrutację na kilka stanowisk, aktualnie poszukujemy doświadczonych spedytorów międzynarodowych, doświadczonych spedytorów krajowych oraz dyspozytorów w transporcie drogowym.

 

Jeśli więc masz konkretne umiejętności, doświadczenie oraz chęci do pracy i chcesz rozpocząć pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zapraszamy! Gwarantujemy uczciwe zarobki, jasne warunki współpracy, możliwość rozwoju zawodowego i oczywiście miłą atmosferę. Wszystkie CV mile widziane. Na koniec jeszcze raz podkreślamy, że dyspozytorzy w naszej firmie mogą przebranżowić się na spedytorów.

Lista stanowisk – Praca w spedycji

 

Aktualne oferty pracy

 • Młodszy Spedytor
 • Spedytor Międzynarodowy
 • Młodszy Spedytor Międzynarodowy
 • Handlowcy (branża TSL)

*Szukamy spedytorów i handlowców międzynarodowych z branży TSL. W Przypadku zawodów takich jak logistyk, dyspozytor czy kierowca oferujemy szybkie przebranżowienie się na Młodszego Spedytora Międzynarodowego.

Szukasz pracy jako spedytor w Koszalinie? Zadzwoń tel. 600 900 860

Formularz rekrutacyjny

  Biuro:

  Dodaj CV/list motywacyjny:

  captcha

  Czym zajmuje się specjalista ds. logistyki / spedytor międzynarodowy?

   

  Spedytor międzynarodowy zajmuje się organizacją procesu transportu różnego rodzaju ładunków w ruchu międzynarodowym. Do zadań spedytora należy między innymi sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, na przykład listu przewozowego CRM, zgromadzenie informacji na temat transportowanego towaru.

   

  Spedytor odpowiedzialny jest również za dobranie odpowiedniego pojazdu i przygotowaniu planu rozmieszczenia ładunku w pojeździe. Ponadto, do zadań spedytora międzynarodowego należy załatwienie formalności związanych z odprawą celną.

  Zostań spedytorem międzynarodowym w TSL Nordic

   

  Spedytor to zawód przyszłościowy, ale też wymagający. Osoba pracująca na takim stanowisku musi wykazać się znajomością prawa, jak również umiejętnościami językowymi i komunikatywnymi. Ponadto, niezwykle ważna jest tutaj dobra organizacja pracy. Jeśli możesz pochwalić się takimi umiejętnościami, praca spedytora w TSL Nordic jest pracą dla Ciebie. Jak zostać spedytorem w TSL Nordic? Krok pierwszy to wysłanie CV!

   

  Gwarantujemy, że praca w naszym zespole z pewnością pomoże Ci rozwinąć skrzydła, zdobyć nowe umiejętności i wiedzę.

  Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
  Kontakt
  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!