Transport

Rozumiemy potrzeby naszych partnerów

Usługi transportowe – Koszalin

Nasza firma transportowa działa na terenie miasta Koszalin już od wielu lat. Transport drogowy, zarówno ten krajowy, jak i międzynarodowy, jest czymś, w czym się specjalizujemy. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w codziennych wyzwaniach tego trudnego biznesu. Nasze doświadczenie podpowiada nam, jak wiele rzeczy może zdarzyć się na drodze. Jeżeli zależy ci na tym, by coś przetransportować, to my z chęcią podejmiemy się tego zadania. Nasze usługi transportowe są dostępne na terenach dużych polskich miast, takich jak Koszalin czy Poznań.

To wiedza oraz długoletnie doświadczenie pozwalają nam na utrzymywanie dobrych relacji i unikanie nieporozumień i konfliktów. Nasza firma transportowa oferuje kompleksowe usługi – transport całopojazdowy oraz drobnicowy. Koszalin z kolei jest miejscem, gdzie znajdziesz naszą siedzibę. Partnerzy, z którymi współpracujemy, posiadają szerokie spektrum środków transportowych. Większość aut ma ładowność do 24,5 tony. W razie potrzeby jesteśmy w stanie pomóc znaleźć odpowiednie auto dla twojego towaru, ponieważ dysponujemy też autami o mniejszym tonażu i gabarycie!

Kontakt
firma transportowa Gdańsk

Firma transportowa TSL Nordic Sp. z o.o.

Oferowane przez nas usługi transportowe cieszą się nieprzerwaną popularnością od wielu lat. Nasi klienci są zadowoleni z tego, co mamy im do zaoferowania w takich miejscach jak: Koszalin, Poznań czy też Wrocław. Zawsze staramy się szukać i wprowadzać w życie rozwiązania, które pomogą nam sprawniej realizować potrzeby naszych klientów. Na rynku wyróżniamy się wiedzą oraz rzetelnością i terminowością – każdego dnia pracujemy nad własnym rozwojem. Jeżeli więc zależy ci na dobrze wykonanych usługach transportowych, to jesteśmy zdecydowanie odpowiednią firmą do tego typu zadań.

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!