Usługi transportowe

Nasza firma TSL Nordic od lat oferuje profesjonalny krajowy i międzynarodowy transport drogowy, opierając się na terminowości, niezawodności i wydajności. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, przebiega szybko i bezpiecznie, a wszelkie warunki oferujemy optymalizując koszty i wykorzystując nowoczesne rozwiązania, które usprawniają każdy transport.

Nasze usługi transportowe łączą w sobie odbiór towaru, jego przewóz oraz dostarczenie do wskazanego punktu docelowego odbiorcy – wszystko to wchodzi w skład zintegrowanego procesu, który jest doskonale przeanalizowany pod względem logistycznym.

Usługi przewozowe – czym charakteryzują się w wykonaniu TSL NORDIC?

Firma TSL NORDIC już od dawna świadczy usługi przewozowe mieszkańcom różnych części kraju, oferując profesjonalny transport ładunków zarówno w jego obrębie, jak i poza granice Polski. Swoim Klientom zapewniamy przewóz towarów szybko, bezpiecznie i zawsze na czas, dlatego – pomimo stale rosnącej w siłę konkurencji – możemy pochwalić się realizacją kolejnych zleceń i docieraniem do wciąż nowych punktów na mapie Europy. Jeżeli więc poszukujesz firmy zdolnej wyręczyć Cię w transporcie krajowym lub międzynarodowym bez względu na ilość i charakter artykułów do przewiezienia, służymy swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami w organizacji i realizacji usług przewozowych.

Świadczymy usługi przewozowe w Polsce i za granicą

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, TSL NORDIC to firma transportowa, która oferuje swoim Klientom usługi przewozowe nie tylko na terenie Polski. Nasi kierowcy regularnie docierają bowiem do takich krajów, jak Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Norwegia, Finlandia, Litwa, Węgry i inne, radząc sobie doskonale z przewożeniem ładunków w postaci m.in. poszczególnych towarów sypkich, europalet czy przesyłek paletowych. Dysponujemy jednak nie tylko wykwalifikowanymi pracownikami, zajmującymi się planowaniem i realizacją transportu, ale też zróżnicowaną flotą pojazdów oraz naczep. Dzięki temu świadczone przez nas usługi przewozowe stanowią doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy konieczne jest zastosowanie (w celu ich zrealizowania) specjalnych środków transportu, gwarantujących odpowiednio szybkie dotarcie do celu, zachowanie w trasie najwyższych środków ostrożności i nierzadko specjalnych warunków przewożonym artykułom.

Usługi przewozowe wyceniane indywidualnie

Zachętą do przekonania się o jakości naszych usług przewozowych dla wielu Klientów jest również fakt, iż wyceny każdej z nich dokonujemy w sposób indywidualny. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować im, że podjęcie współpracy z TSL NORDIC będzie w ich przypadku opłacalne. Nie musisz więc zważać na ilość czy rodzaj towaru do przewiezienia, a także liczbę kilometrów do przebycia, ponieważ wszystkie te czynniki uwzględnimy podczas dokonywania wyceny zlecenia, gwarantując jednocześnie, że finalnie okaże się ona maksymalnie dostosowana względem Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Świadczone przez nas usługi przewozowe są doceniane w równym stopniu niezależnie od tego, czy Klienci decydują się korzystać z nich sporadycznie, czy regularnie, ponieważ do realizacji każdej z nich przystępujemy w pełni profesjonalnie. Z tego powodu zajmujemy się nie tylko planowaniem i przeprowadzaniem transportu, ale również bierzemy na swoje barki dopełnienie wszelkich formalności z nim związanych, w tym m.in. objęcie przewożonych ładunków dodatkowym ubezpieczeniem.

Maksymalnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów usługi przewozowe

TSL NORDIC to firma transportowa realizująca usługi przewozowe zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, które nie mają możliwości lub czasu na samodzielne organizowanie i dostarczanie określonych artykułów pomiędzy wybranymi punktami na mapie Polski bądź do innych krajów Starego Kontynentu. Współpraca z nami stanowi dla nich najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ to w naszej gestii leży dokonanie wszystkie, co niezbędne do tego, aby dany ładunek został odebrany z określonego punktu, a następnie trafił do właściwego odbiorcy. Wysoki poziom skuteczności w świadczeniu usług przewozowych sprawia, że wciąż otrzymujemy kolejne zlecenia, stanowiąc firmę transportową pierwszego wyboru dla Klientów mieszkających bądź funkcjonujących na co dzień w różnych częściach kraju. Niezależnie więc od tego, czy mieszkasz w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Opolu, Rzeszowie, czy w innym mieście, powierzenie nam danego ładunku w celu jego przetransportowania w wyznaczone miejsce pozwoli Ci spać spokojnie i zaowocuje dostarczeniem go do punktu odbioru w bezproblemowy sposób.

Mapa Usługi transportowe Placeholder
Mapa Usługi transportowe
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!