Usługi transportowe

Nasza firma TSL Nordic od lat oferuje profesjonalny krajowy i międzynarodowy transport drogowy, opierając się na terminowości, niezawodności i wydajności. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, przebiega szybko i bezpiecznie, a wszelkie warunki oferujemy optymalizując koszty i wykorzystując nowoczesne rozwiązania, które usprawniają każdy transport.

Nasze usługi transportowe łączą w sobie odbiór towaru, jego przewóz oraz dostarczenie do wskazanego punktu docelowego odbiorcy – wszystko to wchodzi w skład zintegrowanego procesu, który jest doskonale przeanalizowany pod względem logistycznym.

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy

W naszych usługach znajduje się transport drobnicowy, a także wielkotonażowy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – podejmiemy się każdego zlecenia, oferując wysoką jakość obsługi każdego klienta, pełen profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny, które z pewnością nie nadwyrężą firmowego budżetu. Naszą koncepcją jest wzięcie pod uwagę wszelkich wytycznych, a także dokładne i staranne zaplanowanie trasy i zaoferowanie odpowiedniego pojazdu, który będzie idealnie dostosowany do transportowanego ładunku.

Poznaj wyspecjalizowaną flotę TSL Nordic

Nasza flota cechuje się niezawodnością, w wszystkie pojazdy są wyposażone w nowoczesne elementy, które zapewniają bezpieczeństwo ładunku podczas transportu. Dodatkowo są na bieżąco serwisowane, dzięki czemu odznaczają się bezawaryjnością, co przekłada się na szybką realizację każdego zlecenia, podczas którego nie występują awarie i nieplanowane sytuacje. Wszystkie trasy są perfekcyjne zaplanowane – od punktu odbioru ładunku, aż po miejsce docelowe, biorąc pod uwagę przepisy drogowe oraz infrastrukturę i ewentualne remonty, które mogłyby wpłynąć na czas realizacji danego zlecenia. Przystosowana do warunków przemysłowych flota pojazdów pozwala na zapewnienie płynności procesu i monitorowanie każdego transportu – od początku, aż do samego końca.

Zaufaj profesjonalistom w branży spedycyjnej

TSL Nordic oferuje usługi transportowe na terenie kraju, jak i również międzynarodowe przewozy różnego rodzaju ładunków. Nasze wewnętrzne systemy pozwalają na wydajne zaplanowanie każdego transportu, a profesjonalni i doświadczeni kierowcy dbają o bezpieczeństwo ładunku w taki sposób, aby przewożone towary zawsze docierały w nienaruszonym stanie. Niezależnie od tego, czy są to niewielkie paczki o standardowych wymiarach, czy też wielkogabarytowe towary o dużym tonażu. Ponadto oferujemy przewóz drobnicowy, towarów sypkich, europalet, transport całopojazdowy oraz przesyłek paletowych. Punktualność i profesjonalizm to nasze mocne strony, dzięki którym możemy zapewnić krótkie terminy realizacji każdego zlecenia. Warunki naszej umowy są zrozumiałe i przejrzyste, a wycena zawiera wszelkie koszty, wśród których nie kryją się żadne opłaty dodatkowe. Rzetelne usługi transportowe i podejmowane działania logistyczne gwarantują satysfakcję i pełnię zadowolenia każdego klienta. Już dziś możesz dołączyć do grona naszych kontrahentów i skorzystać z usług wyspecjalizowanej i doświadczonej firmy spedycyjnej TSL Nordic.

Mapa Usługi transportowe Placeholder
Mapa Usługi transportowe
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
+48 600 900 860
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!