TSL Nordic – profesjonalna firma transportowa Białystok

Terminowość, niezawodność i efektywność – to trzy cechy, które powinny definiować profesjonalną firmę transportową! Potrzebujesz zorganizować w Białymstoku transport drogowy międzynarodowy lub krajowy? Szukasz dostawcy usług transportowych o wyżej wymienionych atutach? Wybierz ofertę TSL Nordic! Nasz zintegrowany proces charakteryzuje się idealnym połączeniem odbioru towaru, jego przewozu oraz dostarczenia do wskazanego przez odbiorcę miejsca docelowego. Wszystko doskonale przeanalizowane pod względem logistycznym przez nasz fachowy zespół. Logistyka nie ma przed nami tajemnic. Sprawdź, wybierz nasze usługi i dołącz do grona zadowolonych klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą usług transportowych w Białymstoku.

Clipboard02 1

TSL Nordic – usługi transportowe w Białymstoku

Zaufany partner w biznesie to podstawa – taka jest właśnie firma transportowa TSL Nordic działająca m.in. w Białymstoku. Optymalne planowanie każdego transportu – od punktu początkowego, po miejsce docelowe – to nasz chleb powszedni. Od lat oferujemy nie tylko rzetelne usługi transportowe w Białymstoku, czy na terenie całej Polski, ale i międzynarodowe przewozy różnorodnych ładunków. Co więcej, zajmujemy się organizowaniem transportu, a także proponujemy odpowiedni pojazd, idealnie dostosowany do danego ładunku. Nad całością będą czuwać nasi doświadczeni specjaliści m.in. kierowcy, którzy dołożą wszelkich starań, by Twój ładunek dotarł do punktu końcowego w nienaruszonym stanie.

Clipboard03

TSL Nordic – profesjonalna usługa i doświadczenie

Przed firmą transportową TSL Nordic, której obszarem działań jest m.in. Białystok, nie ma rzeczy niemożliwych! Oferujemy zarówno przewóz niewielkich zamówień o standardowych wymiarach i wielkogabarytowych towarów, jak i przewóz drobnicowy, towarów sypkich, europalet, przesyłek paletowych oraz transport całopojazdowy. Ponadto zajmujemy się pełną optymalizacją kosztów, a w trakcie konstruowania umowy nie stosujemy żadnych kruczków – wszystko jest klarowne i zrozumiałe. Doskonale wiesz, jak będzie wyglądała nasza współpraca, a w wycenie zawarte zostaną wszystkie koszta – nie ma mowy o opłatach dodatkowych. Nasze rzetelne działania logistyczne oraz profesjonalne podejście sprawiają, że nasi kontrahenci są w pełni zadowoleni z usług transportowych w Białymstoku. Ty także możesz dołączyć do tego grona. Skorzystaj z oferty. Zapraszamy!tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!