TSL Nordic – rzeczowa firma transportowa Katowice

Poszukujesz w Katowicach sprawdzonej firmy transportowej, dzięki której zorganizujesz transport krajowy lub międzynarodowy? Zależy Ci na doświadczonym dostawcy? Interesują Cię profesjonalne usługi spedycyjne? Wybierz ofertę TSL Nordic! Nasze zalety to terminowość, niezawodność i wydajność. U nas otrzymasz idealnie dopasowany do Twoich potrzeb transport. Wyróżnia nas zintegrowany, przeanalizowany pod względem logistycznym system na linii odbioru towaru, jego przewozu oraz dostarczenia do wskazanego punktu docelowego. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej szerokiej oferty usług transportowych w Katowicach!

Clipboard02 1

TSL Nordic – zaufany partner w biznesie

Profesjonalne usługi transportowe w Katowicach, innych regionach Polski, czy też międzynarodowe przewozy ładunków różnego rodzaju to główny trzon działalności TSL Nordic. Przez lata zdążyliśmy wypracować nie tylko efektywne systemy, ale zebrać wokół siebie jedynie najlepszych ludzi na rynku. Nasi logistycy i spedytorzy zorganizują najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb transport, a doświadczeni kierowcy zadbają o to, by ładunek dotarł do punktu końcowego w nienaruszonym stanie. Nasza firma transportowa w Katowicach oferuje przewóz m.in. standardowych wymiarów ładunków, wielkogabarytowych towarów o sporej wielkości tonażu oraz przewóz drobnicowy, europalet, towarów sypkich, przesyłek paletowych czy też transport całopojazdowy.

Clipboard03

Usługi transportowe Katowice – wybierz TSL Nordic

Jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie, który doskonale zdaje sobie sprawę, że błyskawiczny, starannie zaplanowany przewóz ma duże znaczenie dla funkcjonowania Twojej firmy. To dlatego w ramach naszych usług transportowych w Katowicach nie tylko organizujemy trasę, biorąc pod uwagę takie elementy, jak ewentualne remonty, ale także monitorujemy każdy transport. Co więcej, warunki naszej umowy są klarowne i przejrzyste, a wycena stanowi całość kosztów – koniec z zapisami „drobnym druczkiem” i dodatkowymi opłatami! Nasze podejście do biznesu oraz odpowiednio podejmowane działania logistyczno-spedycyjne doceniane są przez usatysfakcjonowanych klientów, czego dowodem są liczne rekomendacje i ponowne realizacje. Ty także możesz skorzystać z naszych fachowych usług transportowych w Katowicach i stać się jednym z naszych zadowolonych kontrahentów. Zapraszamy!tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!