Transport Polska – Dania

Transport międzynarodowy do Danii z TSL Nordic

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nowoczesną ofertą spedycyjną transportu z Danii do Polski. Jesteśmy wyposażeni w zróżnicowaną flotę samochodów, przystosowaną do przewozu różnego typu przesyłek – od tych małych rozmiarem, poprzez wielkogabarytowe, a kończąc na przewozie specjalnym ciągników, kombajnów oraz urządzeń przemysłowych. Na swoją renomę pracujemy od wielu lat i cały czas staramy się rozwijać naszą bogatą i atrakcyjną ofertę przesyłek. Potwierdzi do niejeden klient, który z przyjemnością do nas wraca i dalej powierza nam swoje przesyłki.

Kluczem naszego sukcesu jest nie tylko nowoczesny park taborowy, ale również doświadczony personel. Są to najlepsi specjaliści z logistyki, którzy bez problemu zadbają o każdy transport z Danii. Nasi pracownicy zadbają o załatwienie wszystkich pozwoleń, dopilnują formalności związane z przekraczaniem granicy, a także będą pilnować, żeby każde zlecenie dotarło zawsze na czas pod wyznaczony adres na terenie Polski oraz Danii. W TSL Nordic gwarantujemy profesjonalny przewóz, jesteśmy najlepsi na rynku i udowadniają to opinie naszych zaufanych klientów. Transport spedycyjny z Danii do Polski tylko z naszą firmą!

Transport i profesjonalna spedycja z Danii do Polski w dobrych cenach

Jeżeli szukasz szybkiego i profesjonalnego transportu niskopodwoziowego Dania Polska oraz innego typu przewozy, to tylko z naszą firmą TSL Nordic. Dla nas najważniejsze jest pełno bezpieczeństwo powierzonego nam towaru lub sprzętu. Nasz personel sprawdzi trasę oraz zadba o bezpieczny przejazd, zwłaszcza przy wielkogabarytowych przewozach specjalnych. Zawsze z tyłu głowy mamy terminy i zrobimy wszystko, żeby przesyłka zawsze dotarła na czas w każde miejsce w Polsce. Pozytywne opinie klientów nie wzięły się znikąd, dlatego skontaktuj się z nami i daj nam szansę. Obiecujemy, że każde Twoje zlecenie jest i będzie dla nas tak samo ważne!
W naszych przewozach istotny jest nie tylko wysoki poziom usług, ale także bardzo atrakcyjne ceny. Skontaktuje się z nami już teraz i przejrzyj nasze atrakcyjne pakiety przesyłek, które pozwolą na szybkie i tanie zamawianie usług przewozowych z Danii do Polski oraz na odwrót. Nasz elastyczność oraz profesjonalne podejście pracowników pozwala na dostosowanie oferty pod każdego klienta indywidualnie. Zapytamy o wszystkie istotne informacje, dlatego nie musisz się martwić, że coś Cię zaskoczy. W TSL Nordic wiemy jak prowadzić przewozy międzynarodowe i nam możesz w pełni zaufać!

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!