Transport Polska Włochy

TSL Nordic – Profesjonalny transport Polska – Włochy

 

transport Włochy - PolskaWłochy to niezwykle atrakcyjny kierunek nie tylko dla polskich turystów, ale też dla krajowych przedsiębiorców. Interesy z włoskimi firmami prowadzą dziś zarówno eksporterzy, jak i importerzy. Dlatego też „TSL Nordic” oferuje nie tylko przewóz towarów z Polski do Włoch, ale również transport w  odwrotnym kierunku .

 

Czas i koszty usługi są zawsze zależne od dziesiątek czynników, stąd też każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Jeżeli chodzi o transport Polska – Włochy, ogromny wpływ na koszty ma konkretna lokalizacja celu, do którego ma dotrzeć nasz kierowca. Kształt „włoskiego buta” sprawia, iż północne i południowe krańce kraju dzieli znaczna odległość, którą pokonuje się godzinami.

 

Ponadto, kluczowy wpływ na koszty transportu Polska Włochy ma typ ładunku, determinujący wybór metody transportu. Zdając sobie sprawę z ograniczonego budżetu naszych klientów, zawsze staramy się optymalizować koszty przewozu międzynarodowego, aby każdy mógł skorzystać z naszych usług.

 

Za jedną z branż, w których współpraca polsko-włoska zacieśnia się szczególnie mocno, należy uznać branżę motoryzacyjną. Stąd też transport Polska – Włochy często dotyczy przewozów pojazdów. Nasza firma zajmuje się m.in. transportem samochodów osobowych i ciężarowych, a także maszyn rolniczych i przemysłowych. Oferujemy również usługi przewozowe dla branży spożywczej, budowlanej, chemicznej i wielu innych. Pragniemy zauważyć, że posiadamy doświadczenie w transporcie ADR, co zapewnia nam znaczącą przewagę nad konkurencją.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Poznań

Kierownik Oddziału – Maciej Ciechanowicz

telefon: +48 513 848 604

adres e-mail: maciej.ciechanowicz@tsl-nordic.com

Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!