Transport całopojazdowy

Współpraca na uczciwych warunkach oraz wysoka jakość usług należą do kluczowych, choć niejedynych atutów firmy TLS Nordic. Przy każdym zleceniu udowadniamy, że praca z nami opłaca się na wielu polach. Poza tym dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć kompleksową ofertę przewozów, skierowaną do najbardziej wymagających klientów. Realizujemy krajowy lub międzynarodowy transport całopojazdowy, którego cena pozytywnie zaskakuje. Przemawia za nami wiele lat doświadczenia. Nieustannie się rozwijamy, czego efektem jest nowoczesna flota pojazdów oraz kompetentna kadra wykwalifikowanych spedytorów i kierowców. Skorzystanie z usług TSL Nordic będzie opłacalną decyzją, wystarczy do nas zadzwonić!

Zapewniamy odpowiednie zaplecze techniczne

Flota TSL Nordic składa się z wielu wysokospecjalistycznych samochodów. Są przystosowane do różnego typu zadań jak np. transport całopojazdowy. Mowa o nowoczesnych autach posiadających innowacyjne wyposażenie sprawdzające się w różnych sytuacjach i umożliwiające dostarczenie towaru prosto do celu. Stawiamy na modele wielozadaniowe o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Konstrukcja pojazdów skutecznie chroni przesyłkę nawet w trudnych warunkach pogodowych lub drogowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy standardowe formy dostawy oraz usługi ekspresowe idealne do sytuacji kryzysowych. Dzięki nam towar zawsze dojedzie w nienaruszonym stanie i na czas.

transportponadgabarytowy

Pomagamy nie tylko w transporcie

Załadunek produktów w punkcie “A” i rozładunek przesyłki w punkcie “B” – uciekamy od takiej uproszczonej definicji nowoczesnej firmy transportowej. Idziemy znacznie dalej, wspierając naszych kontrahentów w zdecydowanie szerszym wachlarzu spraw, gdy chodzi o przewóz całopojazdowy. Pomagamy załatwić niezbędne dokumenty transportowe oraz uporać się ze skomplikowanymi procedurami celnymi. Nasza pomoc pomaga skrócić do minimum czas potrzebny do legalnego przekroczenia granicy. Poza tym służymy profesjonalnym doradztwem. Wskazujemy, jakie rozwiązania będą korzystne pod kątem wydajności. W efekcie cena za transport całopojazdowy zostaje maksymalnie zoptymalizowania.

kopaerk 1

Czas to pieniądz

Czasem od konkretnego transportu zależy płynność całej firmy. Wiedząc o tym, jak ważny potrafi być nawet jeden przewóz, nie uznajemy żadnych odstępstw od wyznaczonych sobie standardów, które u nas stoją na najwyższym poziomie. Bardzo mocny akcent kładziemy na terminowe dostarczanie towarów. Realizując transport całopojazdowy, zawsze posiadamy dokładny plan, który wprowadzamy w życie już od momentu załadunku. Skrupulatnie dobieramy trasy przejazdu, aby zminimalizować ryzyko ewentualnych opóźnień spowodowanych np. remontami dróg. Kierując się tymi zasadami, z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 10 tys. zleceń. Z naszych usług skorzystało mnóstwo klientów.

Za transport odpowiadają wykwalifikowani specjaliści

TSL Nordic tworzą pracownicy o znacznym doświadczeniu i wciąż rozwijanych umiejętnościach, dlatego potrafimy zapewnić spersonalizowane usługi. Stawiamy na systematyczne szkolenie kadry, aby nasi klienci mogli liczyć na rzetelną, a zarazem fachową pomoc w najtrudniejszych sprawach. Wykwalifikowani spedytorzy, logistycy oraz kierowcy skutecznie zrealizują transport całopojazdowy na terenie kraju lub za granicą. O tym, jak bardzo przykładamy się do podnoszenia jakości branży transportowej i logistycznej, świadczy fakt, że działamy razem z Politechniką Koszalińską, współtworząc kierunek studiów obejmujący te właśnie branże. Z nami przewóz całopojazdowy będzie prosty jak nigdy!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!