Transport Polska Francja

TSL Nordic – Profesjonalny transport Polska – Francja

 

Transport międzynarodowy Francja - PolskaWstąpienie Polski do Unii Europejskiej spowodowało ogromny wzrost natężenia handlu polskich firm z kontrahentami zagranicznymi. Dla przedsiębiorców znad Wisły oznacza to konieczność ciągłej organizacji transportu dwustronnego, w tym także do Francji i z powrotem. Zdając sobie sprawę, jak duże jest to wyzwanie dla zapracowanych przedsiębiorców, pragniemy zaoferować swoją kompleksową pomoc. Zorganizujemy i zrealizujemy szybki i bezpieczny transport Polska Francja.

 

Realizację zlecenia rozpoczynamy od dostosowania metody transportu do rodzaju ładunku. Dysponujemy różnorodnymi naczepami, chłodniami i lawetami, stąd też nasi specjaliści bez trudu znajdą rozwiązanie, które sprosta Państwa potrzebom. Następnie zabezpieczamy towar, upewniając się, że  dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Kiedy wszystko jest już jasne, zajmujemy się załadunkiem, po czym ruszamy w drogę.

 

Pragniemy zauważyć, że należymy do absolutnej czołówki firm transportowych, jeżeli chodzi o tempo realizacji przewozów międzynarodowych. Niemniej czas potrzebny na transport ładunku do Francji zależy od jego rodzaju oraz od dokładnej lokalizacji miejsca docelowego. Przewóz towarów do Francji, jak i transport Francja Polska wymagają czasu, ze względu na znaczną odległość dzielącą oba Państwa. W przypadku tak długich tras należy również uwzględnić nieprzewidziane wydarzenia losowe, takie jak korki uliczne, czy uniemożliwiające jazdę gwałtowne zjawiska atmosferyczne. Nasi kierowcy muszą również zagospodarować czas na odpoczynek, aby ładunek mógł bezpiecznie dotrzeć na miejsce.

 

Skontaktuj się z nami


Oddział Poznań

Kierownik Oddziału – Maciej Ciechanowicz

telefon: +48 513 848 604

adres e-mail: maciej.ciechanowicz@tsl-nordic.com

Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Wojtek Boruń

telefon: +48 600 900 870

adres e-mail: wojciech.borun@tsl-nordic.com

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!