Usługi transportowe Gdańsk

Clipboard02 1

Sprawdzona i godna zaufania firma transportowa Gdańsk

Wybór właściwego przewoźnika, któremu powierzysz drogi towar ponadgabarytowy jest bardzo trudną decyzją. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele firm transportowych, jednak ich oferty znacząco się od siebie różnią, a ceny nieraz są bardzo rozbieżne. Dlatego postaw na sprawdzone rozwiązania i skorzystaj z usług TSL Nordic – to firma transportowa z siedzibą między innymi w Gdańsku. Świadczymy usługi transportowe dopasowywane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, iż każdy transport jest inny, dlatego nasze usługi cechują się elastycznością. Oczywistością jest dla nas, iż produkty żywnościowe muszą być przewożone w pojazdach, które zagwarantują im odpowiednią temperaturę, a towary wielkogabarytowe potrzebują właściwego zabezpieczenia, które uchroni je przed jakimikolwiek uszkodzeniami zarówno podczas transportu, jak i rozładunku. Dlatego powierzając nam towar, nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo. Co więcej, nasza firma transportowa realizuje wszystkie zlecenia terminowo, więc będziesz miał pewność, że Twój towar dotrze na czas pod wskazany adres – zdajemy sobie sprawę jak ważne jest to dla naszych klientów. Poza tym nasi klienci mają możliwość kontrolowania tego, na jakim etapie realizacji znajduje się ich zlecenie – rzetelnie informujemy o tym, czy towar został już dostarczony na miejsce.

Clipboard03

Elastyczność i szeroki zakres wykonywanych usług w całej Europie

TSL Nordic świadczy między innymi usługi drogowe z Gdańska, jednak nasze siedziby rozsiane są po całej Polsce, więc możesz wybrać oddział w Poznaniu czy we Wrocławiu – tam, gdzie będziesz mieć bliżej. Wygodnie dostarczysz nam towar, który chcesz przewieźć. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, ale także Unii Europejskiej czy Skandynawii, więc bez obaw możesz wysyłać swoje wielkogabarytowe przesyłki, dokąd tylko potrzebujesz. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci wypełnić formalności, a także zagwarantują Ci niezwykle atrakcyjną cenę transportu. O jakości naszych usług świadczy fakt, że zajmujemy się transportem już od ponad dekady, a rzesza naszych zadowolonych klientów tylko rośnie! Sprawdź naszą ofertę już dziś i wyślij swoja przesyłkę z naszą pomocą i sprzętem!

 tel. 600 900 860

Usługi transportowe – Gdańsk

Z Pomorza do Madrytu? A może do Skandynawii? Niezależnie od tego, do jakiego kraju Unii Europejskiej potrzebujesz przewieźć swój ładunek, wybierz TSL Nordic. Jesteśmy doświadczoną firmą spedycyjną zrzeszającą także pomniejsze firmy przewozowe na terenie UE oraz niektórych krajów skandynawskich. Realizujemy zróżnicowane usługi transportowe, przede wszystkim dla firm. Jeżeli jednak masz do przewiezienia na przykład ponadgabarytowy prywatny jacht lub inny ładunek — zapraszamy! Oprócz przewozu ciężkich i ponadgabarytowych ładunków zajmujemy się także przewozem ładunków drobnicowych.

Firma transportowa Gdańsk – Bezpieczny przewóz ładunków niebezpiecznych

Z TSL Nordic przetransportujesz bezpiecznie różnego rodzaju ładunki wymagające specjalnych warunków, na przykład żywność, leki czy też ładunki o płynnej konsystencji. Nasze usługi transportowe obejmują także tak zwane ładunki niebezpieczne ADR i wiele innych. TSL Nordic od lat skutecznie przewozi dosłownie wszystko — przekonaj się, zlecając nam transport najbardziej wyszukanych, oryginalnych towarów, nawet tych, których nie chcą przyjąć inne firmy przewozowe. Nigdy nie odmawiamy. Zawsze szukamy optymalnych rozwiązań, aby Twoje zamówienie dotarło bezpiecznie i na czas. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Pomorza!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!