Transport Polska – Szwecja

Profesjonalny transport paczek pomiędzy Polską a Szwecją

Zachęcamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej oferty transportu ciężarowego między Polską a Szwecją. Dajemy radę ze zwykłymi przesyłkami oraz standardowymi ładunkami. Oferujemy również profesjonalny przejazd wielkogabarytowy, mogą to być ciągniki, kombajny, maszyny przemysłowe oraz inne sporych rozmiarów urządzenia mechaniczne. Inwestujemy w najlepsze rozwiązania techniczne z logistyki i staramy się rozwiązywać każdy problem na bieżąco, żeby Twoja przesyłka dotarła za każdym razem na czas. Nasze samochody dojadą pod każdy adres na terenie naszego kraju oraz w Szwecji. Sprawdź sam i przekonaj się, jak dobrzy jesteśmy w TSL Nordic.

Profesjonalny transport międzynarodowy Polska Szwecja nie może się obyć bez sprawdzonych i dobrze przystosowanych samochodów. W TSL Nordic z chęcią inwestujemy w najlepsze pojazdy, które zapewniają nam ciągłość usług oraz nie zawiodą w trakcie zlecenia. Nad optymalizacją i odpowiednimi rozwiązaniami spedycyjnymi czuwają też nasi zdolni i dobrze wyszkoleni pracownicy. To oni mają całodobowy kontakt z naszymi kierowcami i mogą w każdej chwili zareagować na wypadek powstania problemu. Dokładność i odpowiednie podejście do szczegółów sprawia, że każde zlecenie zawsze jest realizowane przez nas na czas.

Transport palet Polska Szwecja – gwarancja jakości i szybkiej realizacji

Nasze wieloletnie doświadczenie podpowiada, że oprócz szybkiej i sprawnej realizacji zlecenia liczy się również odpowiednie zabezpieczenie ładunku przed wyjazdem. Transport ze Szwecji do Polski i na odwrót to spora ilość kilometrów, dlatego musimy mieć pewność, że przesyłka w trakcie się nie uszkodzi. W TSL Nordic gwarantujemy bezpieczeństwo każdej przesyłki. To jeden z ważniejszych powodów, dlaczego wielu klientów dalej nam ufa i dodatkowo poleca nas innym. Nie trać czasu na szukanie innych firm spedycyjnych i zaufaj nam. Naprawdę warto!

Dla nas bardzo ważne jest doświadczenie, dlatego nie ma takiego zlecenia, którego się boimy i nie ma takiego problemu, którego nie jesteśmy w stanie rozwiązać. Skontaktuj się z nami i posłuchaj o naszych elastycznych ofertach dla transportu międzynarodowego pomiędzy Polską a Szwecją. Bez problemu jesteśmy w stanie dostosować się do każdego klienta indywidualnie, a nasze atrakcyjne ceny nie wpływają na jakość oferowanych usług. Szukasz najlepszej propozycji dla swojej firmy i potrzebujesz doświadczonej firmy logistycznej? Nie szukaj dalej i zdecyduj się na TSL Nordic!

Skontaktuj się z nami


Oddział Koszalin

Kierownik Oddziału – Michał Grzegorczyk

telefon: +48 600 900 860

adres e-mail: michal.grzegorczyk@tsl-nordic.com

 

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!