Transport ładunków niebezpiecznych ADR

Organizacja przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych ADR nie należy do najłatwiejszych przedsięwzięć. TSL Nordic to marka należąca do dumnego grona firm transportowych posiadających zezwolenie ADR organizująca transport w oparciu o przepisy prawa. Ładunek ADR jest przez nas traktowany z należytą starannością, gdyż są to towary niebezpiecznie – łatwopalne, trujące, promieniotwórcze.

Ładunki niebezpieczne w transporcie towarów

Ładunki ADR transportowane są przez TSL Nordic na terenie kraju i poza granicami. Dzięki temu nie ma konieczności korzystania z usług kilku firm dla pełnej realizacji zleceń. Decydując się na naszą markę, stawiasz na ogrom możliwości transportowych, świetną obsługę i kontrolę na każdym etapie zlecenia. Posiadamy ogromną przewagę nad konkurencją, oprócz tradycyjnego transportu mogąc zaoferować Ci również spedycję ADR. Transport ładunków niebezpiecznych to szczególny segment naszej działalności dający nam możliwość przewozu potencjalnie szkodliwych lub niebezpiecznych ładunków mogących wywołać wybuch bądź pożar. Cechuje nas przede wszystkim niezawodność. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezwykle ważny jest każdy zlecony przez naszych klientów transport. Dokładamy wszelkich starań, by Twoja firma mogła rozwinąć skrzydła i wkroczyć na nowe pole sprzedaży i usług.

Fachowa pomoc w przewozie ładunków niebezpiecznych

Ogrom przepisów i regulacji sprawia, że nie wiesz, czy Twój towar kwalifikuje się do przewozu ładunków niebezpiecznych? Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych fachowców. Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące organizacji transportu, jego ceny oraz tego, jakiego typu ładunek musi być zakwalifikowany jako niebezpieczny. Co ważne, w ramach usługi dokonamy załadunku groźnego towaru, oznaczenia i bezpiecznego dostarczenie we wskazane miejsce, by móc tam dokonać rozładunku naczepy. Gdańsk, Koszalin, Poznań, Wrocław to tylko niektóre miasta, w których jesteśmy w stanie zaoferować tego typu usługę. Jeśli okaże się, że zgodnie z umową ADR Twój towar nie podlega pod ładunki niebezpieczne, zaproponujemy Ci rozwiązania z zakresu klasycznego transportu ciężarowego na terenie kraju lub poza jego granicami.

Dlaczego warto postawić na TSL Nordic?

Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale również atrakcyjnej ceny w odniesieniu do wszystkich proponowanych rozwiązań. Oprócz transportu ładunków niebezpiecznych ADR oferujemy także transport ponadgabarytowy, ciężarowy, przewóz towarów oraz usługi logistyczne i spedycyjne. Taka ogromna ilość usług to okazja dla Ciebie i Twojej firmy do rozwoju i podbicia nowego rynku. Specjalizujemy się również w transporcie maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych. Jeśli zatem potrzebujesz przetransportować koparkę, ciągnik czy kombajn na terenie kraju lub poza jego granicami, koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Sprawdź również usługi transportowe wrocław

 tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!