Transport ładunków niebezpiecznych ADR

Organizacja przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych ADR nie należy do najłatwiejszych przedsięwzięć. TSL Nordic to marka należąca do dumnego grona firm transportowych posiadających zezwolenie ADR organizująca transport w oparciu o przepisy prawa. Ładunek ADR jest przez nas traktowany z należytą starannością, gdyż są to towary niebezpiecznie – łatwopalne, trujące, promieniotwórcze.

Bezpieczny transport drogowy ładunków niebezpiecznych

Przy realizacji transportu ADR niezwykle istotne jest utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. W końcu ewentualne ryzyko obejmuje nie tylko kierowcę, ale również innych uczestników ruchu drogowego.

Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni z zakresu transportu ładunków niebezpiecznych, dzięki czemu doskonale wiedzą, w jaki sposób się z nimi obchodzić. Można więc mieć pewność, że wspomniany niebezpieczny towar dotrze w całości do wskazanego punktu.

Ładunki niebezpieczne w transporcie towarów

Ładunki ADR transportowane są przez TSL Nordic na terenie kraju i poza granicami. Dzięki temu nie ma konieczności korzystania z usług kilku firm dla pełnej realizacji zleceń. Decydując się na naszą markę, stawiasz na ogrom możliwości transportowych, świetną obsługę i kontrolę na każdym etapie zlecenia. Posiadamy ogromną przewagę nad konkurencją, oprócz tradycyjnego transportu mogąc zaoferować Ci również spedycję ADR. Transport ładunków niebezpiecznych to szczególny segment naszej działalności dający nam możliwość przewozu potencjalnie szkodliwych lub niebezpiecznych ładunków mogących wywołać wybuch bądź pożar. Cechuje nas przede wszystkim niezawodność. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezwykle ważny jest każdy zlecony przez naszych klientów transport. Dokładamy wszelkich starań, by Twoja firma mogła rozwinąć skrzydła i wkroczyć na nowe pole sprzedaży i usług.

Do transportu ładunków niebezpiecznych ADR wykorzystujemy wysokiej klasy pojazdy znajdujące się w naszej flocie. Użycie ich to również pewnego rodzaju gwarancja bezpieczeństwa.

Ponadto umieszczane w autach ładunki niebezpieczne są zabezpieczane sposobami dopasowanymi do ich specyfiki. To również minimalizuje ryzyko przypadkowego przedostania się ich na zewnątrz i narobienia szkód w otoczeniu.

Fachowa pomoc w przewozie ładunków niebezpiecznych

Ogrom przepisów i regulacji sprawia, że nie wiesz, czy Twój towar kwalifikuje się do przewozu ładunków niebezpiecznych? Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych fachowców. Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące organizacji transportu, jego ceny oraz tego, jakiego typu ładunek musi być zakwalifikowany jako niebezpieczny. Co ważne, w ramach usługi dokonamy załadunku groźnego towaru, oznaczenia i bezpiecznego dostarczenie we wskazane miejsce, by móc tam dokonać rozładunku naczepy. Gdańsk, Koszalin, Poznań, Wrocław to tylko niektóre miasta, w których jesteśmy w stanie zaoferować tego typu usługę. Jeśli okaże się, że zgodnie z umową ADR Twój towar nie podlega pod ładunki niebezpieczne, zaproponujemy Ci rozwiązania z zakresu klasycznego transportu ciężarowego na terenie kraju lub poza jego granicami.

Opinie osób, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług, są bardzo pozytywne. Bardzo często wspominają w nich profesjonalne podejście pracowników i świetną realizację transportu.

Dlaczego warto postawić na TSL Nordic?

Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale również atrakcyjnej ceny w odniesieniu do wszystkich proponowanych rozwiązań. Oprócz transportu ładunków niebezpiecznych ADR oferujemy także transport ponadgabarytowy, ciężarowy, przewóz towarów oraz usługi logistyczne i spedycyjne. Taka ogromna ilość usług to okazja dla Ciebie i Twojej firmy do rozwoju i podbicia nowego rynku. Specjalizujemy się również w transporcie maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych. Jeśli zatem potrzebujesz przetransportować koparkę, ciągnik czy kombajn na terenie kraju lub poza jego granicami, koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Jeżeli natomiast masz jakieś pytania dotyczące podejmowanych działań, to uprzejmie zapraszamy do kontaktu – z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

Sprawdź również usługi transportowe wrocławtel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!