Transport maszyn

Transport maszyn rolniczych i budowlanych to nasza specjalność! Usługi transportowe świadczymy od lat ‒ oferujemy przewóz wózków widłowych, ciągników rolniczych, maszyn leśnych, koparek i różnego typu artykułów ponadgabarytowych.

 

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami o różnej ładowności, które wyposażone są w hydrauliczne dźwigi przeładunkowe, przyczepy oraz szereg zabezpieczeń, dzięki którym transport maszyn budowlanych, transport pojazdów i różnego typu artykułów jest w 100% bezpieczny.

Oferta

Transport maszyn rolniczych

iconfinder tractor 1054956 1

Transport maszyn rolniczych, między innymi  transport kombajnów i ciągników, jak również  przyczep rolniczych czy młocarnii jest bardzo wymagający. Maszyny rolnicze mają niestandardowe kształty oraz wagę. Załadunek i rozładunek takiego sprzętu wymaga użycia wysokiej jakości dźwigów i podnośników, a przewóz specjalistycznych pojazdów.

Transport niskopodłogowy

iconfinder steeringwheel 1054968

Transport niskopodłogowy, inaczej transport ponadgabarytowy to przewóz ładunków, których wymiary przekraczają normy prawne o poruszaniu się po drogach krajowych i międzynarodowych. O transporcie niskopodłogowym mówimy między innymi, gdy masa całkowita środka transportowego, ładunku i kierowcy wynosi 42 tony lub więcej.

W zakresie naszych usług mieści transport niskopodłogowy maszyn rolniczych i budowlanych.

Transport maszyn budowalnych

iconfinder roadblock 1054991

Transport maszyn budowlanych to kolejny obszar naszych usług. Sprzęt budowlany, który jest bardzo drogi musi być przewożony z wielką precyzją. Ważne są odpowiednie zabezpieczania – nawet drobne niedopatrzenie może zagrażać bezpieczeństwu innych użytkowników ruchu, dużym wyzwaniem też jest sam załadunek i rozładunek koparek, betoniarek, wózków widłowych i innych maszyn budowlanych, często wykorzystywany jest tutaj transport HDS.

Transport HDS

iconfinder location 1055034

Transport HDS to transport ładunków z wykorzystaniem pojazdów, wyposażonych w żurawie przeładunkowe, tak zwane HDS-y. HDS-y są niezastąpione, gdy w miejscu dostawy nie ma możliwości skorzystania z wózka widłowego, ładowarki czy dźwigu. Transport HDS najczęściej wykorzystywany jest w przypadku transportu maszyn budowlanych, kontenerów, płyt drogowych czy agregatów.

Co u nas przetransportujesz?

Ciągniki

iconfinder Delivery 3387313

Ciągnik to maszyna niezbędna w każdym gospodarstwie rolnym. Transport ciągników rolniczych kołowych, gąsienicowych, pół gąsienicowych i innych to ważny obszar naszych usług.

Koparki

iconfinder Delivery 3387313

Transport maszyn budowlanych, a w szczególności transport koparek nie ma przed nami tajemnic – przewozimy wszystkie rodzaje koparek i minikoparek.

Przyczepy rolnicze

iconfinder Delivery 3387313

Zajmujemy się również transportem przyczep rolniczych, przewozimy przyczepy do materiałów sypkich, przyczepy do przewozu siana, czy do transportu zwierząt.

Kombajny

iconfinder Delivery 3387313

Zapewniamy transport kombajnów, między innymi kombajnów zbożowych, kombajnów do buraków czy kombajnów do siewu roślin. Oferujemy też transport traktorów wszelkiego typu.

Materiały leśne

iconfinder Delivery 3387313

Przewóz maszyny leśnych i tartacznych, na przykład chwytaków do drewna, rozdrabniarek do gałęzi różnego typu ostrzy wymaga dużej ostrożności – gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania.

Inne maszyny rolnicze

iconfinder Delivery 3387313

Zapewniamy sprawny transport maszyn rolniczych wszelkiego typu, na przykład przewóz agregatów uprawowo-siewnych, zgrabiarek, opryskiwaczy, sadzarek i innych.

Wózki widłowe

iconfinder Delivery 3387313

Przewozimy wózki widłowe – zarówno wózki niewielkie, jak również wózki widłowe terenowe, które charakteryzują się dużymi rozmiarami i sporą wagą.

Glebogryzarki

iconfinder Delivery 3387313

Glebogryzarki wykorzystywane są w wielu gospodarstwach. Zapewniany transport glebogryzarek ogrodniczych, polowych, jak również specjalnych, przeznaczonych do eksploatacji torfowisk.

Inne maszyny i urządzenia

iconfinder Delivery 3387313

Niestraszny nam transport urządzeń takich jak kosiarki oraz kosiarko-rozdrabniarki, ładowacze czołowe, przyczepiane, zawieszane, zbieracze do bel i inne.

Dlaczego warto skorzystać z naszego transportu maszyn?

TSL Nordic to firma o dużym doświadczeniu, w swoim portfolio posiadamy tysiące przejechanych kilometrów. Zrealizowaliśmy setki zleceń zarówno dla małego i dużego biznesu.  W naszej firmie dbamy o udany transport maszyn, dlatego posiadamy odpowiedni sprzęt w tym zakresie oraz wyszkoloną kadrę kierowców.

Doświadczenie

iconfinder Untitled 1 29 3773919

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży transportu maszyn rolniczych i budowlanych, a co za tym idzie, specjalistyczną wiedzą.

Atrakcyjne ceny

iconfinder Untitled 1 12 3773953

Stworzyliśmy przejrzysty i uczciwy cennik transportu maszyn rolniczych za km, jak również przewozu maszyn budowlanych i innych artykułów. Wciąż optymalizujemy proces transportu, co pozwala obniżyć jego koszty.

Zawsze na czas

iconfinder Untitled 1 13 3773952

Zanim nasz kierowca wyruszy w trasę dokładnie planujemy każdą kwestię, dzięki dobrej organizacji i przewidywaniu ewentualnych trudności zawsze docieramy na czas.

Nowoczesny sprzęt

iconfinder Untitled 1 26 3773918

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, w tym pojazdami wyposażonymi w windy i żurawie przeładunkowe. Dzięki temu załadunek i rozładunek artykułów ponadgabarytowych przebiega sprawnie.

Kontakt

Transport maszyn rolniczych i budowlanych

TSL Nordic Sp.z o.o.

 

Kontakt

Michał Grzegorczyk
tel. 600 900 860

 

 

  captcha

  Transport maszyn rolniczych i budowlanych

  W przypadku transportu maszyn rolniczych i budowlanych niezwykle ważne jest odpowiednie przystosowanie pojazdu oraz zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. W ramach działalności TSL Nordic oferujemy sprawny, terminowy i dostosowany do potrzeb klienta transport maszyn leśnych, wózków widłowych, ciągników rolniczych, kombajnów czy koparek. Pojazdy o dużej ładowności pozwolą zaoszczędzić Ci czas i pieniądze. Sprawdź, jakie rozwiązania dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Specjalistyczny transport dla wymagających

  Głównym segmentem naszej działalności jest przewóz maszyn rolniczych, między innymi ciągników, kombajnów, młocarni czy przyczep rolniczych. Jest to usługa przygotowana dla najbardziej wymagających klientów, którzy mają dostarczyć w wyznaczone miejsce maszyny o niestandardowych kształtach oraz wadze. Bardzo ważną zaletą współpracy z nami oprócz wysokich standardów jest dopasowanie oferty do specyficznych potrzeb przedsiębiorcy. Posiadamy wszelkie narzędzia niezbędne do tego, by załadunek, przewóz i rozładunek przebiegły sprawnie i bezproblemowo.

  Kolejnym obszarem naszych działań jest transport maszyn budowlanych. Jeśli chcesz poznać cennik, koniecznie skontaktuj się z działem obsługi klienta. Nasi pracownicy doradzą, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze i zapewni optymalne warunki przewozu dla drogocennego sprzętu. Ogromną wagę przykładamy do odpowiedniego zabezpieczenia transportu maszyn budowlanych. Dbamy zarówno o bezpieczeństwo Twojego sprzętu, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Mimo, iż załadunek i rozładunek wózków widłowych, koparek, betoniarek czy innych maszyn jest dużym wyzwaniem, stawiamy mu czoła – mamy opracowane postępowanie, które często bazuje na transporcie HDS.

  Najbardziej wymagającym klientom proponujemy również transport niskopodłogowy, czyli przewóz ładunków, na które z uwagi na przekroczenie normy dotyczącej wymiarów nałożono liczne ograniczenia w poruszaniu się po drogach krajowych i międzynarodowych. O transporcie ponadgabarytowym mówimy wówczas, gdy masa całkowita pojazdu, ładunku i kierowcy wynosi 42 tony lub więcej. Transport maszyn rolniczych i budowlanych w TSL Nordic to atrakcyjna cena i doskonałe warunki współpracy. Oferujemy również transport maszyn rolniczych z Anglii, Francji czy Niemiec bezpośrednio do Polski.

  W kontekście transportu maszyn budowlanych i rolniczych nie sposób nie wspomnieć o transporcie HDS. Jest to transport ładunków z wykorzystaniem specjalistycznych pojazdów wyposażonych w HDS-y, czyli żurawie przeładunkowe. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się wówczas, gdy w miejscu dostawy i realizacji usługi nie ma możliwości skorzystania z ładowarki, wózka widłowego czy dźwigu. Oprócz maszyn rolniczych za pomocą HDS-ów transportowane są również kontenery, płyty drogowe oraz agregaty. Hydrauliczny dźwig samochodowy umożliwia samodzielny załadunek i rozładunek nawet pojazdu o bardzo dużej nośności. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia pozwalające na obsługę maszyn HDS.

  Co u nas przetransportujesz?

  Szeroki zakres usług i wieloletnie doświadczenie w branży daje nam możliwość zaoferowania Ci najlepszych warunków transportu maszyn i urządzeń budowlanych oraz rolniczych w porównaniu do oferty konkurencji. Ważnym aspektem naszej działalności jest transport ciągników – maszyn, których nie może zabraknąć w gospodarstwie rolnym. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli ciągników rolniczych kołowych, gąsienicowych oraz pół gąsienicowych, którzy z przyczyn ekonomicznych nie chcą wynajmować lub kupować sprzętu rolniczego w innym mieście lub kraju. Dzięki nam bez problemu możesz podjąć się zleceń – nawet tych najbardziej wymagających, do realizacji których niezbędna jest duża liczba maszyn budowlanych i rolniczych. Transport TSL Nordic obejmuje również kombajny zbożowe, do buraków oraz do siewu roślin. Przy wielu przedsięwzięciach potrzebne są wózki widłowe. Jeśli i Ty ich potrzebujesz, skontaktuj się z nami – przewieziemy zarówno te niewielkie, terenowe, jak i większe modele.

  Przewóz maszyn rolniczych i budowlanych obejmuje też koparki, minikoparki, przyczepy rolnicze i glebogryzarki. Są to maszyny niezbędne przy wielu ważnych inwestycjach, które dzięki nam znajdą się w Twoim zasięgu. Przewozimy również maszyny leśne. Szybko i bezpiecznie dostarczymy w wyznaczone miejsce chwytaki do drewna, rozdrabniarki do gałęzi oraz różnego typu maszyny, które pozwolą sprawnie zorganizować wycinkę lasu lub przeznaczonych pod inwestycję terenów. Jakie maszyny możesz jeszcze przetransportować za naszym pośrednictwem? Przyczepy rolnicze, przyczepy do materiałów sypkich, ładowacze czołowe, agregaty uprawowo-siewne, sadzarki, kosiarko-rozdrabniarki, kosiarki, przyczepy do przewozu siana, zgrabiarki, opryskiwacze, zbieracze do bel i wiele więcej. Oferujemy również transport zwierząt.

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Nasza firma transportowa działa na rynku już od wielu lat. W tym czasie nie tylko zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, ale również kontakty i partnerów, dzięki którym transport maszyn budowlanych i rolniczych z naszą firmą to nie tylko terminowość i atrakcyjna cena, ale również bezpieczeństwo nawet w transporcie międzynarodowym. Zawsze podkreślamy, że nie mamy gotowych rozwiązań, które proponujemy każdej firmie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każde zlecenie jest inne. Jeśli zatem zależy Ci na profesjonalnym i rzetelnym podejściu do usługi, koniecznie postaw na TSL Nordic. Warto nadmienić, iż zanim kierowca wyruszy w drogę, wybrana zostaje optymalna trasa pozwalająca wykonać zlecenie z należytą starannością – terminowo oraz z dbałością o bezpieczeństwo ładunku. W swoich rozwiązaniach uwzględniamy różne kwestie, tak aby usługa wykonana została rzetelnie i bezproblemowo. Zapraszamy do współpracy.

  Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
  Kontakt
  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!