Transport maszyn

Transport maszyn rolniczych i budowlanych to nasza specjalność! Usługi transportowe świadczymy od lat ‒ oferujemy przewóz wózków widłowych, ciągników rolniczych, maszyn leśnych, koparek i różnego typu artykułów ponadgabarytowych.

 

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami o różnej ładowności, które wyposażone są w hydrauliczne dźwigi przeładunkowe, przyczepy oraz szereg zabezpieczeń, dzięki którym transport maszyn budowlanych, transport pojazdów i różnego typu artykułów jest w 100% bezpieczny.

Oferta

Transport maszyn rolniczych

Transport maszyn rolniczych, między innymi  transport kombajnów i ciągników, jak również  przyczep rolniczych czy młocarnii jest bardzo wymagający. Maszyny rolnicze mają niestandardowe kształty oraz wagę. Załadunek i rozładunek takiego sprzętu wymaga użycia wysokiej jakości dźwigów i podnośników, a przewóz specjalistycznych pojazdów.

Transport niskopodłogowy

Transport niskopodłogowy, inaczej transport ponadgabarytowy to przewóz ładunków, których wymiary przekraczają normy prawne o poruszaniu się po drogach krajowych i międzynarodowych. O transporcie niskopodłogowym mówimy między innymi, gdy masa całkowita środka transportowego, ładunku i kierowcy wynosi 42 tony lub więcej.

W zakresie naszych usług mieści transport niskopodłogowy maszyn rolniczych i budowlanych.

Transport maszyn budowalnych

Transport maszyn budowlanych to kolejny obszar naszych usług. Sprzęt budowlany, który jest bardzo drogi musi być przewożony z wielką precyzją. Ważne są odpowiednie zabezpieczania – nawet drobne niedopatrzenie może zagrażać bezpieczeństwu innych użytkowników ruchu, dużym wyzwaniem też jest sam załadunek i rozładunek koparek, betoniarek, wózków widłowych i innych maszyn budowlanych, często wykorzystywany jest tutaj transport HDS.

Transport HDS

Transport HDS to transport ładunków z wykorzystaniem pojazdów, wyposażonych w żurawie przeładunkowe, tak zwane HDS-y. HDS-y są niezastąpione, gdy w miejscu dostawy nie ma możliwości skorzystania z wózka widłowego, ładowarki czy dźwigu. Transport HDS najczęściej wykorzystywany jest w przypadku transportu maszyn budowlanych, kontenerów, płyt drogowych czy agregatów.

Co u nas przetransportujesz?

Ciągniki

Ciągnik to maszyna niezbędna w każdym gospodarstwie rolnym. Transport ciągników rolniczych kołowych, gąsienicowych, pół gąsienicowych i innych to ważny obszar naszych usług.

Koparki

Transport maszyn budowlanych, a w szczególności transport koparek nie ma przed nami tajemnic – przewozimy wszystkie rodzaje koparek i minikoparek.

Przyczepy rolnicze

Zajmujemy się również transportem przyczep rolniczych, przewozimy przyczepy do materiałów sypkich, przyczepy do przewozu siana, czy do transportu zwierząt.

Kombajny

Zapewniamy transport kombajnów, między innymi kombajnów zbożowych, kombajnów do buraków czy kombajnów do siewu roślin. Oferujemy też transport traktorów wszelkiego typu.

Materiały leśne

Przewóz maszyny leśnych i tartacznych, na przykład chwytaków do drewna, rozdrabniarek do gałęzi różnego typu ostrzy wymaga dużej ostrożności – gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania.

Inne maszyny rolnicze

Zapewniamy sprawny transport maszyn rolniczych wszelkiego typu, na przykład przewóz agregatów uprawowo-siewnych, zgrabiarek, opryskiwaczy, sadzarek i innych.

Wózki widłowe

Przewozimy wózki widłowe – zarówno wózki niewielkie, jak również wózki widłowe terenowe, które charakteryzują się dużymi rozmiarami i sporą wagą.

Glebogryzarki

Glebogryzarki wykorzystywane są w wielu gospodarstwach. Zapewniany transport glebogryzarek ogrodniczych, polowych, jak również specjalnych, przeznaczonych do eksploatacji torfowisk.

Inne maszyny i urządzenia

Niestraszny nam transport urządzeń takich jak kosiarki oraz kosiarko-rozdrabniarki, ładowacze czołowe, przyczepiane, zawieszane, zbieracze do bel i inne.

Dlaczego warto skorzystać z naszego transportu maszyn?

TSL Nordic to firma o dużym doświadczeniu, w swoim portfolio posiadamy tysiące przejechanych kilometrów. Zrealizowaliśmy setki zleceń zarówno dla małego i dużego biznesu.  W naszej firmie dbamy o udany transport maszyn, dlatego posiadamy odpowiedni sprzęt w tym zakresie oraz wyszkoloną kadrę kierowców.

Doświadczenie

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży transportu maszyn rolniczych i budowlanych, a co za tym idzie, specjalistyczną wiedzą.

Atrakcyjne ceny

Stworzyliśmy przejrzysty i uczciwy cennik transportu maszyn rolniczych za km, jak również przewozu maszyn budowlanych i innych artykułów. Wciąż optymalizujemy proces transportu, co pozwala obniżyć jego koszty.

Zawsze na czas

Zanim nasz kierowca wyruszy w trasę dokładnie planujemy każdą kwestię, dzięki dobrej organizacji i przewidywaniu ewentualnych trudności zawsze docieramy na czas.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, w tym pojazdami wyposażonymi w windy i żurawie przeładunkowe. Dzięki temu załadunek i rozładunek artykułów ponadgabarytowych przebiega sprawnie.

Kontakt

Transport maszyn rolniczych i budowlanych

TSL Nordic Sp.z o.o.

 

Kontakt

Michał Grzegorczyk
tel. 600 900 860

 

 

captcha

Transport maszyn rolniczych i budowlanych

Nasza dedykowana oferta przewozu maszyn rolniczych i budowlanych powstała z myślą o wszystkich, którym zależy na sprawnym, bezpiecznym i niedrogim przewozie kombajnów, koparek, wózków widłowych, ciągników rolniczych, maszyn leśnych i innych. Dlaczego warto z nami współpracować?

 

  1. Transport w Polsce i całej Unii Europejskiej – Zapewniamy transport maszyn budowlanych oraz maszyn rolniczych zarówno na terenie Polski, jak i krajów Unii Europejskiej. Nasi kierowcy doskonale znają trasy na terenie całego kontynentu.
  2. Najwyższe branżowe standardy branży logistycznej- Nieustannie obserwujemy wszelkie zmiany w branży spedycji i transportu, w szczególności transportu niskopodwoziowego i transportu HDS. Optymalizujemy nasze działania i wciąż udoskonalamy umiejętności.
  3. Jakość i terminowość – Dokładnie planujemy wszelkie działania, jakich wymaga transport maszyn rolniczych oraz transport maszyn budowlanych, dzięki temu zawsze dotrzymujemy terminów, do których się zobowiązaliśmy.
skuteczna logistyka maszyn

Skuteczna logistyka maszyn w UE

Sprawny i efektywny ekonomicznie transport maszyn, w szczególności transport maszyn rolniczych i budowlanych to w dzisiejszych czasach istotna kwestia. Ważne są jest proces planowania i kontroli, jak również sprawny przepływ informacji i kontakt z kierowcą. Zadbać również należy o kwestie dotyczące formalności – pozwolenia, zaświadczenia.

 

Dzięki nieustannej optymalizacji przewożone koparki, wózki widłowe, ciągniki rolnicze oraz inne docierają w docelowe miejsce na czas i we właściwym stanie, a cały proces nie generuje wysokich kosztów.

F
Szybki kontakt!
+
Wyślij!