TSL Nordic – firma transportowa Warszawa

Współczesne miasta borykają się z wieloma problemami z zakresu transportu. Jednym z nich jest stałe zatłoczenie i ogromny ruch uliczny. Wynika on ze zwiększającej się mobilności ludzi oraz wzrastającej potrzeby przemieszczania towarów i materiałów. Ogromną rolę odgrywa tu transport samochodowy, który jest najpopularniejszym sposobem przewożenia ładunków.

Duże miasta, takie jak Warszawa, są obszarami, na których obserwowane są dynamiczne zmiany gospodarcze, społeczne i kulturowe. Mają one duży wpływ na obsługę logistyczną dystrybucji, a także charakter przepływu ładunków na tych terenach. Skupiona w ich okręgach produkcja przemysłowa jest ważną przyczyną, która powoduje wzrost zainteresowania profesjonalnymi usługami transportowymi. Nie bez znaczenia jest rozwój obszarów gospodarczych na przedmieściach, który od lat przybiera na sile. Jest to efekt wzrastającej popularności takich obszarów jako idealnym lokalizacji dla zakładania przedsiębiorstw produkcyjnych oraz handlowych.

Clipboard02 1

Usługi transportowe firmy TSL Nordic

Firma TSL Nordic organizuje profesjonalne przewozy zróżnicowanych ładunków. Wśród najczęściej realizowanych usług możemy wymienić:

 • ładunki dostarczane dla handlu hurtowego,
 • ładunki dostarczane dla handlu detalicznego,
 • ładunki dostarczane do małych i średnich przedsiębiorstw,
 • przewozy zaopatrzeniowe dla dużych podmiotów gospodarczych.

Usługi transportowe w Warszawie wymagają perfekcyjnego zaplanowania oraz zabezpieczenia ładunku. Pracownicy firmy w ten sam sposób podchodzą do ich świadczenia poza województwem mazowieckim. Doświadczeni kierowcy i spedytorzy uwzględniają przepisy drogowe i miejscową infrastrukturę, a nawet prace budowlane i remontowe, które mogłyby opóźnić wykonanie usługi. Dzięki temu możliwe jest jej zoptymalizowanie i sprawne wykonanie. Rzetelność usług i profesjonalna obsługa zapewnią Ci satysfakcję i pełne zadowolenie.

Clipboard03

Usługi transportowe – Warszawa

TSL Nordic jest firmą transportową, która świadczy usługi w ramach transportu paletowego. Profesjonalny zespół i stosowane rozwiązania technologiczne umożliwiają zaplanowanie i zorganizowanie transportu z dowolnego, wskazanego przez klienta miejsca. Zadbamy, by cenny dla Ciebie ładunek dotarł do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie, w zaplanowanym terminie. Rzetelnie świadczone usługi transportowe w Warszawie i właściwe działania logistyczne zapewnią naszym klientom satysfakcję. Dla pracowników firmy TSL Nordic nie ma rzeczy niemożliwych. Są w stanie zrealizować każde zlecenie.tel. 600 900 870

Usługi transportowe Warszawa – cennik

Transport drogowy jest optymalnym sposobem na przewożenie towarów zróżnicowanych pod względem wielkości i ilości. W jego przypadku możliwe jest stworzenie elastycznej oferty, która uwzględni wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. Cennik usług transportowych w Warszawie uwzględnia ich rodzaj oraz zakres. Profesjonalni przewoźnicy są w stanie zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa ładunków i optymalnie dopasowane środki transportu.

Na ceny usług transportowych wpływa wiele czynników, które przewoźnik musi uwzględnić. W wielu przypadkach znaczenie ma wielkość wykorzystanego do tego celu samochodu, a także rzeczywista ilość, waga i objętość ładunku. W przypadku przewozów całopojazdowych, na cenę składa się koszt wynajmu pojazdu i wynagrodzenie kierowcy. Wśród istotnych czynników wymienia się również:

 • długość trasy do pokonania, a więc odległość miejsca załadunku i rozładunku,
 • czas realizacji usługi,
 • rodzaj ładunku i jego wartość,
 • sposób pakowania towarów,
 • wielkość jednorazowej partii,
 • okres świadczenia usługi, np. podczas dni wolnych od pracy,
 • rodzaju stosowanego środka transportu,
 • formy i terminy zapłaty za usługę.

Wszystkie warunki świadczenia usługi omawiane są z klientem, dzięki czemu może on czuć się bezpiecznie. Firma gwarantuje jasne i przejrzyste warunki umowy, każda wycena zawiera wszystkie koszty związane z realizowaną usługą.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!