TSL Nordic – zaufana firma transportowa Łódź

TSL Nordic to profesjonalna firma zajmująca się transportem drogowym w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Swoje usługi realizuje w sposób terminowy, bezpieczny i kompleksowy. Cechuje nas również niezawodność oraz wydajność. Specjaliści od logistyki i specjalistycznych przewozów zajmą się odbiorem towarów, jego przewiezieniem oraz doręczeniem pod wskazany adres.

Znalezienie sprawdzonej i rzetelnej firmy transportowej na terenie Łodzi i okolic nie zawsze jest proste. Przewiezienie niektórych ładunków może sprawić wiele problemów, z uwagi na ich gabaryty, właściwości fizyczne lub wymogi dotyczące przechowywania i transportu. Firma TSL Nordic ma doświadczenie w realizacji wielu różnych zleceń, także nietypowych. Swoje usługi oferuje na terenie Łodzi, ale również w krajach Unii Europejskiej. Podjęliśmy współpracę z wieloma partnerami z Łodzi, dzięki czemu nasze usługi są kompleksowe, dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Clipboard02 1

Usługi transportowe – TSL Nordic

 TSL Nordic świadczy najwyższej jakości usługi transportowe w Łodzi i jej okolicach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, ładunki klienta mogą zostać przetransportowane w dowolne miejsce w Polsce, na terenie Unii Europejskiej i wybranych państw spoza jej obszaru. Od lat skutecznie i sprawnie organizujemy przewóz zróżnicowanych ładunków, również wielkogabarytowych. Doświadczeni spedytorzy i kierowcy podejmują wysiłek, by dotarły one na czas do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Firma wykorzystuje nowoczesne, wewnętrzne systemy wsparcia, opiera swoje działania na sprawdzonych, światowych wzorcach.

Jesteśmy w stanie przetransportować niewielkie paczki, wielkogabarytowe towary, a także ładunki o znacznym tonażu. Nie stanowią dla nas problemu towary sypkie, płynne, układane na europaletach i paletach. Z sukcesem organizujemy transport całopojazdowy. W każdym przypadku bezpieczeństwo ładunku jest dla nas priorytetem. Zawsze bierzemy pod uwagę obowiązujące przepisy drogowe, infrastrukturę czy remonty i budowy na zaplanowanej trasie. Świadomie szacujemy czas trwania zlecenia, optymalizujemy koszty i monitorujemy transport.

Clipboard03

Usługi transportowe – Łódź

Wykonujemy zlecenia w Łodzi i jej okolicach, ale również w Polsce i państwach UE. Dysponujemy flotą samochodową, która pozwala na sprawną realizację tych usług. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku transportowym zapewnia rzetelne wykonanie usługi w umówionym terminie.

TSL Nordic ma niezbędne doświadczenie w planowaniu i organizowaniu transportu paletowego, począwszy od ustalenia harmonogramu, a skończywszy na rozładunku w miejscu docelowym. Ładunki w każdym przypadku są odpowiednio zabezpieczane w transporcie. Wykorzystywane samochody świetnie sprawdzają się również na dłuższych trasach, np. międzynarodowych, które również obsługujemy.tel. 600 900 870

Usługi transportowe Łódź – cennik

W firmie transportowej przed rozpoczęciem zlecenia przygotowywana jest indywidualna wycena. Klient zna wszystkie koszty, jakie wiążą się z realizacją usługi. Nie występują tu żadne ukryte opłaty, należy jednak pamiętać, że na ostateczną cenę składa się wiele czynników. Przede wszystkim są to:

  • rodzaj środka transportu i zużycie przez niego paliwa,
  • dystansu do pokonania,
  • wielkość samochodu dostawczego,
  • ilość ładunków,
  • ich wartość,
  • waga i rozmiary ładunków,
  • czas wynajmu środka transportu,
  • wynagrodzenie kierowcy.

Firma transportowa TSL Nordic gwarantuje jasne i przejrzyste warunki umowy. Nasi pracownicy wiedzą, że każde zlecenie jest indywidualne i wymaga odpowiedniego podejścia. Dlatego też nasi klienci są traktowani wyjątkowo, a ich zlecenia realizowane z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą firmy transportowej – Łódź!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!