TSL Nordic – rzetelna firma transportowa Szczecin

Potrzebujesz profesjonalnej firmy transportowej w Szczecinie? Chcesz zlecić transport drogowy międzynarodowy lub krajowy i nie wiesz, na czyje usługi spedycyjne się zdecydować? Wybierz TSL Nordic! Nasze największe atuty to bez dwóch zdań terminowość, niezawodność oraz efektywność! Oferujemy doskonałe połączenie odbioru towaru, jego przewozu i dostarczenie do wskazanego przez odbiorcę punktu docelowego. Korzystamy ze zintegrowanego procesu, który został przeanalizowany pod względem logistycznym przez naszych specjalistów w taki sposób, by uzyskać maksymalną wydajność. Ty też możesz być jednym z zadowolonych klientów! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług transportowych w Szczecinie.

Clipboard02 1

Zaufaj profesjonalistom – wybierz usługi transportowe w Szczecinie od TSL Nordic

 Trzon naszej działalności tworzy oferta profesjonalnych usług transportowych w Szczecinie, pozostałych, polskich regionach oraz międzynarodowe przewozy ładunków różnego rodzaju. Za naszym sukcesem stoi doświadczony zespół specjalistów, na który składają się m.in. kierowcy, spedytorzy i logistycy. Cały sztab pracuje na to, by Twój ładunek został dostarczony do miejsca docelowego w stanie nie gorszym niż opuszczał punkt startowy. Przedmiotem naszych usług transportowych w Szczecinie mogą być niewielkie paczki o typowych wymiarach, wielkogabarytowe towary o sporej wielkości tonażu, przewóz drobnicowy, towarów sypkich, europalet, przesyłek paletowych oraz transport całopojazdowy – zapewnienie właściwego bezpieczeństwa w każdym przypadku jest dla nas priorytetem!

Clipboard03

TSL Nordic – Twoja firma transportowa w Szczecinie

 Nasza firma transportowa w Szczecinie podejmie się realizacji każdego zlecenia – słowa „niemożliwe” nie ma w naszym słowniku! Możesz liczyć nie tylko na rzetelne usługi spedycyjne, ale także na optymalizację kosztów i przejrzystą wycenę usługi. U nas nie ma dodatkowych, ukrytych opłat, czy pisanych drobnym druczkiem zapisów w umowie – wszystko jest jasne i klarowne. Ponadto monitorujemy każdy transport, a w trakcie organizowania trasy bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak potencjalne remonty czy infrastruktura. Satysfakcja naszych partnerów w biznesie jest dla nas niezwykle ważna, dlatego też każdego dnia staramy się, aby nasze usługi transportowe w Szczecinie, czy w innym miejscu, były rzetelne, a podejmowane działania logistyczne – odpowiednie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!tel. 600 900 870

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!