Transport międzynarodowy Kalisz

Jesteśmy firmą transportową TSL Nordic, a dla mieszkańców Kalisza przygotowaliśmy znakomitą ofertę transportu międzynarodowego. Jesteśmy doświadczoną marką i na trasach europejskich pokonaliśmy dotychczas setki tysięcy kilometrów realizując około dziesiątki tysięcy zleceń, także tych bardzo trudnych i wymagających dużego zaangażowania.

Zaufaniem obdarzyły nas tysiące osób, z których większość stało się naszymi stałymi zleceniodawcami. Dołącz do nich decydując się na transport międzynarodowy TSL Nordic, od teraz również z Kalisza.

Poznaj transport międzynarodowy TSL Nordic od środka

Naszą główną zaletą jest ogromna elastyczność. Tworzymy bowiem korzystne umowy na podstawie otrzymanych danych i staramy się, aby kontrakt chronił dobro obu stron. Projektujemy perfekcyjny łańcuch dostaw, a do realizacji zamówienia wybieramy najlepszy pojazd w danej dziedzinie, a mamy ich bardzo wiele. Warto wśród nich wymienić samochody ciężarowe, naczepy oraz lawety i platformy, które stanowią jedynie niewielki wycinek naszej pełnej floty. Każdy pojazd jest obsługiwany przez wykwalifikowanego i profesjonalnego pracownika, który podczas transportu dba o bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Inne zalety TSL Nordic są również bardzo istotne

Jesteśmy znakomitymi partnerami do biznesu, gdyż optymalizujemy koszty naszych działań i staramy się, by zawsze mogły sprostać największym wymaganiom. Nasi pracownicy z chęcią udzielą informacji na temat aktualnego statusu realizacji, a także skontaktują się w naszym imieniu z pracownikami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w transporcie międzynarodowym liczy się zaufanie – dlatego pomagamy, rozwiązujemy problemy i robimy wszystko co w naszej mocy, aby zamówienie zostało zrealizowane bezpiecznie i terminowo. Jeśli jesteś mieszkańcem Kalisza – zadzwoń do nas już dziś i poinformuj nas o swoich wymaganiach i potrzebach. Przygotujemy znakomitą ofertę, która spełni je wszystkie!

Clipboard01ressre

Kalisz, transport międzynarodowy – usługa na miarę indywidualnych oczekiwań

TSL Nordic to firma stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, których zależy na profesjonalnym, a zarazem kompleksowym podejściu do świadczonych usług. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, dzięki czemu transport przebiega sprawnie, w ustalonym ze zleceniodawcą terminie oraz bez zbędnych komplikacji.

Czytaj więcej

Dokładamy wszelkich starań, by przez cały czas rozwijać swoją działalność. Dlatego poszukujemy optymalnych rozwiązań w postaci nowoczesnych akcesoriów, umożliwiających pełną kontrolę nad realizowanym przewozem. Dysponujemy nowoczesną, dobrze wyposażoną flotą pojazdów, którą poddajemy regularnym przeglądom, by upewnić się, że auta są w pełni sprawne i gotowe do dalszej podróży.

Usługi transportu międzynarodowego, Kalisz – wiele możliwości

W TSL Nordic oferujemy szeroki zakres usług transportowych, zajmując się również przewozem międzynarodowym. Zatrudniamy doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy oraz wiedzą, w jaki sposób zabezpieczyć ładunek, by nie uległ uszkodzeniu lub zniszczeniu w trakcie jazdy. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia oraz certyfikaty, a przewoźnicy są obeznani z zagranicznym prawem drogowym.

Znajdujące się w naszym wyposażeniu samochody ciężarowe są starannie sprawdzane przed wyruszeniem w trasę, by upewnić się, że transportowany towar jest w pełni bezpieczny oraz prawidłowo zabezpieczony.

Firma transportowa Kalisz – Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza firma świadczy profesjonalne oraz kompleksowe usługi z zakresu przewozu zarówno ładunków drobnicowych, jak i całopojazdowych, co pozwala dopasować ofertę do aktualnych wymagań. Jesteśmy otwarci na pytania ze strony zleceniodawców, wspierając ich na każdym etapie współpracy, a także udzielając odpowiedzi na nurtujące pytania.

Skorzystanie z usług naszej firmy transportowej umożliwia zaoszczędzenie sporej ilości czasu oraz skupienie się na głównej działalności przedsiębiorstwa bez konieczności organizowania i nadzorowania przewozu.

 


tel. 600 900 860

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!