Transport międzynarodowy Kalisz

Jesteśmy firmą transportową TSL Nordic, a dla mieszkańców Kalisza przygotowaliśmy znakomitą ofertę transportu międzynarodowego. Jesteśmy doświadczoną marką i na trasach europejskich pokonaliśmy dotychczas setki tysięcy kilometrów realizując około 13 000 zleceń, także tych bardzo trudnych i wymagających dużego zaangażowania.

Zaufaniem obdarzyło nas 4 000 osób, z których większość stało się naszymi stałymi zleceniodawcami. Dołącz do nich decydując się na transport międzynarodowy TSL Nordic, od teraz również z Kalisza.

Poznaj transport międzynarodowy TSL Nordic od środka

Naszą główną zaletą jest ogromna elastyczność. Tworzymy bowiem korzystne umowy na podstawie otrzymanych danych i staramy się, aby kontrakt chronił dobro obu stron. Projektujemy perfekcyjny łańcuch dostaw, a do realizacji zamówienia wybieramy najlepszy pojazd w danej dziedzinie, a mamy ich bardzo wiele. Warto wśród nich wymienić samochody ciężarowe, naczepy oraz lawety i platformy, które stanowią jedynie niewielki wycinek naszej pełnej floty. Każdy pojazd jest obsługiwany przez wykwalifikowanego i profesjonalnego pracownika, który podczas transportu dba o bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Inne zalety TSL Nordic są również bardzo istotne

Jesteśmy znakomitymi partnerami do biznesu, gdyż optymalizujemy koszty naszych działań i staramy się, by zawsze mogły sprostać największym wymaganiom. Nasi pracownicy z chęcią udzielą informacji na temat aktualnego statusu realizacji, a także skontaktują się w naszym imieniu z pracownikami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w transporcie międzynarodowym liczy się zaufanie – dlatego pomagamy, rozwiązujemy problemy i robimy wszystko co w naszej mocy, aby zamówienie zostało zrealizowane bezpiecznie i terminowo. Jeśli jesteś mieszkańcem Kalisza – zadzwoń do nas już dziś i poinformuj nas o swoich wymaganiach i potrzebach. Przygotujemy znakomitą ofertę, która spełni je wszystkie!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!