Transport międzynarodowy Śląskie

Śląskie to województwo, w którym transport międzynarodowy TSL Nordic cieszy się bardzo dużym uznaniem i popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż marka dba nie tylko o terminowość dostarczanych paczek, ale również ich bezpieczeństwo. Pozytywnie zaskoczą Cię możliwości, jakie daje współpraca z nami. Oprócz klasycznych towarów drobnicowych podejmujemy się praktycznie każdego zlecenia, począwszy od wielkogabarytowych ładunków, po przewóz maszyn rolniczych, budowlanych, a nawet jachtów. Dzięki świetnie rozwiniętej flocie zapewniamy także profesjonalny przewóz materiałów niebezpiecznych ADR oraz chłodniczych.

Z województwa śląskiego transport międzynarodowy realizowany jest do wszystkich krajów Unii Europejskiej, w tym do Niemiec, Irlandii, Portugalii, Wielkiej Brytanii oraz Holandii, a także do krajów skandynawskich. Długie bezawaryjnie przejechane trasy to nasza specjalność. Dokładamy wszelkich starań, by usługa została wykonana zgodnie z umową, nawet w obliczu pojawiających się nieoczekiwanych sytuacji na drodze. Dzięki temu, że jesteśmy elastyczni, możemy modyfikować trasę i dotrzeć do punktu B zawsze na czas. Wycenę zlecenia uzyskasz, wypełniając dostępny na stronie tsl-nordic.com formularz.

Dbałość o bezpieczeństwo i termin dostawy to cechy, dzięki którym firma transportowa TSL Nordic jest liderem wśród przedsiębiorstw oferujących usługi spedycyjne na terenie m.in. Śląska i okolic. Jesteśmy w stanie przyjąć każde zlecenie, od niewielkich przesyłek, aż po towary wielkogabarytowe, maszyny budowlane czy też jachty. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Umożliwiamy także przewóz materiałów niebezpiecznych oraz artykułów spożywczych wymagających niskich temperatur do ich przechowywania. Prowadzimy działalność na terenie wielu miast m.in. Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Sosnowiec czy Tychy. Każdy klient otrzymuje od nas indywidualną wycenę w zależności od zlecenia, dzięki temu od początku wie, jakie ponosi koszty.

Bezpieczeństwo i terminowość

Z obszaru województwa śląskiegofirma transportowa TSL Nordicmoże realizować transport międzynarodowy do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz krajów skandynawskich. Naszą specjalnością są długie trasy przygotowywane przez zespół logistyków w taki sposób, aby doświadczeni kierowcy mogli w bezpieczny i bezawaryjny sposób dostarczyć towar do miejsca docelowego. Cały przejazd jest na bieżąco monitorowany, co pozwala nam na elastyczność i modyfikację trasy w razie niespodziewanych sytuacji na drodze. Dzięki temu masz pewność, że Twoja przesyłka dotrze zawsze na czas. Współpracujemy ściśle ze służbami celnymi we wszystkich krajach, co pozwala nam sprawnie dostarczać przesyłki do naszych klientów.

Transport międzynarodowy Śląsk – Nasza oferta

Firma transportowa TSL Nordic oferuje transport wszelkiego rodzaju towarów m.in. ze Śląska do różnych zakątków Europy. Dokładną wycenę można uzyskać na naszej stronie internetowej po wypełnieniu odpowiedniego formularza. Już dziś sprawdź naszą ofertę i stań się jednych z wielu zadowolonych klientów.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Szybki kontakt!
+
Wyślij!